AKG Architektura Krajobrazu

Kraków

Opinie o AKG Architektura Krajobrazu

admin 2016-07-22 00:20
Co wiecie o firmie AKG Architektura Krajobrazu ? Nadal oczekujemy na aktualne wieści.
Deszcz 2016-09-08 01:37
Podsumowując plusy; wypłaty na czas, teoretycznie miła atmosfera ze starymi pracownikami , jak sie dobrze ogarniesz to i luz w pracy, szef pseudo-dobry(dobra mina do z .. gry). ciekawe projekty
co minusow:- praca na zewnatrz, leje deszcz a Ty robisz - jako pracownik fizyczny biora wszytskich abys chodził na 2 nogach(ludzie z kuratorem, z żołtymi papierami, alkoholicy mile widziani), umowa zlecenie dla każdego, a także możliwośc przedłużenia na umowie zlecenie :D,-obiecanki że bedzie brygadzistą itp, brygadzista wiąże sie z ludzmi ktorzy posiadaja prawo jazdy kat. B, -wielkie wciskanie kilku projektow na zachodzace siebie terminy(latasz z budowy na budowę), -ciezko wyrobić się wczasie,na rozmowe bajki a poźniej rozmow kwalifikacyjnych nie pamietają, kierownik z warszawy i Pan. B zrobili sobie strukturę oczywiście o ktorej szef nie wie i leca po kosztach, szerząc kieszenie i drążąc kolejnych zleceniobiorców, duże obietnice, a żadne nie spełnione,jednym słowem wciskanie kitu abyś przerobił kolejna umowę zlecienie w danym roku, oraz brak rozwoju w dłuższym terminie wiec jesli chcesz pracowac jako ogrodnik w deszczu bądź chcesz gdzieś się załapac na chwilę to śmiało korzystać. a kolejna zima znów bedzie nie płatna, co do wyższych stanowisk sie nie zmienia, bajki i obietnice.....
1234 2016-11-09 21:18
Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza na terenie Warszawy. Układ kierownika M. który jest ukochanym pracownikiem roku dla prezesa. Który na lewo robi prezesa, i wciska kit prezesowi mówiąc że kolejni ludzie się nowi się nie sprawdzają. Żeby nadal miał ciepła posadkę w Warszawie , i mógł dalej robić wałki.
Pierwiosnek 2017-04-20 22:15
Popieram poprzednika, wszytsko pieknie wygląda na rozmowach, piękne obietnice umowy o pracę, bajki o wyższych stanowiskach, jak brygadzista, a cały czas wciskanie kitu tak abyś chociaż przerobił z 2 miesiace bo kto mądrzejszy tam nie idzie. Po 3 miesiacach żadnych podwyżek czy rozwinięcia obietnic, dalej zasuwasz na zleceniu aby do zimy bo na zimę sam odchodzisz bo pracy nie ma.
Pan M. K. z Wawy dużo obiecuje, kręci wałki jak może a sam siedzi i żone wozi po Warszawie w godzinach pracy. Pojawia się rano w poźniej po obiadku w domu pojeździ po Warszawie aby Km mu sie zgadzały.
a Do Krakowa wysyła i mówi to co chce biuro usłyszeć aby Pan prezes go poklepał(ulubiony pupilek) i dalej swoją Poker Face sie uśmiechał. Pan M. chyba nie lubi dopuszczać nowych osób do firmy( w kóncu ma darmowe mieszkanie,i samochód i paliwo wiec nikt nie może mu przeszkodzić). Jęsli jestes alkoholikiem , masz problemy psychiczne bądz patologiczne śmiało Cię przyjmą, tam lubią takich, dadzą Ci umowę na 3 miesiace a poźniej powiedza ze Ty wykwalifikowny pracownik ich firmy nie nadajesz się. W końcu trzeba zachować duża rotację. Ogółnie miła atmosfera bo tko w koncu nie lubi zieleni :D
Zostaw swoją opinię o AKG Architektura Krajobrazu - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKG Architektura Krajobrazu