AKG Architektura Krajobrazu

Kraków

Opinie o AKG Architektura Krajobrazu

admin 2016-07-22 00:20:26
Co wiecie o firmie AKG Architektura Krajobrazu ? Nadal oczekujemy na aktualne wieści.
Deszcz 2016-09-08 01:37:20
Podsumowując plusy; wypłaty na czas, teoretycznie miła atmosfera ze starymi pracownikami , jak sie dobrze ogarniesz to i luz w pracy, szef pseudo-dobry(dobra mina do z .. gry). ciekawe projekty
co minusow:- praca na zewnatrz, leje deszcz a Ty robisz - jako pracownik fizyczny biora wszytskich abys chodził na 2 nogach(ludzie z kuratorem, z żołtymi papierami, alkoholicy mile widziani), umowa zlecenie dla każdego, a także możliwośc przedłużenia na umowie zlecenie :D,-obiecanki że bedzie brygadzistą itp, brygadzista wiąże sie z ludzmi ktorzy posiadaja prawo jazdy kat. B, -wielkie wciskanie kilku projektow na zachodzace siebie terminy(latasz z budowy na budowę), -ciezko wyrobić się wczasie,na rozmowe bajki a poźniej rozmow kwalifikacyjnych nie pamietają, kierownik z warszawy i Pan. B zrobili sobie strukturę oczywiście o ktorej szef nie wie i leca po kosztach, szerząc kieszenie i drążąc kolejnych zleceniobiorców, duże obietnice, a żadne nie spełnione,jednym słowem wciskanie kitu abyś przerobił kolejna umowę zlecienie w danym roku, oraz brak rozwoju w dłuższym terminie wiec jesli chcesz pracowac jako ogrodnik w deszczu bądź chcesz gdzieś się załapac na chwilę to śmiało korzystać. a kolejna zima znów bedzie nie płatna, co do wyższych stanowisk sie nie zmienia, bajki i obietnice.....
1234 2016-11-09 21:18:00
Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza na terenie Warszawy. Układ kierownika M. który jest ukochanym pracownikiem roku dla prezesa. Który na lewo robi prezesa, i wciska kit prezesowi mówiąc że kolejni ludzie się nowi się nie sprawdzają. Żeby nadal miał ciepła posadkę w Warszawie , i mógł dalej robić wałki.
Zostaw swoją opinię o AKG Architektura Krajobrazu - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKG Architektura Krajobrazu