Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raiffeisen Bank Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Raiffeisen Bank Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raiffeisen Bank Polska S.A. w Ostrołęka

Marek Nowy wpis

Cześć, czy ktoś w tym banku pracował na stażu?

henryk Nowy wpis

higgins, wiadomo na start zbyt wiele sie nie zarobi, jak obsługa klienta, czy doradca dostajesz około 2500 brutto, ale do tego masz premie lub prowizje. Teraz to w ogóle raiffeisen polbank po fuzji z polbankiem kilka lat temu.

RLPL Nowy wpis

Pracowałam w Raiffeisen Insurance Agency Sp. zo.o. w Ostrołęce, (usunięte przez administratora) Zarobki - masakryczne, szkoda gadać(usunięte przez administratora)

alter-ego Nowy wpis

Mam rozmowę w RL w Bielsku - jaki to oddział?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Raiffeisen Bank Polska S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.

Raiffeisen Leasing to firma korporacyjna notowana na giełdzie i jak każda taka firemka musi przynosić dochody dla właścicieli. Byłem pracownikiem działu handlowego przez 3 lata i szczerze mówiąc dziwie się jak to wszystko wytrzymałem. Po przyjęciu wysyłają Cię na 2-dniowe szkolenie!!!! Dwa dni na omówienie to zdecydowanie za mało zważywszy że cały dzień słyszycie o BHP. Ich to niestety nie interesuje. Rzucają Cię na głęboką wodę i co miesiąc sprawdzają Twoje wyniki. Jak nie wyrobisz przynajmniej 70% planu w pierwszych 3 miesiącach to uwalą Ci podstawę o 25% i jesteś już w czarnej d….. Plan kosmos, przy warunkach analityka umowa na Fiata Panda to istne szaleństwo, pytają o wszystko a na końcu po co Klient kupuje auto? Dwa dni i już masz umowę, podpiszesz i kolejne kilka dni czekasz na sprawdzenie i okazuje się że nie masz tego czy owego, że podpis nieczytelny, że nie masz zgody na to czy na tamto a czas leci. Klient mocno wkurzony a Ty czekasz i podpisujesz aneksy. Reasumując, po pracy w innych firmach leasingowych tutaj panuje straszny bałagan, brak organizacji, wrogość pracowników do siebie, nieprzejrzyste umowy i ukryte koszta. Jednym słowem praca handlowca w RLPL polega na jednym strzale klienta którego trzeba wydoić maksymalnie ile się da. Nie polecam,

Cena

Witam, pracowłam w tej firmie- masakra, bony, upominki dla dzieci na święta (drobne), to takie mydlenie oczu, opieka medyczna jest- ale to jest już standard , każda firma to ma. Pensje kiepskie, plany kosmiczne, (usunięte przez administratora)Służbowy dostajesz, ale z limitem 139 zł, a masz szukać klietów przez tel, więc co miesiąc potrącają ci z pensji wygadane poza limit, tak samo jest z autem. (usunięte przez administratora) Pomocy zero! Nie polecam, koszmar, dałam się nabrać na piękną gadkę na początku i obiecanki o kasie. Z transakcji np. Za 120000 masz Npv czyli zysku dla siebie ok. 40 zł i to jak dobrze pójdzie! A nAlatasz się i najexździsz z papierami jak wół! To się nie opłaca! (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Pracowałam w Raiffeisen i nie mam dobrych opinii. O umowę o pracę jest baaardzo ciężko a jak już się ją dostanie to otrzymujesz najniższą krajową, no i oczywiście premie ale aby ją dostać to musisz zrealizować jakiś plan o baaardzo wysokich progach (wręcz nieosiągalnych) Wymagają cały czas, słyszysz tylko "szybciej, więcej, dlaczego tak mało..." Uwierzcie mi praca tam nie pomoże wam w niczym, ja niejednokrotnie wracałam do domu z płaczem, roznerwicowa. Dyrekcja ma zwykłych pracowników głęboko gdzieś. Ważne by robić więcej i więcej..... Nikomu nie polecam tej firmy... Zgadzam się z wypowiedzią z dnia 2012-01-24 że "Ostrołęka mianem pracowników to [usunięte przez moderatora]"

KTOSIU

Nie zgadzam się z przedmówcą. Premie są co rok i to całkiem spore. Jest też dofinansowanie do studiów, prezenty dla dzieci, bony, opieka medyczna itp. i bardzo duży szacunek do pracownika a mam porównanie do firm ostrołęckich.

Zostaw merytoryczną opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A. - Ostrołęka

Raiffeisen Bank Polska S.A.