logo Raiffeisen Bank Polska S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Ostrołęka

Opinie o Raiffeisen Bank Polska S.A.

KTOSIU 2012-11-29 15:28:27
Nie zgadzam się z przedmówcą. Premie są co rok i to całkiem spore.
Jest też dofinansowanie do studiów, prezenty dla dzieci, bony, opieka medyczna itp. i bardzo duży szacunek do pracownika a mam porównanie do firm ostrołęckich.
Była pracownica 2013-11-20 12:34:24
Pracowałam w Raiffeisen i nie mam dobrych opinii. O umowę o pracę jest baaardzo ciężko a jak już się ją dostanie to otrzymujesz najniższą krajową, no i oczywiście premie ale aby ją dostać to musisz zrealizować jakiś plan o baaardzo wysokich progach (wręcz nieosiągalnych) Wymagają cały czas, słyszysz tylko "szybciej, więcej, dlaczego tak mało..." Uwierzcie mi praca tam nie pomoże wam w niczym, ja niejednokrotnie wracałam do domu z płaczem, roznerwicowa. Dyrekcja ma zwykłych pracowników głęboko gdzieś. Ważne by robić więcej i więcej..... Nikomu nie polecam tej firmy... Zgadzam się z wypowiedzią z dnia 2012-01-24 że "Ostrołęka mianem pracowników to [usunięte przez moderatora]"
Cena 2014-02-02 23:57:26
Witam, pracowłam w tej firmie- masakra, bony, upominki dla dzieci na święta (drobne), to takie mydlenie oczu, opieka medyczna jest- ale to jest już standard , każda firma to ma. Pensje kiepskie, plany kosmiczne, ( usunięte przez administratora )Służbowy dostajesz, ale z limitem 139 zł, a masz szukać klietów przez tel, więc co miesiąc potrącają ci z pensji wygadane poza limit, tak samo jest z autem. ( usunięte przez administratora ) Pomocy zero! Nie polecam, koszmar, dałam się nabrać na piękną gadkę na początku i obiecanki o kasie. Z transakcji np. Za 120000 masz Npv czyli zysku dla siebie ok. 40 zł i to jak dobrze pójdzie! A nAlatasz się i najexździsz z papierami jak wół! To się nie opłaca! ( usunięte przez administratora )
były pracownik 2014-02-06 17:57:59
Raiffeisen Leasing to firma korporacyjna notowana na giełdzie i jak każda taka firemka musi przynosić dochody dla właścicieli. Byłem pracownikiem działu handlowego przez 3 lata i szczerze mówiąc dziwie się jak to wszystko wytrzymałem. Po przyjęciu wysyłają Cię na 2-dniowe szkolenie!!!! Dwa dni na omówienie to zdecydowanie za mało zważywszy że cały dzień słyszycie o BHP. Ich to niestety nie interesuje. Rzucają Cię na głęboką wodę i co miesiąc sprawdzają Twoje wyniki. Jak nie wyrobisz przynajmniej 70% planu w pierwszych 3 miesiącach to uwalą Ci podstawę o 25% i jesteś już w czarnej d….. Plan kosmos, przy warunkach analityka umowa na Fiata Panda to istne szaleństwo, pytają o wszystko a na końcu po co Klient kupuje auto? Dwa dni i już masz umowę, podpiszesz i kolejne kilka dni czekasz na sprawdzenie i okazuje się że nie masz tego czy owego, że podpis nieczytelny, że nie masz zgody na to czy na tamto a czas leci. Klient mocno wkurzony a Ty czekasz i podpisujesz aneksy. Reasumując, po pracy w innych firmach leasingowych tutaj panuje straszny bałagan, brak organizacji, wrogość pracowników do siebie, nieprzejrzyste umowy i ukryte koszta.
Jednym słowem praca handlowca w RLPL polega na jednym strzale klienta którego trzeba wydoić maksymalnie ile się da. Nie polecam,
alter-ego 2014-03-13 17:33:40
Mam rozmowę w RL w Bielsku - jaki to oddział?
RLPL 2014-04-10 18:37:04
Pracowałam w Raiffeisen Insurance Agency Sp. zo.o. w Ostrołęce, (usunięte przez administratora) Zarobki - masakryczne, szkoda gadać(usunięte przez administratora)
henryk 2016-04-23 09:29:33
higgins, wiadomo na start zbyt wiele sie nie zarobi, jak obsługa klienta, czy doradca dostajesz około 2500 brutto, ale do tego masz premie lub prowizje. Teraz to w ogóle raiffeisen polbank po fuzji z polbankiem kilka lat temu.
Zostaw swoją opinię o Raiffeisen Bank Polska S.A. - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raiffeisen Bank Polska S.A.