Opinie o Publimar Sp.j. w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Publimar Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Publimar Sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Publimar Sp.j. w Zamość

publimar

ile zmian i po ile hodzin?

Marcepan
@fenix

Dasz sobie radę spokojnie to nawet nie jest jakieś trudne nawet się nie obejrzysz jak się przyzwyczaisz

mir

rozumiem, że skoro to praca z żywnością to trzeba mieć badania z sanepidu na nosicielstwo, coś jeszcze trzeba czy to wystarczy?

Rocky

Z reguły chyba tak

Hibiskus

Czy w Zamościu szukaja teraz kogoś do pracy?

makeup
@Hibiskus

raczej jesteś zorientowany w temacie bardziej niż my

makeup

zerknij sobie na strone ich może dali jakieś dane do kontaktu i tak się załapaiesz

skril
@makeup

jak dokladnie wyglada taka praca magazyniera?

skril
@skril

na ile zmian sie pracuje zazwyczaj?

Grobla
@makeup

a to jak nie ma otwartej rekrutacji to można tak po prostu sie zgłaszać?

Mlun
@skril

robisz na trzy zmiany zazwyczaj po 8 godzin oczywiście

mrowik
@Mlun

no dobra ale w jakich godzinach?

mrowik
@Grobla

ze jak, ze maila bys im po prostu wyslal? to dosc ciekawe, mozna tak w ogole robic?

Villon
@mrowik

Nie wiem czy kogoś tak kiedyś przyjęli, ale możesz normalnie napisać do nich z pytaniem czy tam z CV i dać im znać że chcesz pracować

rych
@mrowik

4-12-20 czyli po 8h kazda zmiana

Eco
@Villon

Zastanawiam sie bo raczej tak nie robiłem i nie wiem czy w ogóle tak pracę można dostać , myślisz że warto po prostu wysyłać cv ?

elfo
@Eco

mysle ze jak najbardziej zawsze warto probowac, a nuż sie uda! kto wie, nie dowiesz sie póki nie sprawdzisz

2saf
@elfo

Miales juz moze rozmowe? Opowiedzialbys jak przebiega?

Aparat
@2saf

podłączam się do pytania i jeszcze jakbys mógł powiedzieć ile na decyzję czekałeś to by było super

mad
@2saf

Ja stosunkowo niedawno zacząłem prace i rozmowa była bardzo w porządku, raczej nic takiego nie zapamiętałem, bo była bardzo standardowa. Decyzje otrzymałem po jakimś tygodniu

mops
@Aparat

ja na decyzje czekałem też jakoś tydzień i z tego co się orientuje to oni zazwyczaj właśnie odpowiedzi do tygodnia dają

polz

z tego co ja sie orientuje to po rozmowie dzwonią do każdego kandydata niezależnie od decyzji i informują

Air
@polz

Dzwonią? nie wysyłają jakiegoś mejla czy coś?

Metal

No tak to by było najlepiej, bez zbędnego zamieszania

książe

no właśnie, trzeba być przygotowanym na wszystko jak się chce serio coś znaleźć legitnego

Pakiet
@książe

Albo na nic nie byc przygotowanym w tą strone tez działa uwierz testowałem xd

karrn
@Pakiet

mozna i tak, latwiej isc przez zycie z takim podejsciem jak sie czlowiek wszystkim nie stresuje

knorr
@karrn

Jest to jakieś rozwiązanie, ja się zazwyczaj stresuje i nigdy mi to na dobre nie wyszło

155 Nowy wpis
@knorr

to najwyższa pora zmienic podejście ;)

Rocky Nowy wpis
@knorr

Rozmowa rekrutacyjna powinna się kojarzyć jako nowa możliwość w życiu :-)

robi
@mir

Wydaje mi się, że powinny wystarczyć, ale sam chce aplikować więc nie wiem

gawro
@mir

jeszcze trzeba mieć orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy i później badania wstępne

gawro
@mir

ale to już nie pamiętam jak to było w moim przypadku, jak się zatrudniałem, bo to już kawał czasu temu było, więc zapomniało mi się czy to sam robiłem czy mnie skierowali

@gawro

okej, dzięki za pomoc. z tego co w ogłoszeniu napisali, to jest, że „mile widziana aktualna książeczka”, więc chyba to mogę rozumieć, tak, że jakby co to mnie dalej pokierują

@gawro

bo te badania na nosicielstwo mam właśnie tylko

ezzo
@mir

jak tak jest napisane to potem nawet powinni pokierować cie na badania

@ezzo

no właśnie powinni niby nie

@ezzo

chciałbym mieć pewność, żeby nie wyszła dziwna akcja

jummi
@mir

no to już bez przesady, nie peniaj aż tak, bo w życiu do roboty nie pójdziesz jak będziesz rozkminiał tak każdą rzecz dadzą nie dadzą itp

@jummi

może i masz rację...

fop
@mir

Nie ma już książeczek, te badania na nosicielstwo ogólnie zastępują książeczki

@fop

Nie do końca, same badania nie wystarczą, na ich podstawie musisz mieć jeszcze zaświadczenie

@fop

Wiem, bo ostatnio sam wyrabiałem

@fop

Tak tylko uściślę, żeby nie było, że toś odbierze badania z sanepidu i myśli, że już załatwione

@Pokei

a wiecie czy może oni jakoś na to skierowują?

@Pokei

czy lepiej już przyjść do nich z gotowymi, albo je załączyć do aplikacji...?

@Pokei

bo zastanawiam się może wy wiecie czy przyjmują aplikacje inicjujące?

rokitnik
@nowyk

no jak masz, to możesz dołączyć chyba

Tom
@gawro

A gdzie w Zamościu te badania wstępne robią

szew

ja swoją już dawno wyrabiałem i teraz nie byłoby problemu pewnie żeby od ręki ją znowu podbić

pytanie
@Pokei

a ile takie badania sanepidowskie sa wazne?

pytanie
@pytanie

pytam bo tak sie zastanawiam jak to dziala, czy trzeba je jakos powtarzac po okreslonym czasie pracy czy cos?

Japan
@pytanie

mnie to interesuje ile takie wyrabianie trwa i jak to wygląda z perspektywy pracodawcy czy trzeba brać jakieś specjalne wolne czy to się jakoś przed rozpoczęciem pracy robi? swoją drogą firma opłaca takie coś?

Melmo
@Japan

Z reguły powinno się je wyrobić przed rozpoczęciem pracy.

Melmo
@Japan

U was pracodawca pokrywa koszty tych badań?

Nubek

Serio tak szybko można to wyrobić? nie czeka się dodatkowo na wydanie takiego dokumentu?

Kudłaty
@Nubek

Jak ja wyrabiałem to bardzo szybko coś do tygodnia mi się udało wszystkie badania wyrobic i chwilę po dostałem dokument

knorr
@Melmo

A to nie jest tak że te badania trzeba mieć zanim się zostanie zatrudnionym?

hapan Nowy wpis
@knorr

o wszystkich wytycznych dowiesz sie na rekrutacji albo z wymagań ofert pracy więc spokojnie :)

Rocky Nowy wpis

Z reguły chyba tak

AL

przepracowałem tu swoje lata, polecam jako stabilne miejsce może nie jakoś ambitna praca ale stabilnie i ma sie spokój

Bat
@AL

na jakim stanowisku pracowałeś? powiesz jaka umowa?

Wiara
@AL

ja też tu już trochę pracuję jako fakturzystka i praca jest naprawdę okej ;)

Wiara
@AL

I uważam tak samo, praca nie jest jakaś super ambitna ale jest to naprawdę dobre miejsce do roboty i mogę polecić od siebie

@Wiara

na atmosferę też nie narzekasz na ogół?

@Wiara

jeszcze spytam - w jakich godzinach pracujecie? typowo biurowe 8-16?

Vitalna
@berry

w jakim sensie pytasz o biurowe? bo chyba o fakturzystki ci nie chodzi

Vitalna
@berry

bo tutaj raczej zmianowo się pracuje

Linna
@Vitalna

na tym stanowisku co mówisz to jakie godziny są??

pgk
@Vitalna

na ile tych zmian???

bluk
@Linna

4-12-20-4 jeśli chodzi o godziny

dgd
@bluk

w jakie dni? tylko pn-pt?

vsum
@dgd

w teorii, ale nocne zaczynają na niektórych działach w niedziele i niektóre kończą w sobote rano

nikita
@berry

ja tez od siebie moge powiedziec ze praca jest serio ok

nikita
@berry

atmosfera w porządku, warunki pracy tez ok, pewnie by sie cos znalazlo zeby sie doczepic ale takie sa realia niestety nigdzie nie ma idealnie

Japan
@nikita

pracujecie tutaj normalnie na umowe o prace?

