brightONE Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o brightONE Sp. z o.o.

Tom 2014-06-28 17:20:45
Bardzo dobra firma. Przyjazna i rozwojowa.
PracujeTu 2014-07-06 22:26:36
Stabilna firma, dobre zarobki, socjal (opieka med., obiady ...), nowoczesne biura, dobra atmosfera. Nie ma czego się czepić :). BrightOne potrzebuje jedynie więcej ludzi do szczęścia żeby szybciej się rozwijać.
xxx 2016-07-13 15:36:07
Nie wierzcie w to co tutaj piszą :) Ten komentarz pewnie też usuną, jak większość tutaj negatywnych. Spójrzcie na daty - najstarszy pozytywny komentarz z 2014 a potem nagle przeskok na 2016 :) Takie praktyki pokazują co to za firma.

Co do samej pracy, nie było źle, ale nie było też dobrze. Na + że można się doszkolić i złapać cenne doświadczenie. I ... to by było tyle z plusów.
Co do minusów, to jest ich trochę :) Dziury w projektach, management nie umie oszacować realnych terminów, przez co ludzie byli zmuszani przychodzić w soboty do pracy. Management ukrywa błędy wykrywane przez testerów by sprzedawać bajki o tym jak to w projekcie nie ma błędów i zgarniają za to premie :D

Rada dla przyszłych "praktykantów". Nie wierzcie, że was zatrudnią. Praktykanci to najlepsza siła robocza b1 i przede wszystkim najtańsza. Niestety mało kogo tam zatrudniają z praktyk, bo i po co, skoro można za chwilę zrobić kolejny nabór, który da z siebie 200% tylko po to by dostać szansę na normalne zatrudnienie.
Nie bez przyczyny jakiś czas temu na praktykach robiło się 4h dziennie za chyba 1k a potem jak zobaczyli jak ludzie są chętni do roboty i siedzą więcej po to żeby się wykazać, to podnieśli czas pracy do 8h za ten sam hajs :D
xxx 2016-07-13 15:47:57
@mic Zgadzam się, tylko że już widziałem tutaj jak normalne komentarze były usuwane, które nie łamały regulaminu. Mój komentarz też nikogo nie obraża, a raczej pokazuje jaka jest/była sytuacja w firmie.
mic 2016-07-13 16:48:56
xxx' wiesz co ja tez uważam, że jezeli chodzi o zatrudnienie pracowników dajmy na praktykantow to ludzie sie chyba z tym licza, ze nie zarobią tyle samo co pracownicy zatrudnieni na umowie, wiec sami sie w to pakuja swiadomie
Zostaw swoją opinię o brightONE Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie brightONE Sp. z o.o.