Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk

Łodygowice

Opinie o Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk

nick 2013-06-09 19:03:08
haha śmiech na sali żałosne i tragiczne nie polecam
nick2 2013-06-17 16:45:29
a dokładnie? właśnie wybieram się tam na rozmowę? jaka płaca? jakie warunki pracy?
nick 2013-07-04 19:54:37
kolego nie polecam robie tam juz 2 lata na rozmowie to zachwalaja prace stawka wysoka delegacje a tak na prawde to kasa mala jak za taka robote jak policzysz w sezonie to miesiecznie 300h w robocie z wyjazdami i dostaniesz 2500 a szef to stary [usunięte przez moderatora] nie wspomne o synu ktory uwaza sie za technologa jak nawet nie wie co to drewno poprostu smiech jak ci zycie nie mile to zapraszam
STOLARZ 2014-02-18 17:59:02
Uważajcie właściciel wulgarny (usunięte przez administratora) Omijaj z daleka tą firmą , pracowałem tam kilka lat , straconych lat .
jon 2016-04-21 18:49:28
Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk i te jego dwa tysiące pięćset złotych to nic nadzwyczajnego, a w branży i tak ludzie chetnie by się tutaj wybrali bo gdzie indziej nawet tego nie płacą. Takie mamy paskudne czasy
Zostaw swoją opinię o Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk - Łodygowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk