Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Dzień dobry, czy już ktoś dostał odpowiedź po rozmowie na ph swietokrzyskie/mazowieckie?

Jaki jest powód odejścia tylu osób z tak długim stażem pracy? Co to świadczy o firmie?

Nikt ważny

Bo to już teraz nie jest ważne Teraz są nowe lepsze standardy Tylko dla orłów i czyścicieli

Klientka

Dzień dobry. Kiedyś z przyjemnością robiłam zakupy w sklepie Tchibo Galeria Łódzka. Teraz muszę się dwa razy zastanowić nad wejściem do tego sklepu. Nie wiem czy zmienił się tam kierownik ale atmosfera stała się strasznie gesta. Byłam świadkiem jak kierowniczka w bardzo niemiły sposób zwracała uwagę jednej z pracownic. Ona prawie plakala a ta jakgdyby nigdy nic z uśmiechem się odwróciła i zapytała w czym mogę pomóc. Na prawdę było to dosyć żenujące. Od kiedy załatwiamy takie sprawy przy klientach i innych pracownikach. Nie wiem co tam się dzieje ale widać że za ciekawie nie jest. Czy przypadkiem takie traktowanie nie podchodzi (usunięte przez administratora) Czy może firma Tchibo popiera stosowanie (usunięte przez administratora) w swoich placówkach? Proszę o odpowiedź.

Dada
@Klientka

Niestety to bardzo skomplikowana osobowość .Atmosfera jest gęsta już od dłuższego czasu .Nikt się tym jednak nie przejmuje i nie ma z kim o tym porozmawiać

On

Nie polecam pracy w markach

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

Lerrck

Podejrzewam a nawet jestem pewny że chodzi o region 3 w wypowiedzi @kruk.. Wszystko się zgadza. Sam kiedys byłem na dostawie przyjechało 9 wózków pełnych kawy.. Godzina na rozładunek dokładnie było tam 5.8 Tony.. Jako facet myślałem że się rozpłacze.. A gdyby była to dziewczyna. Nikt na to nie patrzy.. Rozładować kilka ton kawy patrzec przy układaniu na FIFO i wszystko pod presją czasu bo Pan czeka na wózki a jeszcze trzeba otwierać barz sprawdzić parametry i przejść caly sklep i sprawdzić czy wszystko jest zgodne z Vm.. I na to wszystko są tylko 2 h.. Praca w nocy nawet do 3 rano ponieważ 3 h po zamknięciu sklepu i 3 h po otwarciu na przesunięcie całego towaru sprawdzeniu czy wszedzie są Cenowki I wszystko co do cm stoi na miejscu ejst nie możliwe. Każdy robi przebudowy podczas pracy sklepu w każdym punkcie ale nikt się do tego kie przyzna bo nie można. Jeżeli jest duzo klientów i nie ma czasu na pracę z przebudowa to nocka trwa do 3 rano nawet.. Bo tnę kto przyjdzie na 6 w pon musi umyc podłogę otwierać bar kasy wysłać raporty zdjęciowe. Dodam że nie ma sprzętu do tego i trzeba używać swoich telefonów w których jakość zdj często nie odpowiada przełożonym. Cyrk. Firma nie jet zła. Jest socjal praca tez fajna.. Ale zbyt mało człowieczenstwa a Byt dużo korporacji we krwi niektórych przełożonych. Czasem taki regionalny powinien usiąść w domu odpalić wino westchnąć i pomyśleć czy jest jeszcze człowiekiem czy chodząca organizacja. Wiadomo że to jej jego praca i obowiązki zeby pilnować wszystkiego i zwracać uwagę na szczegóły.. Ale gdyby nie zapomniało się też ze jestesmy ludźmi..

Qq
@Lerrck

Ja mogę to samo powiedzieć o innym regionie, co świadczy o tym, że to głęboki problem. Kiedyś tak nie było, była to wspaniała praca z lekką atmosferą, a stała się aktorką, z której pozostaje tylko uciekać...

do Lerrck-a
@Lerrck

Ty w sześćdziesiąt minut rozładowujesz dziewięć wózków kawy a w fabryce Tchibo Marki przez dwanaście godzin musisz załadować około sześc tirów po średnio trzydzieści palet. Więc masz 6x30=180 Dodatkowo musisz obsłużyć produkcje, średnio 15 palet... Liczymy 6x30+15=195 To nie koniec bo pamiętajmy że maszyny pracują i musisz odbierać wyprodukowane palety w przeciwnym razie produkcja się zatrzyma. Tu jest kolejne 80-120 palet, ilość zależy od dnia. Zatem policzmy 195+ średnio 100=295 palet Teraz czytaj uważnie!!! Jesteś sam jeden jedyny Umknął mi temat przerwy śniadaniowej ewentualnie zasłabnięcia gdzieś za rogiem. Ile wytrzymasz bez tlenu? 3-4 minuty? Kiedy Cię znajdą? Po 2-3 godzinach? może zmiennik znajdzie po 12 godzinach? Teraz widzisz że zawsze może być gorzej. Nie narzekaj i pracuj bo dziennie masz godzinę ciężkiej pracy gdzie inni w tym czasie mają dwanaście godzin ciężkiej pracy i nikt nawet nie zapyta czy byłeś na przerwie a wręcz przeciwnie dlaczego to i to nie zostało zrobione.

