Opinie o PRESS-METAL w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRESS-METAL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRESS-METAL o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS-METAL w Koziegłowy

Kacha Nowy wpis

Ciekawe ile może wynieść tamta wspomniana wcześniej niska kwota, że do księgowości cos trudno się odnośnie niej dodzwonić. A pracownicy to miewają jakieś problemy z kontaktem? Jak występują jakieś problemy to gdzie zazwyczaj można je zgłosić?

F-F Nowy wpis

Jako kontakchent Press Metal mam od pół roku niepłacone dwie faktury. Zero reakcji na telefon, dodzwonić się do ksiegowości to jak oczekiwać na cud, na maile zero odpowiedzi. Dodam że kwota jest niska,

Tak ogólnie to ciekawi mnie to czy poprzedni Pan ostatecznie rozpoczął tamtą współpracę? Nikt jakoś nie odpowiedział a chcę właśnie sprawdzić czy technolodzy są przyjmowani? Wiecie? Jeżeli tak to na jakich stawkach w tym roku? I czy opiszecie także ogólne wyposażenie stanowiska?

Krzysztof Nowy wpis

Witam proszę o informacje jak się współpracuje z ta firma, chciałbym zacząć współprace

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRESS-METAL na stanowisko Operator prasy krawędziowej CNC - Ślusarz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Lulu

Jak kształtują się zarobki na produkcji. Czy jest jakiś pakiet socjalny i jakie są warunki socjalne ( szatnia, stołówka itp)?

@Lulu

zarobki od 4k netto na start, z paietow socjalnych: dofinansowanie transportu z miejsca zamieszkania do pracy, darmowa opieka medyczna, finansowanie obiadów, finansowanie programu benefit, dla chętnych podnoszenie kwalifikacji, darmowe szkolenia, opłacenie czesnego na studia. W przypadku wynajmu mieszkania przez pracownika - finansowanie opłat czynszowych.

El presidente
@pracownik

@lulu weź ludzi nie kłam!

@pracownik

3,500 netto jakaś karta i ubezpieczenia za 1 zl żadne dofinansowanie do dojazdu obecnie to słaba oferta

Marzena
@ja

skąd takie różne komentarze dotyczące tego socjalu i pensji ? ktoś tutaj nas po prostu kłamie ?

Ktoś
@Marzena

Tak, ktoś kłamie. Wielu karierowiczów tam jest, domniemam iż to jeden z nich :)

Dominika
@Ktoś

A to dla jasności powiesz prawdę?

Ku

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak kształtują się zarobki w firmie press-metal?

Hanna

Cześć, zachęcił mnie komentarz @pracownik, który wymienił sporo benefitów, na które można liczyć w Press-Metalu. Minęło jednak już trochę czasu więc chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje na ten temat - czy wszystkie dodatki nadal obowiązują w firmie? Może doszło coś nowego lub czegoś nie ma? W szczególności interesują mnie szkolenia oraz opieka medyczna :)

@Hanna

Wszystko się zgadza i w tym roku wdrożyli premie dla najlepszego działu :)

Łukasz

Hej, widzę że znasz Press-Metal od środka. Zostawmy na bok prywatne animozje i przejdźmy do konkretów - ile tu można zarobić? Są jakieś premie czy tylko czysta podstawa?

A ja uważam, że warto. Przepracowałem w tej firmie na produkcji parę lat i uważam, że mało która firma da Ci taki warsztat doświadczeń i pozwoli się rozwinąć. Warto :)

Czy w PRESS-METAL panuje luźna atmosfera?

El presidente

Czasem aż za luźna ????????????

Zastanawiam się nad aplikacją do firmy Press-Metal. Możecie wstępnie podać jak to wygląda od środka? Jedna czy dwie zmiany, na jakie wynagrodzenie zasadnicze można liczyć na początek, czy są nadgodziny i jak są rozliczane. Takie podstawowe informacje. Pozdrawiam

Łysy z brazzers

A ja muszę stwierdzić że atmosfera po zwolnieniach kilku osób znacząco się poprawiła, potworzyły się zgrane zmiany które mimo braku Ludzi (co idzie odczuć) dają radę. Każdy robi swoje i pomaga drugiemu w miarę możliwości, nie ma widocznych niechęci do drugiej osoby, a i zarządzający "dają pracować" nie wymyślając (usunięte przez administratora) zmian co było bolączka poprzednich miesięcy. No i nad wszystkimi czuwa patron branży metalurgicznej Pan bardzo pilne Jerzy ????

Artur

Wysoko oceniasz umiejętności i kompetencje osób zatrudnionych w firmie. Wspominasz o nadgodzinach. Są one dodatkowo płatne, czy pracodawca oferuje możliwość ich odbioru w dogodnym terminie?

Realyy

Pozdrawiam wszystkich karierowiczów dokonujących wpisy, proponuję zabrać się do roboty! ????

Xyx

Jedną z bardzo istotnych,, bolączek " tej firmy jest brak komunikacji. To, że jakiś kierowca jeden czy drugi uzyskuje informację od kierownika hali jest błędem karygodnym bo: tenże kierownik winien był wcześniej przekazać informację do dz. handlowego i nie byłoby tego typu komentarzy. Handlowcy nigdy nie byli w tej firmie poważnie traktowani i stąd takie sytuacje. Dla handlowca uzyskanie sensownej informacji z produkcji graniczy z cudem chociaż teraz chyba nie ma problemu bo nie ma handlowców ???? Jako klient, a raczej były klient wiem coś o tym. Widziałem na własne oczy nie raz i nie dwa ile to swego czasu handlowiec musiał się nachodzić i prosić o informacje.

