Opinie o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. w Toruń

Jakie wartości są cenione w Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.?

Aga Nowy wpis

Żadne pozytywne!!!, firma była w upadłości - wiszą mi jeszcze 9 tyś zł i nie wiem czy odzyskam :(

była

A dlaczego tak uważasz Billy?

@była

GTF miało swój oddział w Legnicy i się zmyło gdy wyszła afera z Compass Money. Oszukuja na ludziach, klient dostaje jedną umowę zawartą z bankiem przez pośrednika, a po tygodniu przychodzi druga niepodpisana. Także jedno wielko oszustwo

Iwona Nowy wpis

Znowu widziałam ogłoszenie na to stanowisko i w sumie na różne regiony. Wcześniej pisałaś @uciekaj, że wiele zależy od regionu. Czy możesz chociaż udzielić informacji na temat, gdzie jest najlepiej, skoro o benefitach i szkoleniach nic nie napisałaś?

Iwona

@Uciekaj czy firma zatrudnia Account Managerów w każdym wypadku na działalności gospodarczej? Wspominasz, że była umowa o pracę i samochód, co było powodem takich zmian w firmie? Co jeszcze uległo zmianie? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jakie możliwości rozwoju/kursy/szkolenia oferuje firma swoim pracownikom. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w GTF.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iwona

GTF poszukuje osób do pracy na stanowisku Account Manager. Co możecie podpowiedzieć osobom szukającym informacji na temat firmy oraz tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Co uważasz za największe plusy pracy w firmie, a co warto by zmienić?

Uciekaj
@Iwona

Działalność gospodarcza, samochód swój Kiedyś przynajmniej była um o prace i punto służbowe Ciężko tam wytrzymać. Pytanie na jaki region GTF jest firmą mało znaną Jesteś przedstawicielem firmy i jeździsz po terenie, po Agentach kredytowych, mówisz żeby pisali wnioski przez platformę GTF..

Billy

To jest firma oszukująca ludzi, którzy przychodzą po kredyty. Ci którzy tam pracują mają szansę na pobyt w areszcie

nb

@Barbara to jak to ocenić to ty wiesz sama najlepiej, bardzije możesz ocenic jakie wrażenie na tobie wywarli a jak rozumiem nie najlepjsze, a raczej jak piszesz "dziwne". A na jakie stanowisko aplikowałaś?

Barbara

ja się staram o prace w małej placówce w gdańsku. dziwny był 1 etap rozmów,, niby na luzie, żadnych absurdalnych pytań z tych obkutych na blachę rekrutacji ale tez dziwne rzeczy facet mówił... oferuje tylko 1300 netto, wspomniał, że tam jakaś pani po 40 pracuje, i że ona płacze jak się coś do niej powie, że nie lubią roszczeniowych osób, to zakrawa mi na mobbing, nie wiem co myśleć...

anka

Witam:) a gdzie idziesz na rozmowę?

Pati

Czy ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku Regionalnego Opiekuna sprzedaży i ogólnie jak się tam pracuje. Proszę o info Patrycja.

Zostaw merytoryczną opinię o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. - Toruń

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Fabryczna 2
    43-100 Toruń
  • NIP: 6462602015 KRS: 0000169478

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.