Lukoil Warsaw Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Lukoil Warsaw Sp. z o.o.

Konsum 2012-02-11 23:52:41
A świstak siedzi... dobre zarobki są może w dyrekcji, w Warszawie. Na stacjach sukcesywnie maleją zarobki pracowników w każdym regionie. 5,9 na godzine po 5 latach pracy to dobra stawka a jeśli dostaniesz na rękę średnio 1200 miesięcznie to będziesz należał do elity zarobkowej wśród personelu tej firmy.
Nowy regulamin premiowy wprowadzony po to, żeby z i tak już okrojonej puli premiowej wypłacać jeszcze mniej pod dowolnym pretekstem.
Pewnie bywa w tym kraju gorzej ale to praca dla desperatów.
benny 2013-08-19 20:47:07
Nie zgodzę się z tą opinią. Gdyby tak było faktycznie, to rotacja pracowników byłaby bardzo duża, choćby dlatego, że kto chciałby pracować w złej atmosferze, za marne pieniądze. Ja na stacji obok mnie od wielu lat widzę te same twarze. Poza tym, czy praca na stacji jest bardziej fizyczna czy umysłowa. Jakoś chodząc tam w różnych godzinach nie widziałem, aby pracownicy jakoś strasznie harowali. To raczej wygląda na zwykły punkt handlowy. Zdecydowanie różni się od pracy kasjerki czy kasjera w supermarkecie.
Osobiście nie wyobrażam sobie pracy, która by mnie psychicznie wykańczała.
Zastanawiające.
malwina 2016-04-28 21:28:55
ale wszyscy chyba wiedzą że Lukoil to firma rosyjska. może te opinie co sa negatywne właśnie dlatego tak podchodza do tematu. Ja tam nie raz tankowałam, i wydawało mi sie ze jest całkiem okej, wiec nie wiem
Zostaw swoją opinię o Lukoil Warsaw Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Warsaw Sp. z o.o.