Bobas
@Japan

na uopie normalnie możesz pracować najpierw masz okres próbny oczywiście

Bobas
@Japan

coś mi się wyłączyło i nie wiem czy się doda więc powtórze, na uopie możesz normalnie pracowac tylko najpierw masz okres próbny jak coś

Aparat
@Bobas

A mozna przejść na nieokreślony jakoś w miarę szybko?

mad

tak, jest 3 msc okresu próbnego

wloch
@mad

a czy okres próbny jest równy okresowi wdrożenia ? czy raczej wdrożenie trwa krócej? jak to wygląda?

lemur
@wloch

zazwyczaj jest tak, że okres próbny trwa 3 miesiące i jest głównie formalnością, a okres wdrożenia to twój faktyczny czas przyuczenia się co i jak i poznanie obowiązków na twoim stanowisku, więc okres wdrożenia głównie zależy od tego jak ty szybko załapiesz i ogarniesz oraz od tego kto cię będzie szkolił

gamer
@lemur

a zazwyczaj przedłużają umowe po okresie próbnym?

Zott
@gamer

Czemu mieliby nie przedluzyc umowy, zapewne musieliby miec najpierw powod

indyk
@gamer

zazwyczaj przedluzaja jesli ogarniasz obowiazki na swoim stanowisku i jestes samodzielny

shakespeare
@indyk

u was następna umowa na określony też czy już nieokreślony wlatuje?

mops
@shakespeare

zależy od twojej pracy i chęci, ale zazwyczaj na nieokreślony ludzie dostają

Pakiet

Tak, w większości nieokreślony ludzie od razu dostają

karrn
@mops

od razu po probnym wszedzie sie nie zdarza wiec bardzo fajnie

publimar

ile zmian i po ile hodzin?

brono
@publimar

możesz sprecyzować o co pytasz?

@brono

na produkcji ile jest zmian i po ile godzin?

nickkk
@publimar

odpowie ktoś? i czy wszystkie stanowiska pracują w takim samym systemie godiznowym?

oleander
@nickkk

tego nw, ale magazynier ma na 3 zmiany, info z ogłoszenia

zmiany

3 po 8, zmiany 4-12, 12-20, 20-4 już pisałem

delta
@zmiany

jak jest na nocnych zmianach, idzie się przyzwyczaić?

Mer
@delta

Przyzwyczaja się człowiek do nocek. Nie ma innego wyjścia

Olex
@delta

nie ma źle, ja chyba najbardziej nocki lubie, najgorsze drugie zmiany sa bo nic z dnia przed nia czlowiek nie ma ani po niej tez juz nic za bardzo nie zrobisz

oshe
@Mer

a nocki są na każdym stanowisku czy jak?

kier
@oshe

nie na każdym np. kierowcy teoretycznie nocek nie maja tylko robia od bradzo wczesnych godzin

wojtek
@kier

no dobra ale to jak te zmiany sa ulozone w taki mrazie skoro sa nocki? ktore dni w tygodniu sie robi?

wojtek
@kier

nie chodzi mi o kierowcow sory bo tak napisalem nie jasno, chodzi mi o reszte bo jak sa nocki to w weekendy tez mozna trafic na zmiane?

rych
@wojtek

weekendy masz normalnie pracujace jak ci tak wypadnie zmiana

Mrowo
@rych

Ja właśnie myślę nad przejściem do tej firmy i zatrudnieniem się tutaj ale zastanawiam się czy rekrutacja ciężko idzie

Mrowo
@rych

Powiesz coś o tym jak się tutaj zatrudniałeś?

@Mrowo

rekrutacja jak masełko szybko i sprawnie chociaż może różni się to między stanowiskami

@Mrowo

poczatki są okej, praca nie jest jakoś bardzo skomplikowana szybko załapujesz o co chodzi i tyle, nie ma co się nad robotą rozwodzić

Przewor

to jeden etap miałeś?

Przewor
@plot

i na co się rekrutowałeś jak można wiedzieć?

@Przewor

najpierw dzwonili i potem spotkanie więc no można powiedzieć że dwa

blanc
@plot

spotkanie jest na miejscu tak?

blanc
@plot

w kilka tygodni sie zamknie cala rekrutacja?

