Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy

Katowice

Opinie o Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy

Wojtas 2011-08-18 23:39:17
Prawda jest zupełnie inna, opinię chyba napisał właściciel firmy. Duża rotacja pracowników, złe traktowanie, wypłacenie jak najmniejszej płacy. Po prostu mała rodzinna firma nastawiona tylko na zysk i wykorzystywanie pracowników...
anonim 2011-08-19 10:39:51
Drogi Wojtasie Wiesz dobrze, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości... Życzę powodzenia w szukaniu pracy, takiej gdzie za głupotę dobrze płacą! Pamiętaj, że oszczerstwo jest przestępstwem!!!
toshiba 2012-05-01 15:54:06
wyzysk!!! wyzysk!!! wyzysk!!!
Nie poleciłbym największemu wrogowi.
anonim32 2014-01-14 12:36:35
nie polecam pracy w tej firmie. szefostwo ma miedzy soba jakies nie załatwione sprawy rodzinne, które z domu przechodza do pracy co odbija sie na pracownikach. Atmosfera bardzo nerwowa i sztywna, źle to wpływa na pracowników i prace w tej firmie. Nie polecam!
bylemtam 2016-02-29 16:15:02
firma dno.
atysz 2016-04-24 10:44:28
proszę @bylemtam daj znać co masz na myśli, to trochę niepokojąca opinia, ale nieuargumentowana, co budzi wątpliwość jej prawdziwości, moim zdaniem firma całkiem profesjonalna
Zostaw swoją opinię o Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy