Opinie o Enrex Energy Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Enrex Energy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Enrex Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enrex Energy Sp. z o.o. w Katowice

Iwo

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakich pracowników potrzebujecie?

@Adrionek
@Lordo Voldemordo_Krzch

2LORDOTak, to ja byłem tym chłopem. Dzięki twojej nauce oraz pomocy szefa , zdobyłem pewne doświadczenie gdzie mam teraz Idealną pracę - biurową - łatwą na magazynie, gdzie koordynuje oraz odpowiadam za procesowanie umów - ino że w Holandii na produkcji Paneli :D. Na kontrakcie , 3 tysie euro. Zdalna praca , wyjazd raz na 3 miesiące. I to dzięki nabytemu doświadczeniu, w tejże firmie Enrex Energy. To prawda. Na początku praca nie była zła. Zaczęły się przeprowadzki firmy , zamykanie i otwieranie nowej..itd. Jak raz dałem pomocną dłoń to chcieli nagle całą rękę. Dlatego po podpisaniu umowy o prace po tygodniu czasu juz zrezygnowałem. z tej pracy ,,biurowej'' ( po przepracowaniu tam 10 m-cy na zleceniowe).. Ale nie mogę narzekać na kierownika. Wspaniały gość i ludzie w biurze. Atmosfera cudowna. Każdemu mówię że w swoim życiu tylko Pana J. uważam za najlepszego i dobrze zorganizowanego kierownika z jakim mi przyszło kiedykolwiek pracować ( po mimo upływu 4 lat - dalej nikogo nie spotkałem tak dobrego dowódcę jak on.). Wiele mnie nauczył i nie raz tęsknię za tym klimatem jaki był na Korfantego. Pozdrawiam Wszystkich

@Irena Nowy wpis

Pisałam, dzwoniłam prosiłam, ale zero odpowiedzi. (usunięte przez administratora) mnie na około 1.000,- Dla 75 emerytki jest to olbrzymia kwota. Może ktoś się w końcu wezmie za tych (usunięte przez administratora). Może chociaż połowa tej kwoty zostanie mi oddana

Jerzy

Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale trochę się orientuję na rynku energetycznym i koszt dystrybucji jest zawsze taki sam niezależnie od tego kto jest sprzedawcą energii, ponieważ jest to ustalone odgórnie przez URE. Rozumiem, że dostaje Pani 2 rachunki za prąd, czyli za Dystrybucję od Tauronu, a z Enrex za sprzedaż. W przypadku umowy kompleksowej jest jedna faktura, jednak koszt dystrybucji jest zawsze taki sam. Może różnić się tylko cena sprzedaży za którą w tym przypadku odpowiada Enrex, bądź różnica rachunku wynika z opłat dodatkowych np. ubezpieczenie rachunku, bezpieczny cennik, elektryk itp.). Wszystkie informacje zapewne zawarte są w umowie...

Witam. Niemożliwe jest aby nie otrzymała Pani/ Pan umowy na piśmie gdyż jest to obligatoryjne przy wszelkich roszczeniach i pracownicy są z tego rozliczani skrupulatnie. Co do weryfikacji pracownika, można jej dokonać na Naszej stronie internetowej, w tym przypadku mogło dojść do złamania prawa i ktoś podszywał się pod pracownika firmy Enrex tak jak ma to również często miejsce w przypadku konkurencyjnych firm.

zzzz
@Enrex Energy Sp. z o.o.

Najlepsze jest to że podpisując coś z kokurencją dostaję pismo od Energi ze mam nową umowę z Enrexem.

zzzzz
@zzzz

Dlaczego agenci Enrex-u tak chętnie podpisują umowy z osobami starszymi ???

@zzzzz

Tak łatwiej wyłudzić , oszukać, naciągnąć. Dla ludzi bez godności i moralności super sprawa.

@Enrex Energy Sp. z o.o.

Jest możliwe. W lutym pracownik podający się za Enrex Energy naciął tak mojego dziadka. Ani kawała umowy, a o sprawie dowiedzieliśmy się dopiero z pisma od Tauronu. Dziadek ma prawie 90 lat i nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie to, że każdą umowę, każdy odcinek wpłaty, każdy świstek, nawet instrukcje obsługi sprzętów trzyma w doskonale opisanych i oznaczonych teczkach i segregatorach. Tej akurat tam nie ma. Taką ściemę, to wciskajcie innym.

