BIO-EARTH SP. Z O.O.

Nieszawa

Opinie o BIO-EARTH SP. Z O.O.

POS 2014-06-29 14:26
Takich głupot dawno nie czytałem, pracuje w tej firmie już rok i w porównaniu do moich wcześniejszych pracodawców podejście tej firmy do pracownikow jest bardzo pozytywne.
Profesjonalne szkolenia, duża pomoc firmy w pracy, świetny kontakt, profesjonalne produkty a Pan Prezes to osoba na której zawsze można polegać. A ty co tak oczerniasz tą firmę to widocznie tak ją znasz jak umiesz napisać jej nazwę.
Polecam
chemik 2014-10-08 17:53
Kolego po chemii jak przeanalizujesz te wpisy to już widać że pisze to jedna grupa ludzi,która nazywa się konkurencja.
To dopiero jest czysta amatorszczyzna,tak zwani ludzie małego formatu.
kiler 2014-10-09 11:30
"waski" na chemi nauczyli Cie myslec wiec.... To co Mariusz nazywa konkurencja - to w wiekszosci byli pracownicy...
siara siarzewski 2014-10-13 13:46
a na ich stronie www od zimy do teraz promocja preparatu do usuwania sniegu i lodu...to oczywiscie ten slawny profesionalizm wg prezesa...
Polak 2016-01-12 19:21
Może coś bardziej konkretniej o firmie? Proszę o więcej informacji.

Pozdrawiam osoby z forum;)
Roczek 2016-01-21 11:50
Dlaczego kiedyś w Bio-Earth było tak bardzo dużo ogłoszeń do działu Partner Biznesowy - Manager ds. Sprzedaży a teraz od września cisza? Nie ma zwolnień/przyjęć?
AAA 2016-04-29 19:56
nic szczególnego.
czaro 2016-08-17 20:19
@lolek no to faktycznie brzmi obiecująco, ale kurcze chyba już nie prowadzą w tej chwili żadnej rekrutacji, więc ktoś się zatrudnił. Jak wrażenia nowego pracownika? :)
Agata 2017-08-22 14:12
@AAA co masz na myśli pisząc takie sformułowanie? Ważne, by uzasadniać swoje wypowiedzi, by każdy rozumiał ich sens. W takim wypadku powiedz co Ci się nie podoba? Poleciłbyś czy nie i dlaczego? Ułatwi to wielu osobom podjęcie decyzji jeżeli chodzi o współpracę.
Zostaw swoją opinię o BIO-EARTH SP. Z O.O. - Nieszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIO-EARTH SP. Z O.O.