mebledla.pl Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o mebledla.pl Sp. z o. o.

Dawid 2016-10-21 19:36:54
Nie wiem jak z pracą, ale mogę się podzielić opinią o zamówionym towarze (biurku). Najpierw przyjechało niewłaściwe biurko (zupełnie inne). Dostarczanie właściwego trwało tydzień. W międzyczasie okazało się, że nie jest ono zgodne z opisem aukcji allegro (mniej szuflad). Biurko było lakierowane, a nie miało żadnej folii ochronnej, choć o to poprosiłem mailowo/telefonicznie. Wynajmują jakąś firmę-krzak do usług kurierskich, która pracuje tylko 8-16 i nie da się z nią umówić na konkretny przedział godzinowy (np. 8-10). Dodatkowo, kurier nie dostarcza przesyłki do mieszkania: 45-kilowe biurko musiałem targać z parkingu bloku. Pytanie o rekompensatę za problemy pozostało bez echa. A dodatkowo dzwoniąc na numer podany na stronie zawsze włącza się przekierowanie na komórkę, której nikt nie odbiera (próbował z 8 razy). Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie. I nie sądzę by przy takim podejściu firmy praca tam była w jakikolwiek sposób pozytywna.
rybamiliart69 2016-11-03 11:40:20
przysłali mi zniszczone biurko. probuje dodzwonić sie na numer podany na allegro i na stronie sklepu jednak bezskutecznie. na meile nie odpowiadają. Jestem bardzo zawiedziony bo jeszcze żadna firma tak mnie nie traktowała. Co w takim wypadku mogę zrobić?
Zostaw swoją opinię o mebledla.pl Sp. z o. o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mebledla.pl Sp. z o. o.