@blanc

właśnie i czy to od stanowiska zależy ile będzie trwać?

brezent
@blanc

juz ci odpowiem, że nawet rekrutujący podejrzewam nie znaja dokładnych widełek czasowcyh

Single
@brezent

No a mniej więcej u Ciebie ile to trwało?

święty spokój
@Mer

dokładnie XD ja się wybiera prace na nocki to trzeba sie niestety przyzwyczaic do pracy w nocy taki juz jest ten system, ale mi to szybko poszło i umiem sobie tak czas wolny zorganizowac zeby sie bylo kiedy wyspac

kwadrat
@rych

orientujesz się czy można tutaj robić nadgodziny? czy trzeba się jakoś wcześniej zapisać czy to jest w ogóle możliwe?

no nieźle

też nie przesadzaj, nie przyzwyczaiłeś się jeszcze to współczuje ale dla mnie czy na nocke czy na rano to już bez różnicy

bezesnny
@plot

a ogólnie rozmowa była w porządku? nikt nie zadawał jakichś dennych pytań nie mających związku z sytuacją?

rozmowa
@bezesnny

rozmowa szybka ale konkretna, atmosfera ok

LordDoliny

może ma jakieś odwrócone postrzeganie czasowe :D sam pracuję na nocki i nie powiem, ze jest to moja ulubiona zmiana, ale przyzwyczaiłem się i nie jest to problem dla mnie

fenix
@LordDoliny

a po jakim czasie sie przyzwyczailes? mam na mysli czy zajelo ci to tydzien/miesiac/ rok? moze glupie pytanie ale sam nigdy nie pracowalem w ten sposob i sie troche obawiam

Materac

Cały rok to rzeczywiście sporo XD szło by się zmęczyć, ja się np stosunkowo szybko przestawiłem

koks

jak trzeba zarabiać pieniądze to trzeba zarabiać nie ważne na jaką godzinę taka prawda...

Marcepan
@fenix

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
Verde

Na magazynie nie wymagają uprawnień? Ktoś tu pracuje i powie jak wygląda robota?

Ontek
@Verde

Na magazyn tu szukaja ludzi? Gdzie oferte znalazles?

Narner

to do zamościa jest coś na magazyn teraz?

konrad
@Narner

mi się przewinęło na kierowcę, ale nie wiem czy aktualne bo już znaleźć nie mogę

Arturo
@konrad

kierowca tutaj musi mieć samą kategorię b czy coś więcej? wymagają doświadczenia?

Arturo
@konrad

jest w ogóle ktoś kto tutaj pracuje na kierowcy i powie jak to mniej więcej wygląda i jak ocenia samą pracę?

sadan
@Arturo

no raczej kat. B ci wystarczy i z tego co wiem doświadczenia raczej nie trzeba posiadać

vocz
@sadan

Kojarzysz jak przebiega rekrutacja, coś sprawdzają na rozmowie?

vocz
@vocz

Nie wiem czy na wszystkie stanowiska trwa wszystko tyle samo ale też daj znać jak możesz ile ty czekałeś żeby już tak wiesz, zacząć pracować po wszystkich rozmowach i wgl.

Kura
@vocz

coś sprawdzać chyba muszą ;) jak w ogóle cała rekrutacja wygląda, powiecie jaka atmosfera?

daww
@Kura

no o atmosferze też bym chętnie poczytał bo bez tego ani rusz w robocie

Oo
@daww

bo tam rozmowa to robisz raz i albo masz pracę albo nie a potem ważne żeby się dogadywać z ludźmi i nie wchodzić sobie w drgoę

Mer

Gdzie są publikowane oferty do Publimara?

Wychu

bardzo standardowo, pamiec mnie moze zwodzic ale w moim przypadku po kilku dniach miałem juz odpowiedz. z drugiej strony moze zalezec na jakim etapie jest rekrutacja

Benio6

Może się ktoś podzielić swoim doświadczeniem z pracy jako wykrawacz mięsa? Jak to wygląda?

frytek
@Benio6

przychodzisz porcjujesz, kroisz i wychodzisz, taka w tym filozofia

KlaKla
@frytek

Są jakieś inne obowiązki? Jak to wygląda czasowo? Uważasz, że to jest ciężka praca czy raczej każdy da sobie radę?

