logo Clifford Thames

Clifford Thames

Kraków

Opinie o Clifford Thames

asdasc 2015-07-28 18:41
UWAGA, PRACODAWCA USUWA W JAKIŚ SPOSÓB OPINIE!
roadrunner 2016-03-12 22:11
w cliffordzie zarobki zaczynają się od 1500 zł na rękę. Za te pieniądze wykonujesz małpią robotę a dodatkowo pracownik z angli pracujący na tym samym stanowisku może cie opier...ić. Nie polecam
miłosz 2016-05-16 17:28
aktualnie firma Clifford Thames poszukuje na stanowisko młodszy specjalista ds. katalogowania @ Dasz.Warunkiem koniecznym jest tutaj język angielski w stopniu bardzo dobrym. Jest to firma o o zasięgu globalnym i znajomość tego języka jest koniecznością
Kloszard 2016-12-29 10:51
Firma łamała notorycznie prawa pracownicze. Dopiero po kontroli z PIPu i wizji kary finansowej, łaskawie rozliczyli się z zaległości finansowych względem pracowników.
Bananowy 2017-01-13 14:14
Firma dzieli się ogólnie na dwie części, czyli katalogerów i część IT. Jeśli chodzi o IT, jest bardzo fajnie! Miła, niekorporacyjna atmosfera, zgrany zespół i bardzo mała rotacja.
Zostaw swoją opinię o Clifford Thames - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clifford Thames