LuxDom Nieruchomości

Kielce

Opinie o LuxDom Nieruchomości

kingXa 2015-10-10 15:13
Ogólnie prawdą jest, że szukają raczej ludzi o przeciętnych kwalifikacjach, ale to raczej specyfika branży. Co do samej firmy, to moim zdaniem jest ok ;) Miła atmosfera, zarobki są ok (ale kokosów nie należy się spodziewać). Jedynym, ale istotnym minusem są godziny pracy (w wypadku agentów, czasem trzeba pokazać coś w sobotę/wieczorem), ale ogólnie polecam!
kingaXa 2015-10-14 15:47
Ogólnie to robi się wszystko, aby nie trzeba było pokazywać nic w sobotę, ale jeśli ktoś się uprze (w znaczeniu, że ta osoba, która chce oglądać) to trzeba mu w tę sobotę pokazać. Co to zarobków, to nie mam pojęcia jak inni, ale u mnie była podstawa (taka sobie) + prowizja (całkiem ok) i w sumie to im dłużej się tam pracuje, tym więcej się zarabia, bo ma się coraz większą bazę nieruchomości i więcej się sprzedaje.
Seba 2016-04-21 12:00
Witam, aplikowałem na stanowisko Doradca Klienta d/s Ubezpieczeń, dają bardzo fajne warunki, umowę o pracę i system premiowy. Myślę, że jak najbardziej warto.
Zostaw swoją opinię o LuxDom Nieruchomości - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LuxDom Nieruchomości