Opinie o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum w Warszawa

Czy Kancelaria Prawnicza Lex Optimum organizuje staże dla studentów?

Kierownik Kancelarii Lex Optim

(usunięte przez administratora)Osoby zainteresowane wspolpraca zapraszamy do osobistego kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania. Nasza Kancelaria istnieje od ponad 20 lat.

@Kierownik Kancelarii Lex Optim

Oświadczam, że powyższej odpowiedzi nie pisał Kierownik naszej Kancelarii. Nasz wpis został usuniey przez Administratora Gowork.pl

Kierownik Kancelarii Nowy wpis
@Kierownik Kancelarii Lex Optim

Zamieszczanie wypowiedzi Administratora serwisu pod Nickiem pracownika Kancelarii jest karalne, jako podszywanie się osoby nieupoważnionej. Sporządziliśmy kopie strony i zastanowimy się nad wyciągnięciem konsekwencji personalnych osoby, która to w serwisie zrobiła.

Rozczarowany klient Nowy wpis

hahahahah, dlaczego moja opinia zniknęła? :D Prawdziwy wzór "uczciwości" i "szczerości", co tylko potwierdza negatywne opinie.

Kierownik Kancelarii Nowy wpis
@Rozczarowany klient

Prosze zadac to pytanie GOWORK. Nie mamy mozliwosci moderacji wpisow. Nie wspolpracujemy z tym portalem. Rowniez mamy sspore zastrzezenia co do jego pracy. Pozdrawiamy i zachecamy do kontaktu mailowego z Kancelaria

Waldek

Wspaniali prawnicy. Nic co ludzkie nie jest im obce. Są skuteczni i zależy im na dobru klienta. Wiadomo, że osoby stojące po drugiej stronie chcą im zaszkodzić, stąd zapewne te opinie negatywne... JA jednak uważam, że warto podjąć współpracę z tą firmą. Dzięki nim nie zlicytowano mi domu i mogę spłacać go w dogodnych ratach.

Włodek
@Waldek

Mam wrażenie że te opinie pisze się mydląc ludziom oczy.Prawda jest taka że biorą duże pieniądze z góry wraz z podpisaniem umowy .a potem maja klienta gdzieś.Nie wywiązują się z zobowiązań mało tego straszą sądem jak ktoś domaga się konsekwencji z ich działań mam tu na myśli odpowiedzialność finansową.Moja sprawa prowadzona przez tą firme doprowadziła do komornika gdyż kancelaria nie zrobiła nic w celu restrukturyzacj mojego długu .NIE POLECAM A WRĘCZ PRZESTRZEGAM

@Włodek

Dziękujemy Panie Włodku za opinię. Prosimy jednak nie wprowadzać naszych Klientów w błąd. Każda osoba, która nam zaufała potwierdzi, że nigdy nie bierzemy pieniędzy, jak to Pan określił "z góry". Jeśli chodzi o komornika to (o ile w rzeczywiście był Pan naszym Klientem, bowiem imię Włodek nic nam nie mówi, a Pana login jest bez potwierdzenia, więc może być Pan również konkurencją) czy dostosował się Pan do zaleceń Kancelarii? Gdyby tak było do egzekucji komorniczej z pewnością by nie doszło. Proszę o akta sprawy wyjaśnię Pana sytuację. Z poważaniem Kierownik Kancelarii

@Włodek

Nie można porównywać każdej opinii do swojego przypadku. Pamiętaj o tym proszę. Może Twoja sprawa była nieco trudniejsza przez co firma nie dała rady załatwić wszystkiego tak, aby było po Twojej myśli. Czy uważasz, że mimo, iż sprawa nie została pozytywnie rozwiązana pracownicy firmy starali się ją jak najlepiej załatwić?

Kierownik Kancelarii

W dniu jutrzejszym sprawa powyższego postu zostanie zgłoszona odpowiednim organom ścigania, a sprawca za oszczerstwa i pomówienia pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Rozczarowany klient. Nowy wpis
@Kierownik Kancelarii

Nie, Pan Włodek nie wprowadza klientów w błąd, bo mnie też tak w konia zrobiliście. Jeszcze z wami nie skończyłem. A grożenie organami ścigania, możecie zostawić sobie dla średnio bystrych gimnazjalistów. Organy ścigania niedługo będą miały podstawy by ścigać was.

