Dbam o zdrowie (DOZ S.A.)

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o DOZ S.A.

DOZideał
@Były Pracownik 2

Co możemy zrobić lepiej? Nic. ZDROWIE PSYCHICZNE W CENTRUM UWAGI powinno być, a nie jest. Pacjent , chyba jest., albo był, ale raczej nie jest, Bo psychika ludzka jest delikatnym tworem i jak się z nią obchodzi odpowiednio, to może przynieść tylko negatywy.. Zastraszanie, to nie warunki do pracy. Tym bardziej do bycia kreatywnym, Tak, by móc zrobić coś lepiej. Jeszcze bardziej idealnie. Z tego też tytułu odszedłem. Najwyżej postawiona osoba kierująca powinna zastanowić się nad poprowadzeniem /zorganizowaniem warsztatów o takiej tematyce.

Bogusia

Aplikował ktoś na ten staż w dziale farmacji, który na stronie reklamują? Odezwali się już do kogoś, kiedy to się ma w ogóle zacząć? Trochę tak niejasno tam jest albo ja nie mogę znaleźć coś konkretów, chętnie skorzystam z Waszej pomocy, gdyby ktoś był tak miły :)

kich

to moze ja zapytam - jakie umowy tutaj oferują?

Bajka
@kich

Ja pracuję na umowie o pracę i znajomi z pracy również

solik
@Bajka

a wiesz moze czy inne umowy są dostępne ?

indek
@solik

głównie masz uopy, to taka podstawa, poza tym zlecenia dają na jakieś jednorazowe zadania czasem ale to głównie zewnętrzne prace

indek
@solik

na centrali jeszcze niektórzy b2b robią chyba

Expert
@indek

Na ile czasu jest pierwsza umowa po okresie probnym?

kuszek
@Expert

zależy jakie stanowisko i warunki tam panują, u nas jak bieda była to dawali na długo żeby przyciągnąć

sedan

co najmniej na rok

mang
@sedan

porządnie, a macie ogółem spore rotacje?

Tea Nowy wpis
@mang

Właśnie, jak jest tutaj ze stabilnością? przedłużają umowy? Można zostać na dłużej?

kamien Nowy wpis
@mang

czy ja wiem, odkąd tu pracuje to raczej nie bylo rotacji, a pracuje juz blisko 2 lata

kamien Nowy wpis
@Tea

jesli wszystko idzie w porządku, wypelniasz swoje obowiazki i jestes samodzielny w tym co robisz, to nie ma powodow zeby ci nie przedluzyli, a jesli chodzi o stabilnosc to uwazam, ze firma jak najbardziej stabilna pod kazdym wzgledem

Karol

Aplikuje na stanowisko Młodszego Menadżera Regionu mam obawy bo jest bardzo dużo ogłoszeń na różne miasta ? Czym spowodowane są takie zmiany w strukturach ?

ziomek
@Karol

hej a gdzie widziałeś oferty? :)

mang
@ziomek

na ich stronie w zakładce kariera

Tea Nowy wpis
@mang

Jeśli chodzi o warunki (usunięte przez administratora) jest w porządku? Pracownicy są tutaj dobrze traktowani?

Bianka

Wciąż szukają tego magistra farmacji? Jeśli tak, to zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czemu akurat na umowę zlecenie? O ile nadal tak jest, bo nie mam nowszych informacji, niż to ogłoszenie z września. Dlatego weszłam tutaj. To są jakieś niestałe godziny, że nie ma UoP czy jak to wygląda?

jan kowalski
@Bianka

Nie wiem co bylo nie tak z tą ofertą, ale z tego co ja wiem to w dozie glownie przyjmują wlasnie na uopa.

jan kowalski
@Bianka

Zlecenia są glownie na jakies krotkie, pojedyncze zadania

Sams

Na ile dostaje się pierwszą umowę w takim razie? Umowę o pracę oczywiście.

słodki

Okres próbny jest chyba wtedy jak masz właśnie umowę o pracę, na innej umowie nie ma raczej okresu próbnego z tego co się orientuję

@słodki

po jakim czasie mogę się dorobić u was na nieokreślony?

KinderBueno
@Marko

spróbuję się tutaj zgrabnie podłączyć do komentarza i zapytać czy ktoś się orientuje czy rekrutacja jest zdalna czy stacjonarna?

krolewski
@KinderBueno

jak ja sie zatrudnialam to rekrutacja byla stacjonarnie, znaczy dzwonili i sie umawiali

kandxx
@krolewski

a jak bylo ogolnie na rozmowie ?

