UWiK Sp. z o.o.

Opinie o UWiK Sp. z o.o.

Bewua 2015-07-01 13:43
Świetny pracodawca! Pomyślna współpraca, elastyczne warunki zatrudnienia, uczciwe podejście do pracowników. Firma solidna i godna zaufania. Młody przyjazny zespół:)

Jeżeli jesteś, sumienny, odpowiedzialny, lojalny i pracowity - warto aplikować.

Po kilku latach pracy w tej firmie, mogę z czystym sumieniem polecić!
Lila 2016-09-14 23:20
Wstyd i bezczelność - potrafili zaproponować pracę za 1/3 stawki, którą podałam na rozmowie. Do tego dwa pierwsze miesiące jakieś ochłapy na umowie zleceniu. Nie warto się nawet fatygować na spotkanie.
Ha 2017-01-23 17:32
Na rozmowie ustalają stawkę, a przy podpisywaniu umowy okazuje się, że stawka jest taka ale na okres krótszy niż miesiąc, czego nie wspominali podczas rozmowy. Zatrudniają więcej osób niż wymaga tego praca. Czeka się na bóg wie co bo ktoś musi dobrać bazę do seminariów , gdzie bez problemu mając bazę można samemu dobrać kandydatów do seminariów/konferencji, albo samemu dotrzeć do odpowiedniej osoby. Sami stali pracownicy namawiali do obijania się gdyż znowu musieliby tworzyć kolejną bazę gdy pracownik szybko poprzednią zweryfikuje. Jak ktoś się lubi nudzić to na własną odpowiedzialność może się tam wybrać, w sumie płacą za to. Nuda nawet przeszukaniu samemu nowych potencjalnych kandydatów na ich oferty.
A 2017-03-31 11:33
Pracodawca solidny, bardzo propracowniczy, wypłata całkiem, na czas, bonusy, żłobek... dlaczego więc w redakcji takie rotacje od 3 lat? Dziewczyny po krótkim czasie (miesiąc, dwa) pękały i znikały z dnia na dzień bez słowa, o czym panie w redakcji same chętnie opowiadają, tylko bez cienia zastanowienia dlaczego, uważają, że cały świat jest dziwny, one ok. Ja się dowiedziałam. W załodze same kobiety, chociaż w większości fajne, to wystarczą 2-3, żeby atmosfera pracy była tylko dla najtwardszych. Poziom nie krytyki, ale krytykanctwa najwyższy. Złośliwość. Chaos organizacyjny, nie wiadomo kto ma co robić, zapytać strach, bo albo się nie dowiesz w najlepszym wypadku, albo dostaniesz wredną uwagę. Ciągle trzeba się płaszczyć, korzyć. Przychodziłam i wychodziłam z trzęsącymi się rękami. Czasem nie wierzyłam w to co słyszę. Próby zrobienia czegoś dobrze spotykają się z niezadowoleniem, chyba odbierane jako atak i wytknięcia... nie wiem. Dobrego słowa tam nie usłyszysz, choćbyś stanął na rzęsach. Jak ktoś lubi czuć się lekceważony i poniżony, proszę, panie szukają kogoś "do bicia". Wytrzymałam niewiele ponad miesiąc, żeby zacząć szukać nowej pracy. Bardzo przykre doświadczenie mobbingu.
Zostaw swoją opinię o UWiK Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UWiK Sp. z o.o.