Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.

Pati 2015-09-27 15:21
Czy ktoś może napisać jaka jest podstawa na stanowisku Regionalnego Opiekuna Sprzedaży i ogólnie jak się tam pracuje. Proszę o info Patrycja.
anka 2015-10-15 18:34
Witam:) a gdzie idziesz na rozmowę?
Barbara 2016-07-07 13:43
ja się staram o prace w małej placówce w gdańsku. dziwny był 1 etap rozmów,, niby na luzie, żadnych absurdalnych pytań z tych obkutych na blachę rekrutacji ale tez dziwne rzeczy facet mówił... oferuje tylko 1300 netto, wspomniał, że tam jakaś pani po 40 pracuje, i że ona płacze jak się coś do niej powie, że nie lubią roszczeniowych osób, to zakrawa mi na mobbing, nie wiem co myśleć...
nb 2016-07-08 13:55
@Barbara to jak to ocenić to ty wiesz sama najlepiej, bardzije możesz ocenic jakie wrażenie na tobie wywarli a jak rozumiem nie najlepjsze, a raczej jak piszesz "dziwne". A na jakie stanowisko aplikowałaś?
Billy 2017-04-07 20:29
To jest firma oszukująca ludzi, którzy przychodzą po kredyty. Ci którzy tam pracują mają szansę na pobyt w areszcie
była 2017-04-09 20:53
A dlaczego tak uważasz Billy?
Iwona 2017-05-09 15:18
GTF poszukuje osób do pracy na stanowisku Account Manager. Co możecie podpowiedzieć osobom szukającym informacji na temat firmy oraz tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Co uważasz za największe plusy pracy w firmie, a co warto by zmienić?
Uciekaj 2017-05-09 17:38
Działalność gospodarcza, samochód swój
Kiedyś przynajmniej była um o prace i punto służbowe
Ciężko tam wytrzymać. Pytanie na jaki region
GTF jest firmą mało znaną
Jesteś przedstawicielem firmy i jeździsz po terenie, po Agentach kredytowych, mówisz żeby pisali wnioski przez platformę GTF..
Uciekaj 2017-05-09 17:38
Działalność gospodarcza, samochód swój
Kiedyś przynajmniej była um o prace i punto służbowe
Ciężko tam wytrzymać. Pytanie na jaki region
GTF jest firmą mało znaną
Zostaw swoją opinię o Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe GTF Sp. z o.o.