Fabryka Mebli Unimebel

Ostrzeszów

Opinie o Fabryka Mebli Unimebel

admin 2016-07-24 09:02:44
Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat Fabryka Mebli Unimebel, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od zatrudnionych.
Cwaniaczek. 2016-10-03 00:59:56
Mamy mamy newsy. A wiec moze zaczniemy tak. Gosc który jest wlascicielem,to jakis gosc nie zrównowazony,byly mechanik. jego zachowanie to tragedia.Jak to mówią,najgorsze jest to przejscie,z dziada na Pana, ogólnie na pokaz dla ludzi to są ok,ale tylko dla ludzi. W srodku no to co, no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za duzo nic nie mozna gadac, w srodku kamery,jak w wiezieniu,najlepiej zebys do domu w cale nieszedł,bylo by najlepiej. Ogólnie potrzebują mlodych od razu po szkole tam do pracy,zeby mozna bylo ich wyszkolic i zeby się bali,takich spokojnych, cichych,a zeby mozna bylo nimi kręcic. Jesli o platnosc, no placi.Ogólnie wyzysk,wyciskanie soków z cytryny. Ale ogólnie wspóczuje tym którzy tam pracują.
Ham 2016-10-09 14:24:37
Gosc szuka glupich I mocnych do pracy. Jak w niewoli. Masakra co za czasy nastaly, jak to jest zeby jeden czlowiek kierowal tyloma ludzmi i robil z nimi co my sie podoba.
. 2016-11-26 09:07:47
Czy ten sam właściciel jest w Koninie?
Zostaw swoją opinię o Fabryka Mebli Unimebel - Ostrzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Unimebel