Opinie o Payarto Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Payarto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Payarto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Payarto Sp. z o.o. w Warszawa

Czy poziom wynagrodzeń w Payarto Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Justjoin.it 21 kwietnia.

Payarto Nowy wpis

Wynagrodzenia są uzależnione od poziomu stanowiska, zakresu obowiązków oraz stawek rynkowych. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Payarto Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Payarto Nowy wpis

W firmie pojawiają się oferty stażu skierowane do studentów.

Jaka jest stawka początkowa w Payarto Sp. z o.o.? 21 marca na Praca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Młodszy Analityk.

Payarto

Jak w niemal każdej firmie, dokładna stawka jest uzależniona od stanowiska, poziomu doświadczenie kandydata i innych czynników, które wpływają na końcowe wynagrodzenie.

Jaki jest styl zarządzania w Payarto Sp. z o.o.?

Payarto

To pytanie już pojawiło się na tej stronie. Stawiamy na merytokrację i płaską strukturę firmy, a zadania pracowników są jasno określone. W razie jakichkolwiek pytań, menadżerowie są do dyspozycji pracowników i służą im pomocą.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Payarto Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jaki dress code obowiązuje w Payarto Sp. z o.o.?

Payarto

W firmie na co dzień nie obowiązuje dress code. Zdarzają się spotkania z klientami wymagające nieco elegantszego ubioru, lecz nie są one bardzo częste.

Czy Payarto Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Payarto

Istnieje możliwość indywidualnych negocjacji systemu benefitów takich jak opieka medyczna lub karta multisport.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Payarto Sp. z o.o.?

Payarto

To pytanie nie dotyczy naszej firmy.

Jak jest z pakietem medycznym w Payarto Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Payarto

Tak, istnieje rodzinny pakiet medyczny współfinansowany przez firmę.

Czy w Payarto Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Payarto

Struktura organizacyjna firmy jest płaska, a biurokracja ograniczona do minimum. Jeżeli ktoś ma problem lub pytanie, w którym nie pomoże mu inny członek zespołu projektowego, ani kierownik projektu, zawsze może to rozwiązać bezpośrednio z zarządem.

Nexus

Na pewno w produkcie jest ciekawie, bo tu nowych rzeczy się uczy cały zespół, od analityka, po kierownika. W konsultingu duzo zalezy od klienta i projektu, zwykle ok, bo kumaci ludzie i pozytywna atmosfera.

Jacek
@Nexus

Miło, że dzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w Payarto. Atmosfera jest bardzo ważna i widzę, że jest na plus, a jak oceniłbyś możliwości awansu? Można liczyć na dodatki?

Nexus
@Jacek

Co roku masz rozmowę roczną: ogólna sytuacja w firmie i plany rozwoju, co Ci poszło dobrze, co nie do końca, plus uzgodnienie indywidualnych celów rozwojowych i oczekiwań firmy. Awansujesz głównie pod względem zakresu zadań i finansowo. A jak Ci zależy na nowym stanowisku w stopce maila, to z tym nie ma większych problemów, bo to nie jest w firmie najważniejsze:-) Dodatki masz różne, case by case ustalane, u mnie: stażowy, prowizja od marży projektu, rekrutacyjny. Z niefinansowych to samo, co na rynku, może ubezpieczenie zdrowotne na plus bym wyróżnił.

Payarto

Cenimy i staramy się współpracować z naszym otoczeniem stawiając na: merytokrację, otwartość, przywiązanie do jakości, elastyczność, odpowiedzialność i empatię.

Johnusz
@Payarto

dobre dobre - dodajcie jeszcze transparentność i będzie komplet :D Dla osób, które czytają opinie radzę zasięgnąć opinii z rynku przed rozpoczęciem współpracy ;)

@Johnusz

Dokładnie tak! Zawsze do tego zachęcamy, jak dotąd z dobrym skutkiem dla obu stron. Pamiętajmy jedynie o weryfikacji wiarygodności źródeł. Dziękujemy za wpis. Życzmy zdrowia i stabilnego miejsca pracy.

Jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Czy przebiega ona także w języku angielskim?

@Monika

Rekrutacja w Payarto jest dopasowana do poziomu doświadczenia kandydata i rodzaju stanowiska, na które aplikuje. W przypadku osób młodszych większy nacisk kładziemy na weryfikację umiejętności analitycznych, kompetencji twardych, językowych oraz potencjału uczenia się. W przypadku osób z większym doświadczeniem, staramy się dokładniej poznać ich osiągnięcia, mocne i słabsze strony oraz oceniamy dopasowanie osobowości do charakteru naszej pracy. Rekrutacja może odbyć się w ciągu jednego do kilku spotkań. Część rozmów może być prowadzona po angielsku. Zachęcamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Daniel

Może tu nie każdy powinien pracować? Dobra praca to i firma jest dobra, polecam!