Darek

Czy kancelaria ma stałe godziny pracy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Prawnicza Lex Optimum? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak długo czekaliście na odzew z Kancelaria Prawnicza Lex Optimum? Oddzwaniają zawsze?

Kierownik Kancelarii

Kolejny raz juz wzywamy GOWORK o zaprzestanie sztucznego podtrzymywania watku. A takze kasowania naszych postow.

Jak się pracuje z ludźmi z Kancelaria Prawnicza Lex Optimum?

Kierownik Kancelarii

Uprzejmie prosimy zespół GOWOROK.PL o zaprzestanie podtrzymywania wątku. Z poważaniem Kierownik Kancelarii

Aktualność
Przypominamy, że osoby poddawane przemocy, zmagające się z tak zwanym hejtem, mogą uzyskać bezpłatną poradę prawną. Wystarczy napisać pod adres: pomoc@niedlaprzemocy.pl
Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną http://www.niedlaprzemocy.pl
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez naszą Kancelarię znajduje się w stopce każdego maila oraz na naszych stronach www:

Aktualność
W dniu dzisiejszym obchodzimy 19 urodziny. Tyle lat, nieprzerwanie i z dużą skutecznością świadczymy dla Państwa usługi prawnicze i ekonomiczne. Z roku na rok się zmieniamy, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeszliśmy ogromną metamorfozę. Zmieniła się kadra zarządzająca, wprowadziliśmy wiele nowych usług, zwiększyliśmy skuteczność, ulepszyliśmy kontakt z Państwem, do Waszej dyspozycji są specjaliści nie tylko z dziedziny prawa i ekonomii, ale także PR-owcy, marketingowcy, dziennikarze, pedagodzy, doradcy ds. Rodzinnych i wielu innych, włączamy się w akcje społeczne i charytatywne, sami takie tworzymy, jak np. kampania NIE DLA PRZEMOCY. Wszystko po to, abyście Państwo mieli kompleksową obsługę i czuli się dla nas ważni. Bo dla nas, jak to mawiał Pan Marek Edelman, „każdy człowiek to jest 100% ludzkości”.
Z okazji naszych urodzin życzymy wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom, sukcesów zawodowych, satysfakcji z tego co robicie i poczucia wyjątkowości naszej wspólnej misji. Klientom zaś zadowolenia z naszych usług.
M.j

Oby tak dalej ;)

Stefanek

Jak to mówią specjaliści, zmian najpierw należy dokonywać w samym sobie. Brawo za odwagę i sukcesów życzę.

Rozbi

Szczerze nie polecam . Mam niemiłe przeżycia i współpraca z ta kancelarią nie skończyła się zbyt dobrze . Straciłem tyko swoje pieniądze

Rolnik
@Rozbi

A ja mam inne doświadczenia. Rok czasu i stanąłem na nogi. Tak przeprowadzili mi restrukturyzację mojego gospodarstwa, że dziś, jestem na prostej. Polecam. Ale od razu zapowiadam, proszę słuchać tego co mówią Adwokaci i Radcowie i wypełniać ich polecenia. Inaczej faktycznie będziecie mieli opinie takie jak Rozbi. Ci ludzie naprawdę wiedzą co mówią. Ja też próbowałem na początku robić po swojemu i niezbyt to pięknie wyglądało, ale jak poszedłem po rozum do głowy i zacząłem słuchać dziś mam sukces.

rozbi
@Rolnik

Możliwe że akurat tobie się udało . Ale niestety mi i 2 innym firmom nie pomogli a wręcz zaszkodzili . Razem z firmami straciliśmy około 40 tyś złotych .

Rolnik
@rozbi

Skontaktuj sie wiec z nowa Pania Kierownik moze ona cos poradzi. To juz nie jest ta sama Kancelaria co kiedys.

Zadowolona
@Rolnik

To prawda ja podpisalam umowe niedawno z Kancelaria. Swietny kontakt, w kazdej chwili moge sie zglosic dopytac, poprosic o pomoc. Jak nie moga odebrac to oddzwaniaja albo pisza maila czy sms. Raz w miesiacu dostaje ogolny raport na temat jak postepuje moja sprawa. A ponadto jak sie cos dzieje nagle to jestem informowana na biezaco. Jesli chodzi o pomoc to trzeba przyznac ze sa skuteczni.

rozbi
@Zadowolona

To bardzo dobrze że chociaż ci się udało. (Chodź odnoszę delikatne wrażenie że te komentarze pisze ta sama osoba ) Miłego dnia i pozdrawiam

