Opinie o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Dołącz do naszego zespołu, zdobądź doświadczenie i awansuj w strukturach firmy!

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Kasia Nowy wpis

Czy firma zapewnia swoim pracownikom jakieś dofinansowania ?

Moś Nowy wpis

Mi się wydaje, że Smart Effect Sp. z o. o. ma się naprawdę dobrze, generalnie chyba warto się zaznajomić z nimi

gabry,ś Nowy wpis

wiesz, tutaj jednak masz takie ofertty w sprzedaży d2d, a to wiadomo że nie dla każdego będzie stabilne bo trudna robota

kasia Nowy wpis

Pracowałam już w kilku firmach zajmujących się obsługa klienta. Ze swojej strony muszę przyznać że największą wartością dla mnie są produkty i usługi: uczciwe i nie naciągające klienta. Sama z nich skorzystałam i polecam innym. Pozdrawiam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
rzeszow

Witam zaprosili mnie na rozmowę w Rzeszowie. Czy ktoś może powiedzieć coś o tym oddziale?

Rafał

Byłem na rekrutacji - zrezygnowałem z powodów niezależnych; firma wydaje się być dobrze zorganizowana: wiedzą co i jak chcą robić, mają określoną wizję, a więc mają również określone, przemyślane oczekiwania - jeśli komuś będzie z tym po drodze, to na pewno będzie zadowolony.

paulina

Hej pracowałam w okresie przerwy studenckiej przy promocji kultury (kino kijow), praca w której faktycznie trzeba być wytrwały (różne dni, klienci, pogoda) ale nigdzie nie nauczylam sie tyle co w Smart i rzeczywiście ten kto robił minimum to 2500 zawsze zarobił. Nie podobało mi się ze na szkoleniach było za mało ćwiczeń praktycznych, głupie wrzucanie 1 zł za spóźnienia oraz nie mogłam decydować z kim w zespole mam pracowac. Pisze też ponieważ podobno dla całego zespółu trenerów i asystentów firma zapłaciła wyjazd do Włoch? Czy to prawda? Pozdrowienia dla Matiego z Krakowa.

kocur

Hej wszystkim zainteresowanym. Pracowałem wcześniej w kilku firmach zajmujących się praca z klientem i wychodzi na to, że w Smart znalazłem to czego szukalem. Wypłaty są regularnie co tydzień (zarabiam 600-900tygodniowo), dobre szkolenia oraz atmosfera wraz z integracja (paintball, Gokarty, strzelnica, bar&restauracja) Widac ze firma tez sie rozwija ponieważ otworzyli 3 oddział w Bydgoszczy. Oczywiście nie każdy odnajdzie się w pracy z klientem, wiele osób ma złe doświadczenia i brak predyspozycji lub sa ma nie wie czego chce, jednak Ci którzy swoją karierę wiążą z klientem/ obsluga/sprzedażą to Smart jest dobrym miejscem aby zacząć a następnie rozwijać swoje kompetencje.

asia

Hej tez dostałam kupon do restauracji i Clubu. Chyba stały element rekrutacji, ale całkiem mily. Rekrutacja do pacy stacjonarnej lub mobilnej. Dostałam propozycje współpracy 1500 + prowizję na zleceniu, ale wybrałam ostatecznie umowę o pracę w innej firmie. Wrażenie firmy ogolnie dobre.

beta

Aplikowalem do promocji kultury Katowice 2015/2016. Na początku nie byłem przekonany, ale jak się mówi raz kozie śmierć;) do tej pory nie było tygodnia, abym zarobila mniej niż 500 zl/tyg. Oczywiście praca z klientem bywa też nie wdzięczna, trzeba się ochodzic ale chyba widzę więcej plusów.

telemarketing

"Osób, które poszukujemy dołączą do jednego z zespołów zajmujących się w naszej firmie prowadzeniem kampanii reklamowych dla takich partnerów z obszaru kultury i sztuki jak: Teatr Stu, Teatr Łaźnia Nowa, Kino Ars, Kabaret Piwnica Pod Baranami, Teatr Komedia, Filharmonia Krakowska, Kino Kijów Centrum" - brzmi zachęcająco a, jak się okazuje, chodzi o telemarketing... Ehh...

gienio

Byłem na 2 etapie, a razem ze mną było 7 osób. Szkolenie było w biurze przez 4h I pracę podjęło 3 osoby. Do mnie mieli zadzwonić, ale sam nie wiem czy praca w kontakcie bezpośrednim jest dla mnie. Plusem jest to ze dostałem na 2etapie od nich za darmo kupony rabatowe do pubów i restauracji - wiec czasu prżynajmniej nie starciałem. Ogólnie może być, w skali 1-10 daje 7.

