Opinie o Stacja Paliw AMIC Energy w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stacja Paliw AMIC Energy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stacja Paliw AMIC Energy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stacja Paliw AMIC Energy w Zielona Góra

Iza

O nie, ktoś wspomniał, że Lukoil to firma rosyjska, aż dziwię się, że nie pojawił się tu jeszcze jakiś bojkot... W innych starszych komentarzach widać, że podobno mają tutaj stały skład. Czy te same osoby pracują tu do dziś? Bo jeśli tak to by bardzo dobrze świadczyło o tej stacji. Jak z atmosferą u was?

AMIC POLSKA
@Iza

AMIC ENERGY to firma z kapitałem austriackim, która w 2016 odkupiła stacje od grupy LUKOIL. Nie ma ŻADNYCH powiazań z Federacją Rosyjską. Proszę zatem nie rozpowszechniać informacji szkalujących spółkę.

Monika Nowy wpis
@AMIC POLSKA

czyli wszystko w firmie w prozadku i nie ma kiepskiej atmosfery z powodu tych powiazan skoro ich nie ma i to zbieg okolicznosci ;)?

AMIC POLSKA Nowy wpis
@Monika

Dziękujemy, wszystko w firmie w porządku. Działamy, pracujemy, budujemy swoją markę. Pozdrawiamy serdecznie

Iza Nowy wpis
@AMIC POLSKA

Dzień dobry, najmocniej przepraszam za tę nadinterpretację. Firma w takim razie w tym wszystkim wspiera stronę ukraińską?

AMIC POLSKA Nowy wpis
@Iza

A i owszem: • zapewniliśmy darmowe tankowania na naszych stacjach Fundacjom Pożytku Publicznego (np. Caritas w Lublinie) oraz osobom prywatnym wożącym transporty pomocowe. Na teraz wydaliśmy ponad 12tys. litrów paliwa o wartości ponad 81 tys. zł • od marca wynajmujemy mieszkania dla pracowników AMIC Ukraine , którzy musieli uciec do Polski • dajemy naszym klientom możliwość przekazania punktów z programu lojalnościowego Driver Club na wybraną Fundację (Polska Organizacja Humanitarna „SOS Ukraina”, Fundacja Ocalenie, PCK). • zorganizowaliśmy możliwość nieodpłatnego wypożyczania przyczepek z wybranych stacji dla organizacji, które świadczą pomoc Ukrainie • wprowadziliśmy we współpracy z T-mobile specjalną akcję dla osób przybywających z Ukrainy, którzy mogą otrzymać starter telefoniczny Heyah za 1 grosz • Wypłaciliśmy jednorazowe zapomogi dla ukraińskich pracowników naszych stacji. • Zorganizowaliśmy zbiórki materiałów opatrunkowych • Przygotowaliśmy miejsca noclegowe dla obywateli Ukrainy (motel przy stacji AMIC Energy w Orońsku).

Marcysia

A czy mimo pandemii macie jakaś integracje ?

Mateusz

Witam, kończę studia na Wydziale Bezpieczeństwa Cywilnego pracą inżynierską na temat bezpieczeństwa pracy na stacjach paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje. Ankieta w linku: https://goo.gl/forms/SG2rVqS6N1fvfwqg2 (link do formularzy google)

malwina

ale wszyscy chyba wiedzą że Lukoil to firma rosyjska. może te opinie co sa negatywne właśnie dlatego tak podchodza do tematu. Ja tam nie raz tankowałam, i wydawało mi sie ze jest całkiem okej, wiec nie wiem

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stacja Paliw AMIC Energy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
benny

Nie zgodzę się z tą opinią. Gdyby tak było faktycznie, to rotacja pracowników byłaby bardzo duża, choćby dlatego, że kto chciałby pracować w złej atmosferze, za marne pieniądze. Ja na stacji obok mnie od wielu lat widzę te same twarze. Poza tym, czy praca na stacji jest bardziej fizyczna czy umysłowa. Jakoś chodząc tam w różnych godzinach nie widziałem, aby pracownicy jakoś strasznie harowali. To raczej wygląda na zwykły punkt handlowy. Zdecydowanie różni się od pracy kasjerki czy kasjera w supermarkecie. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy, która by mnie psychicznie wykańczała. Zastanawiające.

Konsum

A świstak siedzi... dobre zarobki są może w dyrekcji, w Warszawie. Na stacjach sukcesywnie maleją zarobki pracowników w każdym regionie. 5,9 na godzine po 5 latach pracy to dobra stawka a jeśli dostaniesz na rękę średnio 1200 miesięcznie to będziesz należał do elity zarobkowej wśród personelu tej firmy. Nowy regulamin premiowy wprowadzony po to, żeby z i tak już okrojonej puli premiowej wypłacać jeszcze mniej pod dowolnym pretekstem. Pewnie bywa w tym kraju gorzej ale to praca dla desperatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Stacja Paliw AMIC Energy - Zielona Góra

Stacja Paliw AMIC Energy