@Daniel

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Będziemy zobowiązani, jeżeli znajdziesz kiedyś chwilę, aby napisać, dlaczego tak uważasz. Skorzystają wszyscy Forumowicze.

Ciekawa

Uuu. Jaki ruch w pozytywnych opiniach? Może problemy z rekrutacją i trzeba trochę pościemniać?

@Ciekawa

Zatem negatywne anonimowe opinie to normalka, a na pozytywne należy patrzeć podejrzliwie? Bardzo pesymistyczna wizja świata. Nie zapominajmy, że milcząca większość jest zadowolona, tylko bardzo rzadko o tym pisze. W pełni to rozumiemy. Wystarczy porozmawiać z którymś z naszych pracowników. A odpowiadając na pytanie: mocni kandydaci nie mają problemów z rekrutacją????

Zadowolony

Gdy firma jest dobrym prawodawcą to forum nigdy nie ma za dużo wpisów i taj jest w tej firmie, polecam.

Czy pracodawca Payarto Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Payarto

Mamy świadomość, że każdego motywuje coś innego. Dlatego poza ciekawymi, niekiedy unikalnymi projektami oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem, oferujemy szereg dodatkowych, aktualizowanych na bieżąco korzyści: bogaty pakiet medyczny, karty sportowe, szkolenia, dofinansowanie nauki języka obcego, możliwość uczestnictwa w największych konferencjach i wydarzeniach branżowych, możliwość pracy w niestandardowych godzinach (w tym zdalnie), bonusy i premie za osiągnięcia, wyjazdy i wyjścia integracyjne. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów. Z pozdrowieniami!

Ula

Firma dla ludzi, którzy chcą realizować projekty w korpo ale niekoniecznie chcą pracować w korpo. Choć nie tylko, firma ma też własne projekty. Spora różnorodność i możliwości.

nick
@Ula

Potwierdzam. Dodałbym jeszcze zgrany zespół i dobry klimat na projektach. Jest się od kogo uczyć i samemu dostać sporo odpowiedzialności.

Radosny

Ale przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie. Każdy może mieć swoją i robić w niej to co zrobiłby w Payarto

Kiki

Potwierdzam poprzednią wypowiedź. Firma prowadzona przez (usunięte przez administratora)pośrednictwa pracy IT. (usunięte przez administratora) Poprzednie nie dotyczy ich pupilkòw, ktòrzy są "stałym składem fyrmy". Ostatnio przenieśli się nawet na prestiżową dzielnicę, co pozwoli im się poczuć na prawdę wyjątkowo. W momencie kiedy złożysz wypowiedzenie będą jękali, że na tobie nie zarobią. Przecież musisz pracować na ych firmę żeby mogła się rozwijać. Odradzam także na uczestniczenie w ich pseudo rozmowach rekrutacyjnych, gdzie bardzo często zbierają materiał sprzedażowy. Najlepsze są ich wymagania w stosunku do stawki, ktòrą pròbują wcisnąć. Kylka lat w prestyżowych instytucjach fynansowych, es kiu el i inne. Jeżeli ktoś nie wierzy, przejmą profil i usuną komentarze lub zaśmiecą swoimi wazeliniarskimi to przekonacie się na własnej skórze ;) Odradzam!

@Kiki

Dziękujemy za Twoją opinię. Wydaje nam się mało obiektywna i wyrażona obraźliwym językiem, ale obiecujemy wyciągnąć z niej lekcje na przyszłość. Prosimy tylko o nieużywanie sformułowań jednoznacznie pejoratywnych, ponieważ niczego nie wnoszą poza wystawieniem świadectwa ich autorowi. W Payarto nigdy nie rozmawiamy ze współpracownikami o tym, ile na nich zarobimy lub nie zarobimy. Negocjujemy stawki, podwyżki, premie i dodatki, na które muszą zgodzić się obie strony i nie kończymy rozmów, dopóki nie znajdziemy rozwiązania win-win. Wydaje nam się to lepsze podejście, niż sztywna siatka wynagrodzeń stosowana w dużych instytucjach. Nasze rozmowy rekrutacyjne mają na celu sprawdzenie umiejętności miękkich i twardych, z góry uprzedzamy, że nie mamy zdefiniowanego okresu, w którym rekrutacja musi się zamknąć. Czasami, pomimo, że rozmowy idą dobrze, nie decydujemy się na współpracę, gdyż nie jesteśmy przekonani, że jest 100% dopasowanie. Nasze metody rekrutacyjne, atmosfera współpracy, rodzaj projektów, możliwości zarobków, a przede wszystkim perspektywy rozwoju nie są chyba takie złe, skoro mamy bardzo małą rotację, wielu konsultantów jest z nami od samego początku, a z byłymi współpracownikami utrzymujemy regularne, czasami koleżeńskie relacje. Dopuszczamy, że się z nami nie zgadzasz i Twoim celem jest coś więcej, niż tylko obrazić. Jeżeli wg Ciebie nie dotrzymaliśmy któregoś z naszych zobowiązań i jesteś gotowy/a powiedzieć nam o tym bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami!