JannGud
@Enrex Energy Sp. z o.o.

Pracodawco jesteś idiotą do kwadratu! Jesteście (usunięte przez administratora). Mogę podać kilkanaście osób którzy nie dostały umów po to by nie znając danych firmy w przepisowym czasie 14 dni anulować umowę.To myk sprytny by nie przeczytać niekorzystnych zapisów(pakiet )!

Bartek
@Marcin

Witam ! Czy rozwiazal Pan jakos ta sprawe ? Bo mam dokladnie tak samo z 91 letnia babcia...

Krzysztof
@JannGud

Ale przecież każda umowa jest potwierdzona telefonicznie z Klientem, że musiał potwierdzić, że otrzymał umowę... Inaczej nie nie wejdzie ona w życie...

Ewelina
@Bartek

Bardzo proszę o kontakt, mam problem z ta firma i dotyczy to tez osoby starszej

Elzbieta
@Ewelina

Moja 85 letnia mama też nie może doczekać się zwrotu nadpłaty z końcowego rozliczenia po rozwiązaniu z nimi umowy. W kwietniu 2022 minie rok od rozwiązania i po spełnieniu wszystkich wymogów i licznych telefonach na infolinię w dalszym ciągu cisza i zwrotu z rozliczenia nie ma. Jest to nie mała sumka bo prawie 1 tysiąc zł. Na prawdę to (usunięte przez administratora)

Leszek
@Elzbieta

Nie możesz gdzieś tego zgłosić? Na przykład do PIP. Przecież ma pewnie podkładkę w postaci umowy i wiadomo jakie pieniądze jeszcze powinni zwrócić twojej mamie. Czasem ciężko się niestety dogadać polubownie.

zzzz
@Elzbieta

Idź do rzecznika praw konsumenta powinien pomóc. Myślę jednak że będzie do tego potrzeba trochę czasu. Wpisz w google enrex opinie i poczytaj o nich. Niedawno zapłacili sporą karę ukarał ich UOKiK

@Irena Nowy wpis
@Elzbieta

Irena. Mam ten sam problem. Winni mi są około 1.000,- Dla 75 latki to jest bardzo duża kwota.

Iwo

@Iwo

Tak, prowadzimy rekrutację na stanowiska: Przedstawiciel handlowy Specjalista ds. Procesu zmiany sprzedawcy i rozliczeń klientów

zzzzz
@Enrex Energy Sp. z o.o.

Czy można zrezygnowć z umowy podpisanej przez 70 letnią kobietę gdzie "przedstawiciel handlowy" nie dał jaj żadnej umowy na piśmie. O zmianie operatora ( na rezerwowego) dowiedziała się dopiero po otrzymaniu pisma od dotychczasowego dostawcy ( po 2.5 miesiąca) . Przedstawiciel nawet nie poinformował o zmianie operatora tylko opowiadał coś o zmianie miejsca wysyłki faktur. Napisałem też do Was o wysyłkę umowy ( był to list polecony priorytetowy z potwierdzeniem odbioru) , gdzie potwierdzenie otrzymałem . Faktury za energię otrzymałem lecz umowy nadal nie. Co państwo na to ?

Lordo Voldemordo_Krzch
@Enrex Energy Sp. z o.o.

Dobrze że zrezygnowałem z tego stanowiska. Współczuje temu chłopu co mu pokazywałem co i jak na tym stanowisku... bo biedak nie wie na co się godził. Odwiedziłem raz firmę...i go nie spotkałem bo go wysłali na ciężkie roboty magazynowe.... ( a umowa niby na prace biurową) za 3180 zł brutto....szkoda gadać

@Iwo

Zwykłych cwaniaków i szumowiny to zawsze przyjmują. Najlepiej bez godności, żeby łatwiej było staruszków naciągać!

@zzzzz

Cóż, taka firma. Wielu staruszków zostało oszukanych.