Niezadowolony klient
@Xyx

Jako klient mogę powiedzieć że właśnie przez dział zwany handlowym w tej firmie... Przestałam tu zamawiać. Obsługa w teorii miła, natomiast nie na tym opiera się dobrą współpracę... Panie w tym dziale bardzo często nie odbierają telefonów, unikanie kontaktu, brak przekazu informacji na produkcję z czego wynikały bledy.

Kamikadze

Przeszedłem w tej firmie przez 5 stanowisk i mogę śmiało powiedzieć że znam ją na wylot. Widziałem wszystkie problemy systemowe które tam występują i pracowałem z misją że kiedyś je rozwiążę. W końcu zaczęły się pojawiać pozytywne efekty i nadzieja na sukces ale niestety problem leży zupełnie gdzie indziej. Nie winiłbym do końca zarządu ponieważ jest manipulowany przez osoby stawiające własny komfort, opinię o sobie i zachowanie stanowiska wyżej niż dobro całej firmy. Ludzie inteligentni i ambitni boją się wykazywać inicjatywę z obawy przed zwolnieniem a króluje populizm i narzekanie grupy dobrych mówców ale zarazem niekompetentnych pracowników. Luźne opinie przegrywają z faktami i danymi systemowymi a inteligencja i zaangażowanie z plotkami i intrygami. Wewnątrz toczy się walka o „stołki”, załoga ze strachu zawsze udaje że jest wszystko w porządku więc zarząd ma totalnie fałszywy obraz rzeczywistości. W moim przypadku po paśmie sukcesów i wdrożonych rozwiązań naruszyłem strefę komfortu paru osób i wystarczył miesiąc by odsunąć mnie ze stanowiska, wykreować opinię osoby niekompetentnej, wycofać wprowadzone zmiany i rozwiązania, wrócić do starego trybu funkcjonowania. Stawiałem czynny opór i sugerowałem zakończenie współpracy, otrzymałem propozycję zmiany stanowiska i urlopu na regenerację. W czasie urlopu zebrano na mnie zeznania, po urlopie zostałem pomówiony i zmuszony do podpisania rozwiązania umowy za porozumieniem stron. Niemniej nie żałuję ani współpracy ani jej zakończenia. Firma daje ogromne możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia w wielu dziedzinach (w korpo nie starczy życia żeby przebrnąć przez 5 szczebli „kariery” ;) załoga w porządku, z właścicielami można normalnie po ludzku porozmawiać (chyba że ktoś na ciebie nagadał) . Nigdy się tam nie nudziłem a z moich osiągnięć jestem dumny i na pewno przysłużą się rozwojowi innej firmy. Koniec końców zyskałem spokój i dalsze możliwości rozwoju a firma upragniony powrót do starych nawyków więc wszyscy jesteśmy zadowoleni. Jeszcze raz zaznaczę, nie mam żalu do właścicieli. Życzę większej stabilizacji, mniej bazowania na opiniach a więcej na danych z systemu i rzetelnych informacjach, docenienia pracy ludzi którzy naprawdę w większości pracują najlepiej jak potrafią. Bo właśnie ludzie są największym kapitałem firmy i chcą pomóc w jej rozwoju. Trudno tylko wybrać tych właściwych. Pozdrawiam

...
@Kamikadze

Zastanawia mnie w jaki sposób można przejść przez 5 stanowisk w firmie o tak płaskiej strukturze? Chyba trochę fantazja ponosi, prawda?

kamikadze
@...

Dla pewności zerknąłem na świadectwo pracy, jest pięć ;)

Robciu

Skoro tyle skarg na jedną osobę dlaczego zarząd nic z tym nie robi? Czy każdy tylko mówi pod nosem i ma odwagę wypisywać to tutaj, a nie poinformuje pracodawców?

SzemranyDonosciciel

POZDRAWIAM PANA JERZEGO ! WSZYSTKO MO BYĆ NA DZIŚ !

Taki ktoś

Ciekawe co teraz myśli właściciel firmy jak nie ma już powoli kogo zwalniać.Ludzie sami odchodzą na potęgę.Kazdy już otworzył oczy i wie że ta firma już nie jest tą co była kiedyś.Karma wraca.

Neutralny

Mam pytanie do pracodawcy lub pracownikow dlaczego u was firmie jest taka dluza rotacja ludzi.Ciagle zamieszczacie nowe oferty pracy a ludzie pisza ze co chwile zwalniacie lub sami odchodza.Jaki jest powod bo mam wrazenie ze tutaj nie mozna liczyc na stabilna prace a takiej wlasnie szukam.Prosze o szczere odpowiedzi.

Ola
@Neutralny

Bo nikt nie umie w tej firmie zarządzać, dlatego.

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS-METAL - Koziegłowy

• Jak się pracuje w PRESS-METAL?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS-METAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS-METAL?

PRESS-METAL
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.

PRESS-METAL