@KlaKla

czasowo wygląda tak że są trzy zmiany po 8 godzin praca lekka nie jest ale tez mało skomplikowana

jotka
@Zukeber

a czy na kazdej ze zmian jest tyle samo rpzerwy? na nocce tez? wole sie upewnic

Eros
@Zukeber

a powiesz jakie to są zmiany dokładnie i jak jest ustalany grafik?

zmiany
@Eros

4-12, 12-20, 20-4

oshe
@zmiany

i co tydzień się zmienia na jaką zmianę przychodzisz czy jak?

Alice

Witam, jest ogłoszenie na fakturzystkę. Podejrzewam, że dobrze trafiłam, bo chodzi o Zamość. W ogłoszeniu jest podane, że jest to praca na 3 zmiany, czy ktoś kojarzy jakie to są mniej więcej zmiany, godziny?

Alice
@Alice

i nie jest tam napisane niestety co z umową, jaka będzie przewidziana umowa. Czy myślicie, że to będzie raczej umowa o pracę?

@Alice

Nie pracuję na tym stanowisku, aczkolwiek z tego co kojarzę to wszyscy mają takie same zmiany oprócz chyba niedzieli.

@Alice

A co do umów to raczej umowa o pracę, na pewno nie ma w ogłoszeniu tego? :P

zmiany sa 4-12-20 i raczej nie przewiduje zeby tutaj było inaczej

@Alice

Tak na stuwe masz uopa nic innego chyba nawet nie daja

bennet

kierowcy od której rozpoczynają pracę?

Moss
@bennet

teoretycznie o 4 ale ja np. zaczynałem wcześniej

herkules
@Moss

czyli można się dogadać na wcześniejsze godziny ?

Pacyna
@Moss

a polecasz pracę w firmie jako kierowca?

@herkules

Nie wiem czy to kwestia dogadania się, musisz po prostu do 5 wszystko zapakować i wyjechać, więc ty sobie planujesz jak tą pracę rozłożysz żeby zrobić

@herkules

No plus i minus zarazem jest taki że pracujesz dopóki nie rozwieziesz wszystkiego ,więc w teorii możesz kończyć pracę szybciej,szczególnie jak wcześniej wyjedzies ale z drugiej strony czasem coś się sypnie i robisz dluzej

@Pacyna

Mi ogólnie się podoba, nie mam za bardzo porównania, ale te nie czuję potrzeby żeby się stad zwalniac

@Kojot

Ja też polecam, nie ma co szukać innej firmy jak już tu jesteś. Trochę już popracowałem :P

sezon

takie pytanie, macie tu jakiś taki okres wzmożonej pracy? jakiś sezon? jak tak to od kiedy do kiedy jest największe zapotrzebowanie??

verner

okej, czyli w sumie stabilne miejsce pracy?

Jul
@verner

Raczej tak, dużo zależy od Ciebie ;)

teka
@verner

w ogłoszeniach piszą o uopie więc stabilnie myśle że jest..

Benio6
@teka

a wspominają czy na nieokreślony ten uop?

LKJ

Mam uprawnienia na dostawczaki i wszystkie magazynowe, nikt nie planuje zmiany pracy albo emerytury w najbliższym czasie?

Wiki
@LKJ

może znajdzie się miejsce na dodatkowego gościa, może się odezwij do firmy tak o?

ODP
@Wiki

no możesz maila napisać przecież

ODP
@Wiki

jak będzie miejsce to się skontaktują po prostu

teka
@LKJ

masz teraz oferte na kompletacje zamówień na magazyn

Wiktor

Wrzuciłem w wyszukiwarke publimar praca i tych lokalizacji jest multum. Domyślam się że to duża firma, chyba że to złudne wrażenie to proszę niech mnie ktoś poprawi

bennet
@Wiktor

tak firma jest duża i rozpoznawalna

Filc

Odpowiada tutaj ktoś kto ma wiedze o organizacji pracy? O konkrety mi chodzi

Kiwi

Produkcja jest w każdym mieście gdzie ma siedzibę Publimar?

Biggie

Bo widziałem na inne lokalizacje, ale na Zamość dawno mi się w oczy nic nie rzuciło...rotacji brak i nie szukają?

igo
@Biggie

może tak być, że obstawione i nie ma zapotrzebowania teraz po prostu

fakturzystka

Hej ktoś wie może jakie są wymagania co do wykształcenia na fakturzystkę?? Dałby ktoś znać też jakie to konkretnie godziny pracy są?

