Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KSB Grupa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KSB Grupa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Grupa Sp. z o.o. w Warszawa

ciekawe

Komedii ciąg dalszy!!! W dniu 18.03.2016 o godz.9:00 odbędzie się kolejny przetarg komornika sadowego w Stołowaczu 7/1 . Dotyczyć ma sprzedaży : 1.ciągnika siodłowego Renault Premium , 2. Wózek widłowy Nissan ,3.Naczepa ciężarowa ZASŁAW D 651 , 4.Przyczepka 1-osiowa SAM , 5.kontener stalowy ,6.samochód osobowy Peugeot Partner ,6.Ford Transit ,7.piła ramowa do metalu ,8.przebijarka hydrauliczna APS-120 ,9. wiertarka stołowa St 034 . Serdecznie zapraszamy na zakupy !!!! Może uda się coś sprzedać  i parę osób dostanie swoje zaległe wypłaty? Na innym sprzęcie trzyma łapę firma BOWIM (wyroby hutnicze z Sosnowca) za długi KSB? Hmmm dziwne to jakieś i grubymi nićmi szyte? Zajmują oni samochody osobowe chevrolety aveo , ładowarkę teleskopową JCB, koparkę JCB J200 i koparko-ładowarke  JCB . Chłopaki nie dajmy się dalej kantować!!! Działajmy!!! Trzeba nagłaśniac sprawę!!!

boss

Ma się plecy.

adrian

Skad masz pewnosc ze widziales te plomby komornicze i te pieczatki w dokumentach ?? cos mi sie wydaje ze to wszystko ustawione... tak jak te wszystkie aveo, jakim cudem nimi pracownicy jezdza skoro niby sa zajete ?? taki komornik tak samo i koparki nie widziales co maja w dokumentach to po co tak gadasz...

kazik

Koparek i innych maszyn nie ma co kupywac od dunaji chyba że za cenę zlomu.sprzęt jest zajechany i nie serwisowany.tagze na licytacji panowie radze nie pzeplacac.wiem co pisze.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rybeńka

chodzi mi o sprzęt który kupują prosto od dunaji koparki i inne maszyny

@rybeńka

sorki, źle się zrozumieliśmy. w tym przypadku masz w 100% rację. tylko zastanawiam się jak trzeba być głupim skoro są plomby komornicze, pieczątki we wszystkich możliwych dokumentach, gwarancjach i w ogóle o zajęciu komorniczym, nagłośnione to jest strasznie, a i tak są ludzie którzy to na lewo kupują. toż oni też za to bekną aż miło będzie, nie zdają sobie z tego sprawy? nie wytłumaczą się że nie wiedzieli.

rybeńka

pamiętajcie wszyscy Ci co kupują maszyny od KSB, wszystkie sprzedaże zostaną anulowane a Ci ludzie co kupią kasę stracą. a sprzęt bedą musieli oddać

@rybeńka

A niby czemu niby ludzie stracą kasę i będą musieli oddać sprzęt. Ty nie wiesz co mówisz. Chyba "rybeńko" wypisujesz takie bzdury na polecenie Dunajów, żeby potencjalnych kupców odstraszyć. Ale Ci się to nie uda bo do licytacji przystępują ludzie co wiedzą, i to nie mało, na temat tego czy ewentualnie stracą kasę i zakupiony towar czy nie. WIĘC NIE WYPISUJ BZDUR!

obserwator

Jaka firma tacy i wierzyciela wierzyciele takie i pozwy -jakie pozwy takie i egzekucjie. Śmiech na sali ups raczej na hali produkcyjnej. ..

poranny

Czytałem ten artykulik w NOWINACH !!! Powiem szczerze  ,że dziennikarz się w nim nie wysilił !!! Co on tam w sumie napisał ciekawego?Nic!!!Czym owy słabiutki dziennikarz się zainteresował?Jedynie rozmawiał z jednym byłym pracownikiem ,który od roku już nie pracuje i usiłował porozmawiać z Prezesem.Co z tego słabiutkiego artykułu wynika? Dlaczego nie porozmawiał owy dziennikarz z rzecznikiem Sądu Pracy by się dowiedzieć o skali problemu(ile osób założyło sprawy pracownicze) nie skontaktował się z rzecznikiem PIP , nie rozmawiał z komornikiem czy też nie zadał sobie trudu by przejść się po Bielskich sklepach z artykułami budowlanymi gdzie w każdym sklepie KSB wisi pieniądze i były tez rozprawy Sądowe...wiele by można było jeszcze wymieniać...ot jaka gazeta taki i dziennikarz... i to ma być opis afery gdzie od 50 do nawet 100 osób jest poszkodowanych i ma długi przez ta firmę... Więcej nie kupie tej gazety bo artykuły w niej są tak słabe  ,że brak słów!