matt

cenie sobie prace w smarcie zarobilem i szybko awansowalem atmofera geniialna

f1

Byłem bardzo sceptyczny d o pracy, ale po tym jak zobaczyłem oferowane produkty to zmieniłem zdanie. Sam Stałem się klientem Smart Effect z miejsca i rzecz jasna pracownikiem.

dealna praca dla kogoś kto lubi różnorodność, chce się rozwinąć a przy tym dobrze zarobić. Podczas 6 miesięcy nauczyłem się więcej Niż przez ostatnie 2 lata studiów (chodzi tu o Umiejętność miękkie, które teraz są poszukiwane przez pracodawców) Warunki finansowe są naprawdę ok i do tego panuje fajna atmosfera w firmie. Przy każdym rodzaju pracy pojawia się opinie negatywne, ale ja osobiście szczerze polecam Smarta :)

Hej wszystkim. Pracowałem na produkcji na umowie o dzieło i szukałem pracy z umowa zlecenie lub o pracę. Bylem na 1 i 2 etapie. Dowiedziałem się czego chciałem, zobaczyłem spotkania z klientami (6 finalizacji) oraz poznałem regulamin i załącznik finansowy. Osobą która mnie trenowala była bardzo profesjonalna (pozdrowienia Piotr). Zaproponowali mi 1500 podstawy + premie i prowizje (widziałem rozliczenia innych pracowników i wychodzi ze zarabiają między 600 a 1000 zł tygodniowo- wiec bardzo Ok) i pewnie bym pracował gdyby nie zadzwonili do mnie i nie dali mi umowy o pracę. Wiem ze zarobie dużo mniej ale mam już 33 lata I potrzebuje jej. Tak czy inaczej polecam innym i kto wie może sam się do nich jeszcze zgłosze.

vc

Po drugim tygodniu pracy zarobiłem 840 zł w tydzień. Pozdrawam z Katowic

edek

Wpadłem na ofertę Smart Effect, co prawda już nieaktualną, ale przykuła moją uwagę swoja nazwą. "Pracowałeś w terenie? To dobrze, zapłacimy Ci(usunięte przez administratora)+ prowizje bez limitu!" - czy ktoś może z tej rekrutacji niecały rok temu dostał się do pracy i może powiedziec jak to wyglądało i jakie faktyczne są zarobki.

dano

Skończyłem studia prawnicze i takiej pracy szukałem, ale wiadomo jak jest i dlatego zacząłem pracę w Smart. Na początku nie potrafiłem sobie siebie wyobrazić w roli przedstawiciela, ale jak nie spróbujesz to nie wiesz i co się okazało - byłem dobrym przedstawicielem. Głowna w tym zasługa mojego Trenera - pozdro Mateusz. Dlaczego bylem, ponieważ już pracuję w kancelarii adwokackiej, ale tęsknię za atmosferą, no i wypłatami co tydzień - pracowałem przez 2 miesiące i nie licząc pierwszego tygodnia mniej niż 500zł/tyg nie zarobiłem (rekord 890 zł/tydz). Pozdrawiam

muminek

Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku administracyjnym. Już na początku miałam ochotę podziękować za zaproszenie i wyjść, kiedy to Pan rekrutujący przyjął pierwsze kandydatki z niemal 15 minutowym opóźnieniem. Jak dla mnie brak szacunku dla drugiego człowieka. Sama rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie. Pan rekrutujący był uprzejmy, tłumaczył wszystko jasno,przejrzyście. Jedynym minusem jak dla mnie jest to, że rozmowy odbywają się po 2 osoby (rekrutujący + 2 kandydatki) oraz to, że nawet na drugim etapie żadna z nas nie dowiedziała się czy będą zatrudnione dwie czy jedna osoba i na jakim etacie ewentualnie te osoby będą pracowały (lub będzie pracowała). Na drugim etapie - 3 minutowa autoprezentacja. Dodam jeszcze, że firma ma swoje "szablony" poszczególnych zachowań. Jak się w dany "szablon" wstrzelisz chociaż trochę - masz plusa. Jeśli nie - Twój (chyba) pech. Z większych dziwactw zaobserwowanych w firmie - zapalanie wszystkich świateł w całym biurze podczas słonecznej pogody. Nie dowiem się po co. Ogólnie praca wydaję się być "taka sobie". Jak to mówią - kto nie spróbuje ten nie wygrywa. Może jednak warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Effect Sp. z o. o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Effect Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Smart Effect Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Effect Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 195 ocen.

Smart Effect Sp. z o. o.