RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.

Opinie o RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.

KarolF 2014-11-10 16:52:18
Ja mam miłe wspomnienia z pracy w RejestracjaDomen.pl. Atmosfera ok, ludzie wporzadku... jesli ktos ma awersję do pracy w korpo to sadze, ze tu moze się spodobac. Szczególnie, ze tu pracownik ma mozliwosci korzystania z licznych oferowanych szkoleń, bo nastawienie firmy jest na rozwoj umiejetnosci pracownika.
KarolF 2014-11-10 16:52:19
ramonff 2014-12-05 17:09:12
W RejestracjaDomen.pl nie pracuje już od ponad roku. Ale za moich czasów był bardzo dobry klimat. Firma fundowała na koniec tygodnia obiad:) i rzeczywiście stawiano na mocny rozwój pracowników.
Malgorzata 2014-12-15 22:05:36
Z czystym sumieniem polecam to miejsce dla osób, które cenią sobie rozwój osobisty, jak i samych umiejętności zawodowych. :)
Mirek 2016-04-20 11:20:44
Widzę takie ogłoszenie do Warszawy Szukamy nietuzinkowych osób do pracy w naszym zespole! i zastanawiam się co to dokładnie oznacza, powiecie coś ciekawego?
Zostaw swoją opinię o RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RejestracjaDomen.pl Sp. z o.o.