Na wózku
@do Lerrck-a

Zapomniałeś dopisać o szukaniu palet dla laborantki. Nie jej wina bo wykonuje swoją pracę a ty wędrujesz w 20-30 paletach szukając tej jedynej. Jest to robione w tak zwanym międzyczasie hehe

Na dotarciu
@Na wózku

W Biedronce kiedyś tak było. Podobny wyzysk tam panował, niestety korporacje tak działają. Pracownik jest wyciskana do granic możliwości a jak się zużyje to wymiana na nowy model. Naglosnijcie to a nie pisać i zaśmiecać forum.

Mamy Cię!
@do Lerrck-a

Ogłoszenie już się pojawiło. Nie zapomnijcie dodać że nowy magazynier będzie musiał w pojedynkę obsługiwać kilka urządzeń paletyzujących oraz owijarki. Urzadzenia miewają częste usterki do których w pierwszej kolejności musi iść magazynier odrywając się od swoich zadań. Gwoździem programu jest jeszcze jedna maszyna do obsługi przez magazyniera o której nikt Ci nie powie na rozmowie i nie jest to również zawarte w ogłoszeniu. Jeśli wiedziałbyś na co się piszesz to wątpię że zgodziłbyś się na takie pieniądze. Są też plusy bo możesz odkryć w sobie talent automatyka, mechanika, operatora itp. czysty misz masz

@Mamy Cię!

Wtem firmie jesteś od wszystkiego. Zero szacunku. Chcesz spokojnie spać to odpuść ta firme

@Mamy Cię!

Przyjazne dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy. Kogoś poniosło przy pisaniu ogłoszenia.

@Lerrck

Ja jako dziewczyna rozładowywałam ostatnio dwa razy tyle z koleżanką .. ;) inny region

Pytam sie
@Mamy Cię!

Widzę że zakończono emisję ogłoszenia. Znalazł się jakiś śmiałek?

ZOCHA
@Lerrck

Zastanawiam się dlaczego na forum o tym piszesz, a nie do PIPu? Do tego jeszcze niektóre słowa nie są po polsku, poprzekręcane, zwłaszcza w kluczowych momentach wypowiedzi, że w zasadzie trudno cię zrozumieć. Chciałbyś, a boisz się. Dla kandydatow do pracy to żadna wartośc ten twój łamany elaborat.

Hi hi hi
@do Lerrck-a

Jakie to teraz staje się aktualne

Nie polecam. Byłem na rozmowie. Więcej wymagań jak zapłaty. Tu nie ma miejsca dla młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać albo zarabiać pieniądze.

Dobreee
@ja

W tej firmie jest jedno wielkie siedlisko (usunięte przez administratora) Kapusie w każdym wieku. Osoby które są w porządku i z którymi możesz porozmawiać wyliczysz na palcach jednej ręki.

Dlaczego mój post został usunięty? Pisałem odnośnie sytuacji dlaczego odchodzą wieloletni pracownicy i co takiego się dzieje w firmie? Usuwajcie a ja wstawię jeszcze raz i kolejny i tak dalej!!!

Praca w tej firmie to żart. Wynagrodzenie słabe a praca ciężka. Magazyny wiecznie przeładowane bo nie potrafią dostosować ilości sprzedaży do ilości w dostawie. Regularne spotkania kadr zarządzających w najlepszych hotelach, a pracownika kuszą darmową kawą, rabatem 15% oraz multisportem. Wieczna presja i sztuczne uśmiechy.

