Opinie o Gunnebo Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gunnebo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gunnebo Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gunnebo Polska Sp. z o.o. w Kalisz

asdf

Jest tutaj opinia sprzed jakoś roku, która mówi, że ciężko połaczyć tutaj pracę z życiem, kiedy ma się małe dzieci. Wiecie może o co mogło chodzić? Za niskie zarobki w serwisie? Czy może jakieś problemy z braniem wolnego? Ktoś się wypowie?

Serwis
@Hanka

Z przerwami jest różnie, czasem miesiąc a bywa ze w domu jest sie pół dnia, zeby przepakować walizkę dużo zależy jaki okres w roku. Planowanie jest, ale mało kiedy sie sprawdza, ciężko przewidzieć cokolwiek, można mieć bilety na lot a za pare godzin dowiedzieć się, ze lotu nie ma lub leci sie w inne miejsce. Instalacje z reguły trwają 6 tygodni bez przerwy za granica. Inne strefy czasowe, wiec kontakt telefoniczny tez bywa utrudniony. Dużo zależy jaka sobie ktoś stawkę na start wynegocjuje i ile wydaje na wyjazdach z diet. Patrząc na specyfikę pracy zarobki powinny być większe, ale tragedii nie ma.

Nadal jest tak dużo wyjazdów zagranicznych? Ponoć było tak, że kilka tygodni nawet można było spędzić za granicą i tylko na parę dni do PL zjeżdżać za każdym razem. Teraz to bardziej rozłożone jest jakoś? W ofercie dla montera zaznaczają wlaśnie, że wyjazdy są możliwe, ale z jaką częstotliwością? Stawki są w porządku za taki tryb pracy?

asdf

Serwis Nowy wpis
@asdf

O to, że większość czasu jesteś za granica, wiec nie widzisz rodziny i dzieci. Ciężko zaplanować cokolwiek bo wyjazd potrafi się pojawić z dnia na dzień.

Hanka Nowy wpis
@Serwis

To nie ma żadnych przerw pomiędzy wyjazdami, żeby z rodziną trochę czasu spędzić? Na ile za granicę pracownicy wyjeżdżają? Zarobkowo chociaż się opłaca?

Serwis Nowy wpis
@Hanka

Stefanix

Ciężko połączyć pracę w serwisie jak ma się małe dzieci. Praca idealna dla kawalerów i ludzi z odchowanymi dzieciakami. Premie, kasa z diet ok. Podstawa jest jedynie poniżej rynku.

Alan

Interesuje mnie technik serwisu - ma ktoś doświadczenia jakieś?

Maxkolonko2
@Alan

Raczej nie mamy techników serwisu zainteresowanych innymi chłopcami.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Gunnebo Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. logistyki

Czy w Gunnebo Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kasci1

Tak

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę Gunnebo Polska Sp. z o.o. dla pracy jako Inżynier Serwisu są dla was satysfakcjonujące?

Gosc

Moim zdaniem strata czasu. Może i zarobisz jakieś pieniądze, ale zapomnij o jakimkolwiek rozwoju.

zen

Bardzo zła firma pod kątem fachowości, serwis ciągle zmiana ludzi powoduje że naprawy trwają miesiacami. Uczą się na podstawie nieudacznych napraw. Nie polecam bo to od kilku lat firma bardzo niewiarygodna

Karola

Czy prowadzone są rekrutacje do Działu Księgowości czy raczej zatrudnienia na tych stanowiskach jest stałe i nie podlega zbyt częstej rotacji?

Czy Gunnebo Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Gohon

Były takie przypadki.

Witam. Czy ktoś mógł by się podzielić opinią jak wygląda praca serwisanta w firmie? Chodzi mi o ilość wyjazdów, dokąd na jak długo itd. Czy to praca również w weekendy?

XXX
@Adam

Jeśli pracownik jest w kraju, to weekendy zwykle ma wolne. Natomiast co do wyjazdów zagranicznych, to w tym roku jest ich bardzo dużo. Bywa, że po 5 tyg. zagranicznego wyjazdu pracownik jest w PL 2 dni, po czym znów wyjeżdża na kolejne 5-6tyg... Miało się to zmienić, a jest jak jest...

Wojciech
@XXX

Skoro jest tak dużo wyjazdów zagranicznych, to mógłbyś dodać, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma Gunnebo Polska osobom wyjeżdżającym? Mam nadzieję, że jest ono adekwatne do częstotliwości wyjazdów, które firma organizuje.

Asdqwe
@Wojciech

Podstawa +premia +co zostanie z diet. Wychodzi przyzwoicie.

Dominika
@Asdqwe

Dzięki za odpowiedź. A na jakiej zasadzie przyznawana jest premia w tej pracy w Gunnebo? Wyjaśnij, jak możesz, dzięki.

Onizwm
@Dominika

Za każdy tydzień za granicą jest bonus.

Dominika
@Onizwm

Rozumiem, no to super. A jak wygląda praca serwisanta z Gunnebo na wyjeździe zagranicznym? Chodzi mi o godziny pracy, wolne itp.

Siemanowicz
@Dominika

Wszystko jest opisane wcześniej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Gunnebo Polska Sp. z o.o.?

onemło

Tak

Grunt, że firma jest dobra i dba o pracowników. Jak do tego dołożyć dobrze robioną robotę to będzie dobrze!

