Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

Przylep

Opinie o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.

anonim 2011-05-01 23:45:25
A ty co klakier płatny tej firmy?
Pp 2011-06-06 01:45:35
No to jak z tą firmą ,czy ci kierowcy nie potrafią wypowiadać się na forum czy też faktycznie ta firma jest godna uwagi i współpracy
anonim 2011-07-11 00:35:55
Rosner należy do firm zarządzanych zgodnie z najwyższymi niemieckimi standardami. Nie ma tu czasu na kombinacje i partykularne interesy. W zamian masz opiekę ze strony firmy i regularne jak w szajcarskim zegarku terminy wypłat. Masz wątpliwości ? Widząc nasze auta na parkingach, podejdź i porozmawiaj z nami.
dobrarada 2012-03-10 17:19:28
ROSNER to firma której nie można polecić w obecnym kształcie. Nie szanują ludzi. Motto firmy KIEROWCA ZAWSZE JEST WINNY. Dysponenci nie maja zielonego pojęcia o ładowności samochodów, planują tak załadunki że nie spełnia to norm dopuszczalnych w dowodach rejestracyjnych. Dysponują tak czasem pracy ze zapominają o czasie pracy kierowcy w szczególności o wypoczynku. Jest straszna atmosfera w tej firmie, relacja dysponent kierowca.
Drogi przyszły pracowniku ROSNERA znajdź inną firmę po w tej szczęścia nie zaznasz, ani osobistego, ani zawodowego.
michał 2013-08-01 10:04:01
masakra :(stawki za kurs jak na busa -nieuprzejmi spedtorzy itd odradzam stanowczo!!!
Matis 2014-02-09 15:26:07
A jaki jest system pracy ? ile czasu w kabinie ile w domu?
byly 2014-03-16 11:03:32
SYSTEM JAZDY 3/1. TRZY TYGODNIE W AUCIE JEDEN DZIEN W DOMU !!!!!
remik 2016-05-06 10:25:20
zarobki nie są złe @pisso , ale praca do lekkich też nie należy
Zostaw swoją opinię o Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o. - Przylep
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedition Rosner Möbeltransporte Sp. z o.o.