Firma Budowlana

Witam, KSB polikwidowało wszystkie firmowe nr telefonów, proszę o pomoc jesli ktos ma jakis nowy numer kontaktowy lub inny namiar na "prezesów'oszustów z KSB. Z góry dziękuję KSB nie uregulowała płatnosci wobec mojej firmy na pomad 30000,00 zl

lukas

Wpadnij 14 marca godz 9 na sprawę w bielskim sądzie w sprawie ksb co wojujesz i powiedz mi w oczy kto dupe lizal prezesów.po rozmowie napisze komentarz na twoje zapytanie frajerzeBolku.

agent bolek

Lukas nie zmieniaj nickow bo bledy ciagle robisz te same. Pytam gdzie byles jak bylo tam dobrze? Nie lizales (usunięte przez administratora) swoim prezesom? Czy mnie pamiec zawodzi?

No w końcu coś się ruszyło. Pieniążki z licytacji komorniczych pomału zaczynają wpływać na konto, wprawdzie nie w całości jeszcze ale i tak spora część jaką są mi dłużni. Hi hi Nie długo po KSB kamień nie zostanie, bo wszystko pójdzie pod młotek. Tylko ciekawe czy PIT-y wyślą byłym pracownikom, bo po nich wszystkiego można się spodziewać.

lukas

Pewne siebie gównojady z KSB . I co wy na to. Macie (usunięte przez administratora) dalej ? Z odsetkami oddacie to co jesteście winni ludziom za uczciwą pracę.mam nadzieje ze was tak (usunięte przez administratora) dalej będą w życiu tak jak wy dymalscie ludzi na wypłaty ,faktury itd.

kierownik

Szef pilnuje bo mało ze komornik cie kroji to i zaufane psy brygadzisci.jednego pzyczailles ale to na jednym się nie kończy.heh pilnuj fakturek i materialu. na tym skończę bo z kasa lecisz w ciula.sam się domyślaj dalej.

Rhenus Logistics

Witam Serdecznie, Nazywam się Łukasz Brzozowski jestem pracownikiem firmy transportowej. Firma KSB nie uregulowała płatności na kwotę około 25 000 pln. Sprawą zajmuję się nasz dział prawny, kierujemy sprawę do sądu.

luki
@Rhenus Logistics

To się śpieszcie puki komornik ma co zajmować.

kaczor

Jaka firma takie i kontrole ha ha smiech na sali.

marek

Zapraszamy wszystkich oszukanych na sprawę w bielskim sądzie 14 marca godz 9.00 może się zjawi szanowny pan prezes ale wątpię by miał jaja spojrzeć ludziom w oczy.

@marek

A czego ta sprawa ma dotyczyc jesli moge wiedziec. A co do jego obecnosci to na bank nie bedzie "pana prezeska", on sie wtakie rzeczy nie bawi bo mu i tak nikt nic nie zrobi (tak przynajmnie mysli) ale do czasu.

marek

Sprawa ma dotyczyć nie wypłacania wynagrodzen pracownikom.pip zasypywany był skargami na ksb no i w końcu ruszyli (usunięte przez administratora) kontrole ujawniły wszystko sprawa zajęła się prokuratura ,no i coś tam się kręci. Dunaj myśli ze rolnicy nie poświadczą po ile się robiło na budowach i w jakich warunkach.heh ale to już jelopa sprawa niech se duma

pewniak

Jeszcze kisiela nie bombarduje inspekcja pracy? jak nie to już niedługo. Ja straciłem 3 tysiące wy stracicie 33 he .śmiej się gruba swinio dalej zobaczymy kto wygra

moise

Zapraszam do strony na FB Oszukani przez KSB Grupa. Strona jest co prawda dopiero w budowie. Ale mam nadzieję, że pomoże :-) Udostępnij Ud

luki

28.01.2016 odbędzie się licytacja .więcej na e.komornik bielsk podlaski licytacje komornika Roman Jakubiuk.

xxx

taka prawda kindol dobrze kombinował na każdej budowie a braciszek piłkarzyk jest jeszcze lepszy paliwo materiały z budowy wszystko woził do garażu do mulawicz dziwne ze jeszcze zaden z prezesów o tym nie wie i wierza w tego debila każda jego budowa to porażka nic dziwnego ze firma pada jak ma takich brygadzistów

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

KSB Grupa Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 70 ocen.
  • 7/1
    17-100 Warszawa