Zadowolona
@rozbi

A ja odnoszę wrażenie, że przez Ciebie przelewa się gorycz i łapiesz się takich rzeczy już jak hejt. Kontaktowałeś się z Panią Kierownik jak Ci poradził Rolnik? Ja miałam z nią kontakt. I zapewniam, że gdybyś to zrobił nie wypisywałbyś tu komentarzy. Ale widzę, że Ty z tych co to lubią ponarzekać a nie działać konstruktywnie i szukać rozwiązań. Narzekaj więc sobie całe życie, ja tam wolę być Zadowolona :) :)

@Rozbi

Szanowni Państwo sądzę, że ta dyskusja nie ma sensu. Rozbi jeśli czujesz się w jakiś sposób niezadowolony z usług naszej Kancelarii Lex Optimum proszę o kontakt mailowy: kancelaria@lexoptimum.com.pl bądź telefoniczny 784-599-645, chętnie dokonam analizy Twojej sprawy i odniosę się do niej.

Pero
@Rolnik

Nowa pani kierownik ma wykształcenie pielęgniarskie to w czym ma pomóc?

Dragon
@Pero

Z tego co mozesz znalezc w Internecie to ma 4 fakultety, dwa tytuly mgr i liczne kursy z Zarzadzania, ktore sa dosc drogie i powazane...

@Pero

Szanowny Panie Jeśli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia co do moich kwalifikacji, to CV jest ogólnodostępne w internecie, jako osoby publicznej. Skoro wieloletnie doświadczenie w środowisku medialnym i marketingowym, 2 tytuły Magistra, 4 ukończone fakultety, studia podyplomowe oraz kursy menadżerskie, nie są dla Pana odpowiednimi kwalifikacjami to proszę zrezygnować z naszych usług. Bardzo dbamy o to, aby każdy nasz zarówno współpracownik jak i pracownik, był fachowcem w swojej dziedzinie i posiadał adekwatne do swego wykształcenia i umiejętności stanowisko. Ustosunkuje się także do pojawiających się negatywnych komentarzy. Szanowni Państwo jeśli ktoś czuje się przez nas skrzywdzony proszę o kontakt z Kancelarią. Jak dotąd była tylko jedna osoba, która zgłosiła nam swoje uwagi i jej sprawa jest obecnie wyjaśniana.

Karol
@rozbi

Komentarze pisze jedna i ta sama osoba. Proszę nie dac się zwieść

Izka
@Karol

A skad Ty masz takie informacje? Typowe zdanie Trolla.

klient

Kancelaria LEXOPTIMUM zawarła ze mną w 2017 roku umowę gdzie pobrała 38 000 zł na nieruchomość, którą miała dostarczyć w korzystnej cenie, niestety ani nieruchomości ani pieniędzy nie udało się odzyskać do tej pory. Od pół roku czasu słyszę że właściciel firmy nie ma pieniędzy oraz że jest niedostępny. Nie polecam tej firmy i osoby p. Smotera

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Kancelaria Prawnicza Lex Optimum? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Kierownik Kancelarii

Prowizje w umowach Kierownikow i Dyrektorow od kwietnia sa wyzsze o 5%.

Eryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę firma proponuje?

@Eryk

Jakie stanowisko Pana interesuje? Na czesc stanowisk prowadzimy rekrutacje ciagla. Zapraszam do kontaktu kancelaria@lexoptimum.com.pl

Andrzej Gdańsk

Witam nie polecam tej firmy . Nie wypłacaja terminowo wynagrodzeń i bardzo sztywna atmosfera pracy

@Andrzej Gdańsk

Panie Andrzeju prosimy o kontakt osobisty lub mailowy, bowiem w naszych strukturach nie ma ani jednej osoby o Pana imieniu, co więcej nigdy nie było. Pozdrawiam serdecznie.

Iza

Bardzo dobra firma to i rotacji nie ma. Nad atmosferą pracować wszyscy!!

Kierownik Lex Optimum

Szanowni Państwo przepraszamy za tak długą zwłokę w odpowiedzi na pytanie Administratora. Prowadzimy ogólnopolską kampanie NIE DLA PRZEMOCY i skupiliśmy się przede wszystkim na prelekcjach w szkołach, aby zdążyć przed zakończeniem roku szkolnego. Jeśli chodzi o benefity i wynagrodzenia. Z Adwokatami i Radcami Prawnymi stawki ustalamy osobiście. Dyrektorzy i Kierownicy struktury sprzedaży usług Kancelarii oraz przedstawiciele handlowi i negocjatorzy terenowi, windykatorzy są wynagradzani prowizyjnie. Prowizje sięgają nawet do 70% wpłaconych przez klienta należności. Uważamy bowiem, że za uczciwą pracę należy się godna zaplata. Jednocześnie chcę zaznaczyć, że wynagrodzenia są wypłacane regularnie, a osoby piszące komentarze, które świadczą o innym stanie rzeczy mają wytoczone przez nas sprawy o rażące naruszenie obowiązków pracowniczych.

Dzień dobry Nie polecam . Nieprofesjonalna firma . Nie radze nawet z nimi zaczynać . Pozdrawiam Warszawa

Iza

Dyskusja rozwinęła się i jest bardzo zagorzała. Chciałabym zapytać o poziom usług, które świadczy Kancelaria Prawnicza Lex Optimum. Czy są satysfakcjonujące? Na stronie internetowej kancelarii można zauważyć, że prowadzą usługi o szerokiej skali, a także działalność charytatywną. Jak jest to przełożone w praktyce? Kandydaci aplikujący na stanowisko w tej kancelarii mogą liczyć na jakieś dodatkowe udogodnienia? Dobra atmosfera na stanowiskach pracy jest bardzo ważna. Czy jest tak w Kancelarii Prawniczej Lex Optimum?

@Iza

Pani Izo, nie wiem kim Pani jest z zawodu, aczkolwiek zatrudniamy prawników z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie prowadzimy rekrutację na Przedstawicieli Kancelarii, którzy będą pozyskiwać dla nas klientów. Zapewniamy najwyższe prowizje w kraju, nawet do 70%. Atmosfera w pracy jest przyjemna, aczkolwiek wymagamy też dużej samodzielności w działaniu. U nas każdy wie co ma robić. Rzetelnych pracowników doceniamy, aczkolwiek osoby, które są nielojalne wobec firmy muszą się z nami rozstać. Najlepszych pracowników dodatkowo premiujemy finansowo lub w postaci fundowania szkoleń i dalszej nauki. Obowiązkiem każdego pracownika Kancelarii jest bowiem ciągłe doszkalanie się. Każdy też zna swoją ścieżkę kariery.

Zenek

Dajcie już spokój Smoterowi, aż tak Was w oczy kole, że ma kasę? Jeszcze żeby się z nią obnosił, albo trzymał ją tylko dla siebie, ale facet pomaga innym, sponsoruje naukę, daje biednym pracę, inwestuje w młodych, jego kancelaria pomaga ofiarom przemocy domowej. Mało? A Ty Max co zrobiłeś dla innych w tym czy zeszłym roku? Weź się chłopie do uczciwej pracy, a nie obwiniasz innych za swoje niepowodzenia!! Rekompensacja? Ha ha ha za lenistwo i szukania rozwiązań własnych problemów jak najłatwiejszym kosztem? Za sukces trzeba ponieść wysoką cenę!!

Martin

Ha ha ha następny co to jest mądrzejszy od innych. Zapewne Radcowie doradzili mu skonsolidowanie kredytów a ten roztrwonił pieniądze, albo zrobił inaczej niż mówiono. Tak to jest jak zamiast słuchać mądrzejszych, to jest się wszystko wiedzącym. Zapewne jeszcze Pan Prezes Max założył firmę, o której prowadzeniu nie miał pojęcia i zbankrutował. Zenek ma rację weź się chłopie w garść, za swoje błędy płaci się samemu. A tak a propo jakby Smoter lub inny prawnik w naszym kraju kazał Ci skoczyć z okna też byś to zrobił? Trzeba mieć trochę oleju w głowie mości Panie.

annka

Wczesniej poszukiwali przedstawicieli kancelarii na terenie całego kraju, wiec jak w nazwie wskazuje to wszystko na to, że rozszerzyli swoją działanosc na całą Polske. A co za tym idzie widać ,że dobrze prosferować muszą skoro poszerzają dizałanosc. Wiec moze niedługo jakaś rekrutacja?

przedstawiciel handlowy
@annka

Annka jak jesteś zainteresowana to prowadzą właśnie rekrutację na Przedstawicieli Kancelarii

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawnicza Lex Optimum - Warszawa

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum
4.4/5 Na podstawie 30 ocen.

Kancelaria Prawnicza Lex Optimum