Rick

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy na rynek nowoczesny. Kiedyś praca dla reformy kojarzyła mi się z solidnością i prestiżem. Praca dla Tchibo to było coś. Aktualnie odradzam. Nie ma tutaj już jakości niemieckiej firmy jest polskie skąpstwo.Nowy dyrektor tnie koszty na wszystkim i na każdym. Moje zarobili w tym roku zmniejszyły się bardzo widocznie na tyle że za gołą pensje w obecnych czasach ciężko przeżyć a system premii z dnia na dzień się zmienił i premie aktualnie są nie osiągalne. Pisze jako doświadczony handlowiec wieloletni pracownik.W czasach kiedy inne korpo wychodzą pracownika na przeciw gdy panuje inflacja w tej firmie odbierana jest możliwość normalnego zarabiania jaka była dotychczas. Premie były motywacyjne i realne do osiągnięcia.Aktualnie dla mnie i kolegów nie są motywacyjne.Wielu zaczyna rozglądać się za nową pracą. Firma straci doświadczonych sprzedawców i będzie musiała zatrudnić szczyli bez doświadczenia którzy nic nie załatwia na hali sprzedaży. Bo nikt z doświadczeniem nie ebdzie pracował za gołe pensje. Czas nie są ciężkie. Nie trzeba było dawać więcej wystarczyło już drugi raz w tym roku nam nie zabierać.Nowy dyrektor tnie koszty przede wszystkim na pracownikach. Nie dajcie się nabrać na korpo motywacyjne gadki. Kilku dyrektorów przeżyłem ale to co się dzieje teraz to tak złe nigdy jeszcze nie było. Nigdy też tak słabo firma nie płaciła pracownikom. Nie polecam jeśli nie chcecie odrzec się z godności szukajcie gdzie indziej.

@Rick

Szczera prawda

Były pracownik10

Praca w tym miejscu to tragedia, biuro to chodząca porażka - połowa osób jest wywalenia, brak kompetencji, zero wiedzy o CHOCIAZBY marketingu. Na sklepie wymagania z kosmosu, zero szacunku do pracownika, po 12h dziennie na nogach. To czego nauczysz się w Tchibo, to jak nie zarządzać firmą.

Karenina
@Były pracownik10

Regionalni którzy każą pracownikom wymyślać, co zrobić żeby klient zwrócił uwagę że jest.promocja, albo jak w ogóle wypromować produkt - a co w tym czasie robi dział marketingu ? Jak.juz pracownik wyrazi swoją opinię to regionalny obrażony i myśli jak się pozbyć takiego pracownika

Trzymanie przelewów do ostatniego dnia. Nie można było zrobić wyjątku i wypłacić w piątek? Każdy wie że zaczynamy długi weekend dużo osób wyjeżdża poza tym większość żyje od wypłaty do wypłaty.

O.N

Myślisz że kogoś to ruszy? Oni mają Cię wiesz gdzie? Masz robic robotę i siedzieć cicho. Jak będziesz zbyt głośny to polecisz.

Nicko

Od początku pandemii (pracy zdalnej biura) jakość posiłków znacząco spadła. Coraz częściej z czterech opcji obiadowych niema czego wybrać. Dziś eurest przeszedł sam siebie. Pół surowa wątróbka, żylasta gumowata szynką i zupa z resztek mielonych kotletów zwana meksykanską. Co do jakości ziemniaków nie będę już pisał. Dziękuję i nie pozdrawiam.

Dziadek
@Nicko

Jak Ci nie pasuje to wpad . Już wiadomo. Kto jest donosi. I rękę podaję... Ale pamietaj....

Dziadek
@Nicko

Dziś pukam do twoich dzwi.

@Nicko

Nie pasuje to nie jedz. Żenujące masz problemy

Tobołska

(usunięte przez administratora)przez wielkie M . A dział HR klepie (usunięte przez administratora)kierowników po plecach i mówi, że tak nie wolno. Oczywiście nie zmienia się nic.

niepolecam

Moja decyzja o odejściu z firmy była najlepszym rozwiązaniem! W sklepach na terenie Wrocławia panuje ogromny chaos i rotacja pracowników. Spowodowane to jest w głównej mierze kadrą kierowniczą która zarządza tymi sklepami. Osoby na stanowiskach menadżerskich nie mają nic wspólnego z wartościami, którymi powinien kierować się dobry kierownik. W ciągu ostatniego roku w regionie 2 (glownie we Wrocławiu) doszlo do wymiany ok. 80% personelu!!! Osoby te nie zostały zwolnione przez Tchibo Warszawa, natomiast wszyscy pracownicy złożyli dobrowolne wypowiedzenia! Dlaczego nikt z góry nie zastanowił się nad tym, dlaczego tak się dzieje? Dlaczego zwalniają sie doswiadczeni pracownicy? Dlaczego zwalnia sie caly sklep, a zostaje kierownik? Tchibo, obudzcie sie!