Fris
@fakturzystka

nie mają w wymaganiach doświadczenia wypisanego w ogłoszeniu

Fris
@fakturzystka

wykształcenia też nie mają w wymaganiach. a godziny no to piszą 3 zmiany więc pewnie tak jak cała reszta zakładu co już tu było pisane

Młoda

Praca na 3 zmiany ; od 5 do 13, 13-20, 20-5 rano

fakturzystka
@Młoda

i to od pn do pt? czy w weekendy też? bo rozumiem że to co tydzień się zmienia?

Tarcza

Slyszalem ze praca poranna. Pytanie czy sa stanowiska na ktorych mozna pracowac w pozniejszych godzinach?

dodo
@Tarcza

praca na produkcji jest na 3 zmiany a nie tylko na rano. na jendą zmianę pracują kierowcy między innymi

@dodo

a inne stanowiska jeszcze?

@Tarcza

ale co inne stanowiska? nie rozumiem o co ty właściwie pytasz?

@??

czyli godziny pracy na innych stanowiskach, jak wyglądają

@Tarcza

no to przeciez nikt nie ma rozpiski jak pracuje każde poszczególne stanowisko, bo po co, powinno cie interesowac twoje

@Tarcza

powiedz jakie cie interesuje konkretnie, to wtedy ktoś ci napisze jakie godziny i tyle

matmat

praca wczesnoporanna, nie dla kazdego, mi zdecydowanie pasuje.

szybki
@matmat

a na jakim stanowisku jesteś?

@szybki

kierowca, wybacz ze dopiero teraz odpisuje

Margo
@matmat

Wczesnoporanna to jakie godziny konkretnie?

heni
@matmat

i jedna zmiana tylko? szybko kończysz i do domu rozumiem?

@Margo

kolo 4 rano

higo
@matmat

no i ile godzin od tej 4 robisz o której kończysz? albo ktoś inny odpowie?

Małgorzata
@matmat

Oj to wcześnie faktycznie. Podejrzewam, że 8 godzin tak? Nie ma żadnej opcji by się dogadać tak żeby zaczynać później pracę?

jak
@Małgorzata

no skoro tak zaczynają to raczej tak trzeba, ale no pytać możesz

grubson

ale to pon-pt?

grubson
@matmat

jakieś nadgodziny się trafiają czy nie bardzo?

wiewiór
@Małgorzata

No nie za bardzo, bo hurtownia się otwiera o określonej godzinie, więc do jej otwarcia musisz wszystko załadować i ewakuować się z terenu firmy

wiewiór
@Małgorzata

Poza tym, wiesz jak to wygląda, jedna osoba się dogada, to zaraz reszta też będzie chciała i się wszystko wykrzaczy

Peter

jak się zgłaszać do firmy? szukam pracy...

Zen
@Peter

Przez ogłoszenia, normalnie

Zen
@Peter

Na olx są zwykle

Peter
@Zen

dobra bo tam to akurat nie patrzyłem jeszcze. to wszystko jasne

Tomiczko

Jakie działy macie tutaj w firmie? Jakie prace się wykonuje ogólnie?

Tomiczko
@Tomiczko

Poszukuje pracy bez doświadczenia czy coś tutaj sie znajdzie dla takich osób?

Derol

Znajdzie się

Derol

Magazyn np. ale teraz szukają tylko do Kraśnika i Lublina

yazz
@Tomiczko

no ogólnie to jak wszędzie produkcja, magazyn, biuro

yazz
@Tomiczko

jakie prace to od działu zależy nie? jakieś wykrawanie trybowanie pakowanie magazynowe prace np...

lutek
@Derol

uprawnień żadnych nie wymagają na magazyn, nie??

kordian
@lutek

z tego co patrze po ogłoszeniach to raczej nie, jedynie prawko

lutek
@kordian

to mam haha dzięki

Agata
@yazz

Ooo a gdzie myślisz najlepiej uderzać? Magazyn czy produkcja? Czy warunki podobne?

Lon
@Agata

No ale to już od ciebie zależy i od tego co wolisz robić

Zostaw merytoryczną opinię o Publimar Sp.j. - Zamość

• Jak się pracuje w Publimar Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Publimar Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Publimar Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Publimar Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Publimar Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042