Opinie o Polska Woda Sp. z o.o. w Aleksandria

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polska Woda Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polska Woda Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Woda Sp. z o.o. w Aleksandria

Jakie godziny pracy obowiązują w Polska Woda Sp. z o.o.?

Prawda
@FX

Prawda. Tak było w zeszłym roku. Teraz podobno jest jeszcze gorzej. Ale wszystko się zepsuło odkąd rządy objął Włoch. Szkoda, że zarząd ma takie podejście do pracowników bo kiedyś fajnie się tam pracowało.

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Polska Woda Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko elektronik. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Nie wiecie czasem jak teraz zarabia Młodszy operator maszyn? teraz jak są dostępne oferty to nie podają w nich widełek płacowych a wiem, że jak z rok temu dodawali to podstawa wynosiła 4000 zł brutto. Czy teraz będzie parę stówek więcej niż minimalna?

Jakie godziny pracy obowiązują w Polska Woda Sp. z o.o.?

No

Zależy gdzie i o jakiej porze roku chociaż na górze nie obowizują żadne więc zależy gdzie chcesz pracować po sezonie Mix 3x8h + wekendy z łapanki ,sezon to 12 stki

Maja
@No

Ale teraz jest chyba sezon, tak? I nie ma żadnych ofert pracy dla operatorów na produkcję. To znaczy, że nie ma rotacji i wszyscy się trzymacie linii?

FX
@Maja

Sezon ???? ofert nie ma bo na maszynach stoją kierownicy ,liderzy ,mechanicy i nawet dyrektor bo jest lipa dlaczego wszyscy wiedzą podwyżki tylko w sklepach i dla pupili

Prawda Nowy wpis

Zuzanna

Na stronie firmy jest informacja na temat zatrudnienia i tego, że chętnie zatrudniają osoby do przyuczenia. Jestem taką osoba, chętnie podejmę się pracy w firmie na produkcji. Chciałabym się jednak dowiedzieć na jakie zarobki na poczatku mogę liczyc? Jaka umowa obowiązuje?

FX
@Zuzanna

Minimalną teraz mają wszyscy prawie a za rok pewnie 100% umowa na początek 1mc potem i tak zostają tylko desperaci bo nikt nie dba o "starych pracowników" .jedyna zaletą to kasa na czas

Anna Nowy wpis
@FX

na których stanowiskach wobec tego zdaje się być największa rotacja oraz w drugą stronę? ciekawa jestem zagadnienia terminowości uznanego za największą zaletę na początku roku. jak do dziś warunki pracy mogły się zmienić?

Analityk Finansowy

Rozmowe prowadzila "dyrektorka" finansowa, ktora zupelnie nie wiedziala co robi. co to za pytania o moje wady i zalety albo co by powiedzial moj kolega o mnie? litosci. dziewczyna od HR i rekrutacji siedziala obok i widac bylo ze jest zazenowana tym co ona mowi, ale nie dopuszczala jej do glosu. Kilka pytan, ktore zadala ta dziewczyna od hr bylo bardzo konkretnych, ale p. "dyrektor" pozal sie boze. poza tym byla bardzo niemila i kąsliwa. nie powinni dopuszczac takich ludzi do prowadzenia rekrutacji.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ile płacą za godzinne, bądź miesięcznie. Dużo ogłoszen znajduje ale nie wiem właśnie jak jest ze stawka

@.

2800 brutto na wejściu miesięcznie + premia frekwencyjna 400zł netto + karta Lunch Pass 190zł netto miesięcznie. Po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na rok i zazwyczaj podwyżka.

No

Toś zaszalał nie 400 tylko 300netto karta tylko za przepracowane dni urlop odliczany jak nie zabiorą znowu znienacka podwyzka 100 brutto i umowa na rok potem żadko kto zostaje , podwyżki tylko po podniesieniu minimalnej raczej reszya czeka aż ich minimalna dogoni albo sie zwalnia

@No

Wiem ile jest premii frekwencyjnej bo mam ja na pasku i jest to 400zł. W przypadku karty masz racje, że za przepracowane dni, ale to chyba logiczne? Ktoś pracuje to dostaje, ktoś nie pracuje to nie dostaje, chociaż nie rozumiem czemu za dzień urlopu jest zabierane skoro to jest liczone jako dzień pracy.

400 brutto 300 z groszem netto chyba że elyty mają inaczej

Elyta
@No

To chyba ja do elyty należe bo czarno na białym na pasku mam 400zł netto ;)

@Elyta

To pogratulować bo reszta ma 300 z groszem no cóż może elyty faktycznie

RM

Bardzo skuteczna ignorancja

Damian
@RM

Totalnie nic nie robią? Czy chociaż udają że działają? :P

Studentka

Jestem po licencjacie z biotechnologii i chciałabym zapytać jak wygląda praca w laboratorium w Aleksandrii?

Czy urlop w Polska Woda Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Rob

Średnia urlopową jest płacona o którą walka była pare lat ale tam teraz każdy(usunięte przez administratora)łącznie z dyrektorem i kierownikami a pracownicy churtowo niema tam czego szukać chyba że na górę wtedy Lexus czeka prawie nówka ????

Jakie wartości są cenione w Polska Woda Sp. z o.o.?

Szkolenia inwidualnie trwają leć niikt. Lecz nikt z starych nie za pewni szkoleń takich jak pan co ten (usunięte przez administratora) prowadzi :P ludzie piszecie się albo nie... ciagle szukamy miejsca !!!!

Rob

Wartości , jakie wartości po 20 latach pracy nie jesteś NIC wart nawet 5 minut uwagi by porozmawiać co cię boli , nie wspomnieć o podziękowaniu jak w innych firmach reszty to nawet pisać nie warto szkoda klawiatury

Woda

Czekamy na kolejnego mocnych wrażeń :/

Mieczysław
@Woda

W wątku nastała cisza a szkoda, ponieważ firma Polska Woda poszukuje obecnie pracownika na stanowisko mechanika. Miałem nadzieję, że w tym wątku dowiem się czegoś na temat tego stanowiska. Może jest osoba, która mogłaby napisać, czy warto aplikować?

spili gonzales
@Mieczysław

niestety TMG Ceramika Tubądzin ,, wychwytuje" wszystkich co lepszych i bardziej kumatych........brak u was ,, magnesu":)

Mieczysław
@spili gonzales

W jaki sposób są rzekomo wychwytywani najlepsi kandydaci bądź pracownicy przez firmę, którą podałeś w swoim komentarzu? Czy firma ta ma jakikolwiek związek z firmą Polska Woda? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Mateusz
@Mieczysław

Firma od ponad 6 lat nieprzerwanie szuka mechanika co tylko świadczy o słabych warunkach i rotacji

Szymon
@Mateusz

Czy próbowałeś może na stanowisko to aplikować, czy po prostu czasami śledzisz aktywne ogłoszenia do pracy w tej firmie stąd też wiesz, że firma ta poszukuje po prostu mechanika? Chętnie to za Twoim pośrednictwem ustalę, dlatego miło będzie, jak to po prostu napiszesz. Może po prostu pracodawca ma tak duże wymagania, dlatego ciężko to stanowisko obsadzić. Myślisz, że to możliwe?

Arekd

Polska Woda Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny dostarcza bardzo fajnych emocji, atmosfera jest naprawdę wspaniała, nie ma co się z tym kryć, że w Polska Woda Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny chce się żyć! Serio

EJK
@Arekd

Nawąchałeś się za dużo ozonu?