DNA
@niepolecam

Rotacja jest w innych regionach również i prawie wszędzie brakuje rąk do pracy W naszym regionie odchodzą również kierownicy a i w biurze bardzo dużo osób opuszcza struktury tej odmienionej organizacji Żadne skargi i zażalenia nie są traktowane poważnie , więc chyba szkoda czasu na ich pisanie . Trzeba zdecydować jak postępować i robić to co naprawdę się lubi ale już nie w tym miejscu czyli takim wolnym od toksyn

@niepolecam

Inaczej trzeba nazywać te dobrowolne wypowiedzenia na dobrowolne wypowiedzenia za porozumieniem stron???? Dziwny twór ale niestety w tej firmie istnieje .

@Były

Porozumienie odejścia z propozycją nie do odrzucenia przez pracownika.

wroclawskapracownica
@niepolecam

Również nikomu nie polecam pracy w firmie Tchibo na terenie Wrocławia!!! Sklepy zarządzane są przez osoby na nieodpowiednim stanowisku. Mob bing tutaj to codzienność. Uważajcie.

@wroclawskapracownica

A podasz przykłady jakichś tego typu niefajnych zachowań? Jeśli rzeczywiście takie sytuacje mają miejsce to czemu jeszcze nikt tego nie zgłosił?

@Monika

Bo nikt ich nie słucha i wszystko się zamiata pod dywan ????

bylapracownica
@Monika

jak widać nowa Pani regionalna zakasa rękawy:))) mysle ze należy zwrócić uwagę na sklepy z najbardziej „doświadczonymi” kierownikami, to tam dzieje się najgorzej . ,

Inna
@bylapracownica

Ktoś tu stosuje metodę zdartej płyty , ale najważniejsze , że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

Prawda, wszędzie dobrze gdzie
@Inna

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale po za Tchibo wszędzie zarobisz lepiej???? nie dostałeś pracy w Tchibo? Nie masz za czym (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Tchibo dogadują się między sobą?

Były

Oczywiscie :) napiedzielaja jeden na drugiego zeby zabłysnąć .Fałsz i oszczerstwa na pierwszym miejscu .Nieważne ze kłamstwo byle do przodu na stołek.

Marki

Jak wygląda praca na stanowisku "laborant"?

Piegowata
@Marki

Ciężka praca. Dużo chodzisz musisz donosić, zrobisz komu trzeba to Cię awansują

@Piegowata

A tak serio to co sie robi na tym stanowisku? Bo nie sądzę żeby obowiązkiem było donoszenie.

O.n.a
@Monika

Obowiazkiem nie jest ale to szybka ścieżka kariery w tej firmie. Są pojedyncze przypadki awansu gdzie brane pod uwagę są umiejętności pracownika.

@O.n.a

Ale tak w ogóle to jest na co donosić? Co pracownicy takiego robią, że inni na nich gadają? Może troche z tym przesadzacie?

Stały Klient

Będąc na zakupach w Szczecinie gdzie zawsze przychodziłam z wielką chęcią i wychodziłam zadowolona ostatnio wyszłam zażenowana rozglądając się po sklepie słyszałam jak kobieta w sposób obrzydliwy i wulgarny krytykuje drugą osobę, głos pochodził zza ściany sklepu. Po chwili wyszła kobieta stamtąd i mając bardzo skwaszoną minę komentowała coś do drugiego pracownika. Potrzebowałam pomocy z rozmiarem ale gdy podeszłam ta kobieta poszła sobie jakby na zaplecze sklepu. Nie wiem co się stało z tym sklepem jestem stałą klientka a co róż widzę nowe twarze w obsłudze i do tego widać ze niezadowolone ale co się dziwić jak słyszałam sama brak szacunku do pracownika. Dziewczyny nie dajcie się wykorzystywać ani obrażać jest wiele dobrych prac!! Przykro mi kiedyś przychodziłam prawie codziennie bo mam blisko a teraz już nawet nie mam ochoty…

Skarga na pracownika

Gdzie można złożyć skargę na pracownika że sklepu we Wrocławia?

Gliwice

Witam mam zacząć pracę w nowym sklepie w Gliwicach byłam w szoku jak zadzwonili że umowa zlecenie przez firmę randstad, gdzie na rozmowie nie było o tym mowy po tym co tu czytam zastanawiam się co robić...

"0"

A ja się zastanawiam, dlaczego nie ma tu oceny "0", tylko się zaczyna od "1". Taka ocena tej firmy jest dużo za wysoka???? ale na szczęście mnie już tam nie ma, teraz pracuje w firmie, która tu ma ocenę 3,1, a w porównaniu z Tchibo to jest jak w raju i premie istnieją, są realne do zdobycia i wpływają na konto dziesiątego z wyplata, a nie trzydziestego za poprzedni miesiąc???? nie są takie obiecujące jak w Tchibo, ale z obietnicami nikt się jeszcze nie najadł????

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo