Opinie o Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji w Sopot

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji?

XYZ Nowy wpis

Obecnie nikt nie ma sans na zatrudnienie, bo firma masowo zwalnia pracowników.

Nie plotkarz. Nowy wpis

Niestety nie polecam tego miejsca pracy. Praca jak praca, jednemu się podoba, drugiemu nie, jednak atmosfera jest tam bardzo toksyczna - przez to, że firma jest stosunkowo mała, wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich, a ściany dosłownie mają uszy. Często mają miejsce takie sytuacje, że np. ktoś powie coś jednej osobie przelotem na korytarzu przy kawie, a następnego dnia już trzy kolejne osoby pytają o ten własnie fakt, którego teoretycznie nigdy nie powinny były usłyszeć, a tym bardziej w ogóle się nim interesować... Co gorsza, kierownictwo i liderzy kochają słuchać plotek i donosów, na których potem opierają swój całkowity obraz pracownika. Nie liczy się to, jak pracownik pracuje, tylko to, co lider usłyszał z plotek bądź donosów innych osób. Nie policzę ile razy zdarzyła się taka sytuacja, że lider był negatywnie nastawiony, albo uprzedzony do pracownika przez takie właśnie plotki (które jak to plotki mają do siebie są jednak zawsze wyolbrzymione i jednak nie zawsze prawdziwe). Utrudnia to pracę i kontakt z przełożonym i sprawia, że pracownik nie czuje się traktowany fair.

Ono

Po rozmowie prosiłem o przynajmniej wiadomość SMS o tym, czy się dostałem czy nie. W odpowiedzi usłyszałem, że HR tej firmy zawsze kontaktuje się z kandydatami i daje feedback. Niestety HR to HR i kłamie niezależnie od firmy przy okazji psując jej opinię.

HR
@Ono

Bardzo proszę o krótkiego maila do HR, jeżeli zapomniałam Panu odpowiedzieć, naprawię swój błąd. Prowadzimy obecnie bardzo dużo rekrutacji, mogło mi coś umknąć.

Honorata
@HR

Ooo to kogo szukacie do pracy teraz w takim razie? proszę o informacje pilnie. Pozdrawiam!

HR Nowy wpis
@Honorata

Pani Honorato, odsyłam do naszej strony, zakładka Kariera. Tam na bieżąco updatujemy informacje dot. otwartych stanowisk. Pozdrawiam serdecznie. https://vbpolska.pl/pl/kariera

Czy firma Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

pracownica

tak :)

Honorata
@pracownica

Hej, skoro tam pracujesz, mogłabyś napisać czy faktycznie w firmie jest taka zła atmosfera? Można o tym przeczytać tu w komentarzach, że panuje mobbing i że to praca dla ludzi o mocnych nerwach. Serio to tak wygląda w rzeczywistości? Nie chcę tracić czasu na takie słabe miejsca

Kolejna pracownica
@Honorata

Ciężko stwierdzić czy firma kieruje się zasadami równości płac, gdyż pensje są tajne i nie można ich nikomu zdradzać, przynajmniej oficjalnie (każdy podpisał lojalkę, w której jest taki punkt). Jeśli chodzi o atmosferę, to jest bardzo dobra. Sama pracuję tu ponad 5 lat i żadna przykrość mnie nie spotkała. Co więcej, 3/4 obecnych pracowników było tu sporo przede mną i nie zamierzają niczego zmieniać, bo po prostu jest im dobrze. To chyba mówi więcej, niż kilka komentarzy ludzi, którym po prostu nie wyszło i gdzieś się muszą wyładować.

Maja
@Kolejna pracownica

Lojalkę? A co jeszcze jest tam winnych punktach? Oczywiście o ile można wiedzieć

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy w Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji są szkolenia zewnętrzne?

ABC

Rzadko, ale się zdarzają.

Dorota

Cześć, mam na imię Dorota, jestem rekruterem i trenerem wewnętrznym w VB Polska. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a pracą w VB Polska albo chcesz nas po prostu poznać, zobaczyć jak pracujemy, jakie książki wydajemy, jaką mamy kulturę pracy, zapraszam do kontaktu. Zapewniamy informacje z pierwszej ręki, istnieje też możliwość zorganizowania spotkania z pracownikiem z naszej firmy jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć bezpośrednio od osoby u nas zatrudnionej. Kontakt znajdziesz na naszej stronie: https://vbpolska.pl Nie gryziemy! Zapraszamy :)

margrete

chcesz się zatrudnić w VB POLSKA? zastanów się 5 razy! plotki, mobbing, wyrzucaja z pracy bez powodu, na podstawie donosów innych osób, nieprawdziwych, chora rywalizacja, kopanie dołów, donoszenie jednych na drugich, kierownictwo uwielbia słuchać plotek i donosów, trzeba mieć naprawdę mocne nerwy żeby tam pracować, a norwedzy traktują Cię jak murzyna..chcesz być murzynem??

kejo
@margrete

nieprawda, chyba ktoś firmy pomylił, totalna bzdura

NJ

Polecam tę firmę, jeśli ktoś chce przeżyć załamanie nerwowe i obniżyć do zera poczucie własnej wartości. Kiepskie warunki finansowe, praktycznie zerowe możliwości rozwoju. Kierownictwo sprawia wrażenie, jakby robiło pracownikowi łaskę, że w ogóle raczy go zatrudnić i wmawia wszystkim dookoła, że w firmie panuje "rodzinna atmosfera", co jest bardzo dalekie od prawdy, chyba, że ma się dysfunkcyjną rodzinę. Mobbing, poniżanie i wywieranie presji na pracownika na porządku dziennym. Wszystkie wnioski, sugestie i prośby ze strony pracownika są koncertowo olewane, obiecywanie szkoleń, na które potem czeka się dwa lata albo nie dochodzi do nich w ogóle. Omijać szerokim łukiem.

speed70
@NJ

Czy jest źle w każdym dziale?

@speed70

Nie jest, ktoś tu wyładował wszystkie swoje frustracje. Nie zniechęcać się :-)

XX
@NJ

Co za bzdury! Firma mega wporządku, wszyscy bardzo pomocni, długie szkolenia dla nowych pracowników, rodzinna atmosfera. To, że są deadliny i rano trzeba wstać do pracy to nie (usunięte przez administratora) tylko życie

Anonimek

Po pracy w paru innych miejscach, mogę stwierdzić, że pracuje się tu bardzo dobrze. Współpracownicy są mili i pomocni, choć to pewnie zależy też od działu. Nie jest idealnie, ale gdzie jest? Na tle innych korpo ofert w typie customer service praca w tym miejscu jest nadal ciekawsza i warta polecenia.

Produkcja

Stabilna firma/organizacja, pomocni, mili współpracownicy. Forma zatrudnienia w rzeczywistości sprowadza się do pracy na akord. Raportowanie spędzonych za biurkiem h co do każdych 15 minut. Z góry ustalone, nieprzekraczalne budżety na każdy projekt. Jeżeli ktoś nie przywykł do takiego trybu pracy może szybko stracić zapał.

Dawid
@Produkcja

Skoro jest to praca na tak zwany akord to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz ile dokładnie można na start zarobić przy takim dosyć dobrym zaangażowaniu? Skoro masz wiedzę o tym pracodawcy to może to napiszesz?

Dobry pracodawca potrzebuje dobrych pracowników i sądzę, że nie każdy ma chęci dobrze wywiązywać się ze swojej pracy.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji?

ABC

W tej firmie nie ma premii.

Agnieszka
@ABC

Wiem, że dawno nie pisałeś nic na forum, ale mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytanie. Czy firma zapewnia inne pozapłacowe benefity na przykład w postaci dofinansowania na prywatną opiekę medyczną bądź na dojazdy do pracy?

Iwan

Szukałem ofert pracy w firmie, ale niestety nic nie znalazłem. Może ktoś słyszał i mógłby się podzielić wiedzą?

Produkcja

Unikac za wszelka cene. Najnizsze pensje w trojmiescie, menagerowie z problemami psychicznymi wyladowujacy sie na pracownikach, brak mozliwosci rozwoju. Firma premiuje miernosc, a w trakcie rekrutacji sa pomijane kluczowe informacje. Nie polecam!

Niktoś

Na poziomie rekrutacji brak profesjonalizmu.

admin

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji - Sopot

• Jak się pracuje w Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji?

Vb Polska Sp. z o.o. w Organizacji