@Adrionek Nowy wpis
@Lordo Voldemordo_Krzch

Czy Enrex Energy Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Enrex Energy Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Pomoc

W razie problemów z płatnością polecam 882126851

Jak się pracuje z ludźmi z Enrex Energy Sp. z o.o.?

Dd

Omijaj łukiem. Firma przekręt. (usunięte przez administratora) ludzi!!!!!!

Czy Enrex Energy Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

no

A ta firma jeszcze istnieje??

Pewnie niedługo ogłoszą upadłość a spółka zostanie sprzedana i nie zapłacą

Leszek
@Anonim

O tej upadłości to plotki czy wiesz na pewno? A co z pracownikami? Będą grupowe zwolnienia i odprawy? Jak myślisz?

Robson44
@Leszek

Tak jest upadłość co do sprzedzy prądu . Ja dostałem pismo

Hej, wyjaśniła Ci się sprawa z pożyczka dla Enrex?? Jestem w podobnej sytuacji. Sprawa trafiła do komornika.

Aneta

z tego co widziałam w ostatnim wątku proponowali firmie inspekcję i uokiki w dodatku podobno już płacili jakieś kary względem klientów... Firma po rejestrze aktywna mimo, że nikt już niczego nie pisał i ciekawa jestem wobec tego czy sytuacja została unormowana i czy normalnie na bieżący okres kogoś zatrudnia. Czy pracownicy mieli w ostatnim czasie jakieś problemy z finansami tutaj czy raczej wszystko ok?

marzena

czy ktos dostał zwrot z tytułu nadpłaty za rachunek energii elektrycznej? bo my czekamy juz trzeci miesiąc ?

Edward

Rozumiem że zwroty nie dochodzą do klientów? Ktoś próbował się skontaktować z dostawcą?

Arkadiusz

Witam grono, od 15.12.2021 Enrex stracił prawo sprzedaży prądu. My pisma od Enrex nie dostalislmy. Za faktury z miesiąca grudzień oraz styczeń dokonalismy wpłaty do Enrex. Teraz Enrex twierdzi że oni nie mieli prawa nas informować tylko nowy rezerwowy sprzedawca! Sytuacja o tyle skrajnie zagmatwana że firma twierdzi że będzie pieniądze oddawać - kiedy nikt takiej informacji nie udziela!!! To gdzie podziały sie nasze pieniądze !!! w biurze w Katowicach ul. Sobieskiego 2 nikt nie chciał nas obsłużyć!!! mówią że tam jest inna firma PGEOZEPV sp. z o oo - Prezes (usunięte przez administratora)

Magda
@Arkadiusz

Moja babcia dala sie naciagnac tym (usunięte przez administratora) i podpisala z nimi umowe, i mamy nadzieje ze ta udreka z nimi sie wlasnie konczy. Dostala pismo z Tauronu ze poprzedni dostawca pradu zerwal umowe i od 01.02.22 tauron bedzie dostawca pradu. Z enrexu brak jakiego kolwiek info, dodzwonic sie tam wiadomo... Moze na maila odpowiedza. Mam nadzieje ze umowa na gaz tez zostanie szybko rozwiozana, bo kwota to jakies nie porozumienia

franek 16 06 2021

W biurze obsługi klienta nie załatwi się nic,to biuro to tylko antrapa i kpina nie potrafią rozwiązać żadnego problemu.Problem klienta pozostaje nie rozwiązany już od dwóch lat ,a jak się dzwoni do obsługi klienta to twierdzą ,że oni sprawę przekazali dalej i tak w kółko. Ciekawe gdzie jest ta Dyrekcja a może jej nie ma bo jak by była to by coś zrobiła z taką błachą sprawą.Przecierz każda szanująca Firma nie pozwoliła by sobie na takie kpiny z klienta.

nixca
@franek 16 06 2021

Ja mam podobne problemy z komunikacją. Nie odpowiadają na moje monity. To jest jakieś totalne (usunięte przez administratora), zresztą jak całe nasze państwo, firmy, pochowane są w przestrzeni wirtualnej. Kto naprawi nasze państwo, bo zepsuć jest łatwo.

Klient

Czy ta firma nadal ma biuro na sobieskiego 2 w Katowicach ???? Czy już se zamknęły

Koksu
@Klient

Taaa, i na święta jedzie do nich Mikołaj z prezentami od zadowolonych klientów

Tadeo

Tragedia dla tych którzy podpisali te wszystkie umowy ….

To karygodne co ta firma nam zrobiła !!! Zapłaciliśmy rachunki za prąd a dzisiaj pismo ze mamy rezerwowego dostawce. Na ich infolinii ciagle mówią to samo żeby im reklamacje pisać . sprawa zostanie upubliczniona w mediach

andrew

dzisiaj dostaliśmy pismo od naszego operatora ze ENREX ENERGY od 10.12.2021 przestał być dostawca prądu !!!!! To (usunięte przez administratora) !!!! nic im nie płacimy !!!!!

Czym w Enrex Energy Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Arek

W zależności co sobie wybierzesz. Możesz wybrać np pakiet medyczny, a jak nie chcesz o dostaniesz większe wynagrodzenie.

franek 07.06.2021

największe (usunięte przez administratora)na rynku sprzedaży prądu

Wiesław

Bawią mnie opinie wielu osób które "zachwycają" się certyfikatem OZE, czyli pochodzącej z odnawialnych źródeł energii - ewidentna bzdura, przecież oni są tylko pośrednikiem handlowym, a nie dostawcą (producentem) prądu, dostają tylko informację od dostawcy energii o zużytym prądzie i doliczają drugie tyle albo i więcej (plus 6 zł miasęcznie za ten certyfikat). Moje doświadczenie z firmą ENREX ENERGY jest negatywne. Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta - porażka nic się nie załatwi, poinformują jedynie o ewentualnym zadłużeniu lub jego braku, przy bardziej skomplikowanej sprawie informują że przekażą sprawę dalej i dostanie się odpowiedź mailową, ale to jest tylko mydlenie oczu, żadnej informacji się nie otrzyma. Na początku lutego 2021 (w trakcie obowiązywania poprzedniej)otrzymałem nową umowę z nowym cennikiem znacznie wyższym z informacją, że w przypadku braku akceptacji cennika umowa zostanie rozwiązana w ciągu miesiąca. Tak też zrobiłem . Przed końcem miesiąca otrzymałem informację mailową, że zgłoszenie zostało przyjęte, ale trzeba przysłać wypowiedzenie z podpisem na maila bok@enrex.energy lub listownie. Pomimo wysłania mailem wypowiedzenia w dalszym ciągu otrzymywałem informację o zbliżających się płatnościach. W połowie kwietnia napisałem reklamację na otrzymywane sms- y o płatnościach i braku rozliczenia końcowego. Na początku maja otrzymałem pisemną informację że zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji, a umowa zostanie rozwiązana na koniec czerwca 2021. Napisałem następną reklamację tym razem na termin rozwiązania umowy, otrzymałem kuriozalną odpowiedź że umowa była napisana w formacie WORLD a podpis został wklejony ze zdjęcia (a nie da się tego zrobić inaczej) i że to oni robią mi łaskę że nie będę obciążony opłatą za zerwanie umowy przed końcem poprzedniej. Napisałem następną reklamację z zapytaniem jak można wysłać wypowiedzenie z własnoręcznym podpisem drogą mailową (to jest nie możliwe, nawet napisane ręcznie po zeskanowaniu wyjdzie zdjęcie), jak również co firma ENREX robiła przez trzy miesiące nie informując mnie o nie prawidłowym wypowiedzeniu, aby w końcu zaakceptować wypowiedzenie. To jest celowe działanie na przedłużenie umowy. odpowiedzi już nie otrzymałem co mnie też nie dziwi odpowiada kiedy chcą, kiedy im pasuje.

Czy można liczyć w Enrex Energy Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Krzysztof

Tak, przynajmniej jakiś czas temu. Chyba, że ktoś bardzo nie chciał do dostał nieco większą pensje.

Zostaw merytoryczną opinię o Enrex Energy Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Enrex Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enrex Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enrex Energy Sp. z o.o.?

Enrex Energy Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Enrex Energy Sp. z o.o.