Cramo Sp. z o.o.

Opinie o Cramo Sp. z o.o.

P 2011-02-10 12:36:20
Niestety nie potwierdzam atmosfera w pracy nerwowa, szef nerwowy a to sie niekorzystnie odbija na pozostałych pracownikach, szczerze odradzam
Ktoś 2011-04-04 05:25:51
Cramo to jedno bagno ...!! tam nie ma szacunku dla ludzi !!! zarobki śmiechu warte UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY !!! DALEKO
Tadfil 2011-06-20 11:07:55
Firma dobra - atmosfera na oddziałach miła - praca ciężka i odpowiedzialna - zarobki w/g zasług - ja pracowałem w Cramo 12 lat i dawałem z siebie wszystko - nie żałuję - teraz jestem na zasłużonym odpoczynku , ale chętnie bym w Cramo jeszcze na 1/2 etatu popracował - tylko brak oferty - / za stary chyba jestem / polecam pracę wszystkim chcącym się wykazać i nauczyć ciekawego zawodu ,obsługi Klienta na budowach, ciężko będzie, ale warto podjąć te bardzo trudne wyzwania dla siebie i swoich bliskich - pozdrawiam Tadeusz F. - ...........próba darmo ............... powodzenia ........
ostatni sprawiedliwy 2015-07-08 09:38:08
Rekrutacja rozbudowana do granic absurdu(5 etapów!)nie wiem czy Tusk na szefa Rady Europejskiej musiał przejść tyle etapów:)Jeżeli ktoś z poza Warszawy aplikuje radzę poświęcić sobie ok. miesiąca na kolejne etapy oraz przeznaczyć sobie odpowiednie fundusze na przemieszczanie się pomiędzy firmą rekrutującą, oddziałałem firmy a siedzibą spółki gdyż Prezes nie jest zainteresowany wyjściem na przeciw tj. zwrotem poniesionych kosztów czy też spotkaniem się we właściwym terytorialnie oddziale. Typowa buta i arogancja wobec innych(ciekawe czy zagraniczni włodarze o tym wiedzą i to akceptują).Może jest ciężko na rynku Pracy ale uważam że należy się szanować i uczyć rozumu; a konkurencja nie śpi i z sukcesami tę sytuację wykorzystuje. Tak trzymać ( usunięte przez administratora )
P 2015-07-08 09:43:01
Potwierdzam chorą sytuację z rekrutacją dodatkowo osoby są inwigilowane poprzez telefony do byłych miejsc pracy nawet tych sprzed 12lat(bardzo mądre posuniecie Prezesa).
puchatek 2015-07-08 13:03:03
Słyszałem ,że nie zawsze rekrutacja trwa tak długo-"Krewni i znajomi królika" są przyjmowani z marszu ale poza Warszawą ciężko o takich więc ...jakie to Polskie.
greg 2015-07-08 13:33:21
A Ja myślę,że czas rekrutacji to jest czas na opamiętanie i poszukanie sobie "normalnej" pracy. Powodzenia.
zainteresowany 2016-01-29 16:38:11
Czy wie ktoś dlaczego do tej pory nie mogą nikogo znaleźć na stałe(1 rok)na stanowisko Kierownika oddziału Kielce?Nikt nie chce mieć biura w baraku , niskie zarobki , atmosfera nie bardzo ..czy o co chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedź.
wtajemniczony 2016-01-30 07:18:29
Wszystkiego po trochu. nikt z obecnie pracujących Tobie tego nie powie z obawy o posadę (jaka ona by zła nie była)tym bardziej ,że co poniedziałek za pomocą telekonferencji składają raport(tłumaczą się ze wszystkiego) prezesowi.Co do kontenera jako biuro w Kielcach traktować to należy jako redukcję kosztów oraz jako stróżówką w której najlepiej jakbyś doglądał dobytku 24h/na dobę. Na szczęście mimo kryzysu na rynku są inne (normalne) firmy. Pzdr.
marko 2016-03-16 14:06:04
Cześć.Mam zamiar aplikować do tej firmy w W-wie czy możecie pomóc jak jest jaki zarząd , orientacyjne zarobki klimat w firmie itd.Czy dyrekcja wywiązuje się z obietnic?Za wszelką pomoc dziekuję
marko 2016-05-05 07:59:48
kierownik oddziału
NickPrezes 2016-10-14 21:19:53
Wynająłem betoniarkę ale po zwrocie kazali mi dodatkowo zapłacić opłatę ubezpieczeniową! Tego w Ramirencie nie ma - omijać z daleka.

Pies Prezes ;-)
Zostaw swoją opinię o Cramo Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cramo Sp. z o.o.