Żmijka
@EJK

Też tak mysle

pan nikt

wodą napełniane są butelki PET. czy butelki te są sezonowane po rozdmuchu a przed nalaniem, czy są "omywane " wodą z chlorem?. czy do produkcji kolorowych napoi wykorzystuje się cukier biały czy syrop z cysterny. czy woda " mineralna" jest wzbogacana czy naturalnie posiada tą zawartość CO2. czym dezynfekowane są maszyny i transportery po zakończeniu produkcji -tylko ciepłą wodą czy również pianą lub wodorotlenkiem sodu?. O T TAKA CIEKAWOSTKA

Elżbieta
@pan nikt

Znasz odpowiedzi na te pytania? Jesteś pracownikiem Polskiej Wody? Chętnie się dowiem, jak ten proces produkcji jest przeprowadzany.

Yeeee

Czy to ważne ? Ważne jest to co dobre ;) a ty to nie znasz się

Bartosz

Tak spokojnie zrobiło się na forum. Może ktoś napisze jakieś newsy z pracy w firmie?

Bolo

Kolo paragrafy my sobie piszemy a ta trzecia to tylko ma poszukać, aby dobrze bo stanie niestety. Pytanie do jakieś tam prezeski ? Firma upadła, czy się przebiegłoście ?

Herato

Zatrudniają tylko na sezon, pieniądze i praca może być lecz to i tak praca tylko na chwile i ogólnie polecam dział SIPA robią tam butelki, jest fajna atmosfera i nie trzeba się męczyć z chemikaliami jak na nalewie.

@Herato

A jaki czas zatrudnienia jest określony w umowie? Nie ma możliwości pozostania w firmie na dłużej? Napisz proszę, jakie umiejętności przydadzą się we wspomnianym przez Ciebie dziale. Czy jest jakieś przeszkolenie? Istnieje system motywacyjny, oferowane są dodatki?

Herato
@Alicja

Firma produkuje wodę butelkowaną dla różnych klientów a jak wiemy zapotrzebowanie na wodę jest głównie w okresie letnim i też wtedy zatrudniają pracowników sezonowych. Poza sezonem jest tam stała ekipa pracowników i raczej nie potrzebują już kogoś więcej. Umowa była przez agencje i bodajże była na 2 tygodnie nie pamiętam już. Co do szkolenia po prostu uczą cię szybko obsługi maszyny i tyle, co sezon zatrudniają nowych pracowników także nie chce im się szkolić od A do Z, z większymi problemami albo jakaś wymiana formy robili to po prostu starsi pracownicy. Premie o ile pamiętam także były zależały od ilości zrobionych butelek wody, sprzedaży ich przez firmę itp.

Dominik

Od Dzisiaj nie kupię ani jednej butelki wody wyprodukowanej przez ta firmę!

Alicja

@anonymous, czyli chcesz powiedzieć, że warunki zatrudnienia uzgodnione przez Ciebie z pracodawcą na rozmowie kwalifikacyjnej nie zgadzały się już w trakcie Twojej pracy w Polska Woda Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny? Czy starałeś się tę kwestię z pracodawcą wyjaśnić? Jaka była jego ewentualna reakcja?

Alicja

@Były pracownik, jesteś zdecydowany, aby zakończyć współpracę z Polska Woda. W związku z tym postanowiłeś na tym forum przedstawić swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące tego pracodawcy. Jednak mimo wszystko jakiś okres przepracowałeś w tej firmie. Co w takim razie skłoniło Cię do zatrudnienia w tym miejscu?

@Alicja

Droga Alicjo, głównym powodem mojego zatrudnienia w tej firmie było obiecujące warunki płacowe oraz socjalne(paczki,bony,premie) jak się niestety okazało było to po prostu kłamstwo! W pierwszym dniu mojej pracy od razu stwierdziłem że to był straszny błąd zatrudniając się w tym miejscu.Przede wszystkim nie spełniono żadnych z deklarowanych obietnic przez pracodawcę więc głównie dlatego negatywnie wypowiadam sie na temat tego zakładu

Mateusz

Moim zdaniem na SIPIE JEST NAJLEPIEJ !

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Woda Sp. z o.o. - Aleksandria

• Jak się pracuje w Polska Woda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Woda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Woda Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polska Woda Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Woda Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 1A
    95-035 Aleksandria