janusze

Nie polecam. Na minus: Body leasing najgorszego sortu. Zarobki: najpierw pytaja Cie ile chcesz zarabiac netto, a potem proponuja B2B zamiast UoP za kwote duzo nizsza niz koszt pracodawcy (usunięte przez administratora) Brak szkolen. Wielkie pretensje, ze chcesz zmienic po roku prace, "bo dopiero zaczelismy na tobie zarabiac" u Klienta. Zeby dluzej zatrzymac na projekcie i opóźnić złożenie wypowiedzenia obiecuja gruszki na wierzbie bez pokrycia. Na plus: - wyjazdy integracyjne - comiesieczne spotkania w restauracji (choc mam wrazenie, ze byly po to aby nagabywac na Business Development u Klienta u ktorego jest sie na projekcie)

Kiki
@janusze

prawda

@janusze

dziękujemy za Twoją opinię. Analizujemy każdą, w szczególności krytyczną. W Payarto, oprócz bezkompromisowego podejścia do jakości, stawiamy na otwartość i postawę fair-play w relacjach ze wszystkimi. Przywiązanie do tych wartości pozwala nam od kilku lat z powodzeniem rozwijać firmę. Rozwój ten wyraża się rosnącą z roku na rok liczbą konsultantów i nowo pozyskanymi, prestiżowymi klientami – podmiotami polskiego i globalnego rynku finansowego. Od pewnego czasu inwestujemy wygenerowane zyski w nowatorskie rozwiązania z obszaru płatności i uwierzytelnienia, co wydaje nam się szczególnie interesujące z punktu widzenia rozwoju naszych ludzi. Sektor płatniczy, w którym się specjalizujemy, przechodzi szereg dynamicznych zmian, a my jako jedni z pierwszych mamy okazję w nich uczestniczyć. Z Twojego wpisu wynika, że nadal daleko nam do doskonałości, co z jednej strony jest dla nas dopingujące, z drugiej obliguje do zgłoszenia kilku merytorycznych zastrzeżeń: • Payarto podobnie do szeregu innych firm (w tym tych najbardziej znanych) wynajmuje ludzi na projekty u klienta (tzw. body-lease). Ten segment działalności równoważymy projektami typu fixed-price, gdzie pracują całe zespoły Payarto, oraz projektami typu B+R. • Zarobki i umowy: żeby je uzgodnić, potrzeba zgody obu stron, prawda? Nikt nie zmusza do określonej umowy, wiele zapisów jest negocjowalnych, na co nie można liczyć w dużych firmach. Rozpiętość wynagrodzeń jest duża, analogicznie do różnic w kompetencjach i latach doświadczenia. • Szkolenia: jak najbardziej są (w tym finansowanie kursu języka obcego), zarówno wewnętrzne, jak i od dostawców zewnętrznych. W przypadku body-lease, dochodzą jeszcze szkolenia takie same jak dla pracowników klienta. Co więcej, w niektórych przypadkach zobowiązanie do szkoleń zapisane jest wprost w umowie. Dopuszczamy, że Twój punkt widzenia jest inny i dlatego jesteśmy otwarci na krytykę uzasadnioną dowodami i argumentami. Język pomówień i epitetów, poza tym, że mało profesjonalny, nie mieści się w tych ramach. Jeżeli uważasz, że nie dotrzymaliśmy naszych zobowiązań, zapraszamy do bezpośredniego wyjaśnienia sprawy na: kontakt@payarto.com. Nie zamykamy się na byłych współpracowników - przecież kiedyś razem z nami budowali Payarto.

Zostaw merytoryczną opinię o Payarto Sp. z o.o. - Warszawa

Payarto Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Grzybowska 4 lok. 246
    00-131 Warszawa