BIO-EARTH SP. Z O.O.

Nieszawa

Opinie o BIO-EARTH SP. Z O.O.

POS 2014-06-29 14:26:31
Takich głupot dawno nie czytałem, pracuje w tej firmie już rok i w porównaniu do moich wcześniejszych pracodawców podejście tej firmy do pracownikow jest bardzo pozytywne.
Profesjonalne szkolenia, duża pomoc firmy w pracy, świetny kontakt, profesjonalne produkty a Pan Prezes to osoba na której zawsze można polegać. A ty co tak oczerniasz tą firmę to widocznie tak ją znasz jak umiesz napisać jej nazwę.
Polecam
chemik 2014-10-08 17:53:07
Kolego po chemii jak przeanalizujesz te wpisy to już widać że pisze to jedna grupa ludzi,która nazywa się konkurencja.
To dopiero jest czysta amatorszczyzna,tak zwani ludzie małego formatu.
kiler 2014-10-09 11:30:44
"waski" na chemi nauczyli Cie myslec wiec.... To co Mariusz nazywa konkurencja - to w wiekszosci byli pracownicy...
siara siarzewski 2014-10-13 13:46:14
a na ich stronie www od zimy do teraz promocja preparatu do usuwania sniegu i lodu...to oczywiscie ten slawny profesionalizm wg prezesa...
Polak 2016-01-12 19:21:54
Może coś bardziej konkretniej o firmie? Proszę o więcej informacji.

Pozdrawiam osoby z forum;)
czaro 2016-08-17 20:19:14
@lolek no to faktycznie brzmi obiecująco, ale kurcze chyba już nie prowadzą w tej chwili żadnej rekrutacji, więc ktoś się zatrudnił. Jak wrażenia nowego pracownika? :)
Zostaw swoją opinię o BIO-EARTH SP. Z O.O. - Nieszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIO-EARTH SP. Z O.O.