Julita

@karkprzesilny co rozumiesz pod pojęciem "jest ok" ? Możesz rozwinąć temat tak, aby przekazać informacje o obecnej sytuacji Gunnebo Polska Spółka innym zainteresowanym tematem pracy. Czy pracodawca proponuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy pracownik może liczyć na benefity pozapłacowe?

Kark
@Julita

Przeczytaj poniższe komentarze wszystkiego sie dowiesz.

jacek

Czy we firmie pracuje jeszcze magazynier Andrzej?

Cześć
@jacek

Franek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

karkprzesilny
@Franek

Jest ok, co drążyć temat.

Filipek

Czasami mając dwie lewe ręce mamy problemy z pracą?

MiSz

Z daleka od Gunnebo...masz rodzine, dziecko, ktore kochasz...teściową...NAWET NIE APLIKUJ...GUNNEBO ZJE CAŁE TWOJE ŻYCIE ! serio...zero wolnego, wszystkie weekendy praca, święta praca...poważnie

Kaboom
@MiSz

Pisałeś na trzeźwo czy jak zwykle po flaszce?

Julita

@Miś to w takim razie czym Twoim zdaniem zajmuje się kierownik w firmie Gunnebo Polska? Jakie ma zajęcia? Może to Twoje tylko zdanie, że nie zarządza firmą? Czyli można liczyć na spokojne i stabilne miejsce do zatrudnienia skoro piszesz, że się dotrwa do emerytury?

@Julita

Niczym.Żadne. Tak, stabilne dla niego.

Obserwator
@Julita

Znowu Pan/Pani moderator próbuje za wszelką cenę podbić wyświetlanie portalu GoWork!!! @Julita proszę następnym razem nie kasować uwag dotyczących moderatora, bo to bardzo nieprofesjonalne działanie i negatywnie wpływa na odbiór portalu.

MiSz
@Julita

MiŚ(Z)...Kierownik...zero znajomości ekonomiki...taki co cegły w zawodówce podawał...zero znajomości kierowania zespołami ludzkimi. DNO ...Siedzi w swoim office i w d#pie ma ludzi , żeby się tylko słupki zgadzały. Przychód..zysk.. to jedno bez różnicy

XXX

I uważam że zmiana prezesa nie wyszła firmie na dobre. Teraz to jest dopiero chaos. Nie ma osoby która potrafi nad nim zapanować. Kolejni ludzie odchodzą a to podobno nie koniec. Przyjmowani sa nowi bez doświadczenia i wymaga sie od nich żeby wszystko umieli po paru tygodiach pracy gdzie starsi pracownicy maja z tym problem. Kadra kierownicza uważa że jak polecisz to dasz se radę, nie przejmujac sie twoja osobą.

@XXX

Odpowiedź, jakby ktoś żałował że już nie pracuje. Dopiero po zmianie prezesa okazało się, że jest czas na prowadzenie szkoleń, że jest dedykowana doświadczona osoba do ich prowadzenia. W serwisie widać dużą zmianę organizacyjna. Można w tej chwili zgłosić uwagi, które w miarę możliwości są brane pod uwagę. Najważniejsze, że teraz, bedac na wyjeździe mogę w razie potrzeby liczyć na pomoc doświadczonego kolegii, a nie PM nie zawsze mającego czas i praktyczna wiedzę techniczną. Widząc jak przybywa nam pracy i całe szczęście, że są nowi, bo przy poprzedniej polityce wyciskania cytryny zwolnień byłoby dużo więcej, a tak odeszli tylko ci, którym brakło cierpliwości, a szkoda bo ekipa jest spoko.

byly
@XXX

Poprzedni prezes nie był zły, tylko obstawił się niewłaściwymi ludźmi którzy lub go nie informowali o tym co się dzieje albo wprowadzali w błąd.

Bobo
@.

Serio???? Jest czas na szkolenia???? Bo zdaje się ze solidnego szkolenia w którejś z fabryk to już nie było ponad rok. No chyba ze te wprawki z elektrotechniki na poziomie 1 klasy technikum nazywasz szkoleniem. Kolega uczy podstaw bez których trudno w ogóle wyobrazić sobie udział w profesjonalnym szkoleniu. W fabryce nikt nie tłumaczy czym się różni wolt od ampera Tylko nawet Jego wiedza prędzej czy później się zdezaktualizuje

Czy to takie wazne

rozpędu tylko dlatego, że stara kadra po prostu wie co ma robić i nie czeka na decyzje managementu, ktory najwyraźniej przyjmuje strategie przeczekania. To była firma z potencjalem-jak już ktoś napisał poprzedni Szef ideałem nie był, ale miał wizję tego co chce robić, choć istotnie chyba niepotrzebnie otoczyl się grupą klakierow. Teraz mamy administratorów, nie liderów. @Julita-mam wrażenie że kierownik zajmuje się kierownikowaniem, bo z zarządzaniem ma to niewiele wspólnego

Zostaw merytoryczną opinię o Gunnebo Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Gunnebo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gunnebo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gunnebo Polska Sp. z o.o.?

Gunnebo Polska Sp. z o.o.
  • Fryderyka Chopina 20-22
    62-800 Kalisz

Gunnebo Polska Sp. z o.o.