@krolewski

U mnie też wszystko stacjonarnie się odbyło, wspominam ogólnie dobrze całą rekrutację.

@kandxx

Rozmowa na poziomie, bez nietypowych pytań. Ogólnie bym powiedziała, że atmosfera była bardzo przyjazna.

GX
@xyz

Bez nietypowych? nie wiem do końca o jakie mogło chodzić ale skoro tak to możesz napisać jakie te typowe zostały zadane? Oraz przede wszystkim ile to wszystko trwało?

Mokasyn
@GX

Mnie raz na rozmowie pytali co bym zrobił gdyby ze świata zniknęły pieniądze soł to się chyba zalicza do nietypowych

Expert

Chociaz wiadomo ze rozmowa nudna nie byla :) A tutaj jak jest z rozmowami? Sprawnie idzie?

lego
@Expert

ja od siebie moge powiedzieć odnośnie rozmów, że i z własnego doświadczenia i z tego co słyszałam od reszty to jest bardzo sprawnie, ktoś już pisał tutaj, że jest fajna atmosfera i dużo konkretnych info na rozmowie i ja się z tym zgadzam

kuszek
@Expert

rozmowa nie ma być ciekawa tylko konkretna... na to bym uwagę zwracał

@kuszek

Nie zgadzam sie, lepsze wrazenie na mnie robi to, gdy widze ze rekruterzy sa tak samo zainteresowani ta rozmowa jak ja, a nie ze to ich obowiazek i jedynie kolejna osoba do ''odbebnienia"

Lupo
@kuszek

Da się już jakoś w trakcie rozmowy wyczytać jaka będzie ostateczna decyzja? albo czy ma się w ogóle jakieś szanse?

clark
@Lupo

nie wiem, lepiej czekać na telefon, bo niestety ale takie przeczucia są najczęściej złudne :)

bORkus
@clark

Pewnie dlatego ze ty mozesz zrobic na nich dobre wrazenie ale skad wiesz ze ktos po tobie nie zrobi jeszcze lepszego. Loteria troche.

sedan

nie ma co się martwić na zapas o takie rzeczy, tak wygląda życie. przecież nie zatrudnią wszystkich po kolei choćby chcieli

Lola

Witam Czy już przy pierwszej umowie próbnej 3-m o pracę w aptece, niezbędne jest podpisanie umowy o odpowiedzialności materialnej ??? Pytanie do obecnych pracowników aptek DOZ ;)

ziomek
@Lola

o co chodzi z umową odpowiedzialności materialnej? ktoś wytłumaczy?

Wildy

Cześć, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Jak wyglądają benefity w centrali? Ktoś mógłby się wypowiedzieć o samym stanowisku?

Wildy

Jakie są godziny pracy?

R
@Wildy

w centrali z tgeo co wiem na elastycznych godzinach robią więc chyba do ustalenia

ariel
@Wildy

w aptekach godziny pracy zaleza po prostu od lokalizacji

ariel

wiec jesli chodzi o apteki to np moze to byc 7-20, 8-21, rozne godzinki

Bora
@ariel

ale to są zmiany pełne czy jakoś inaczej jest to podzielone?

Bora

Chodzi mi o to czy się pracuje od 7 do 20 czy po 8 godzin czy jak

Gieto
@Wildy

Czy w centrali jest teraz więcej wolnych stanowisk, ktoś wie?

Diablo
@Gieto

Na ich stronie możesz sobie wejść w karierę i praca w centrali :)

fionka
@Diablo

w jaki sposob sprawdzaja znajomosc excela?

fionka
@Diablo

czy sa jakies testy ktore sie przechodzi podczas rekrutacji?

trixie
@fionka

skoro znajomość excela jest podkreślona w wymaganiach to zapewne na teście kompetencji może się coś z tym związanego również trafić

trixie
@fionka

jeśli chodzi o centralę to już możesz trafić właśnie na taki test, o którym wspomniałam wyżej

Intro
@trixie

wiesz może jaki poziom tego excela? bo podstawy umiem ale przyznam się że np. tych komend to za nic sobie nie przypomnę xd

Intro
@trixie

co jeszcze na takim teście sprawdzają?

gerber
@Intro

Ja mysle, ze jesli w wymaganiach az masz to napisane to zapewne trzeba troche wiecej umiec na dobry poczatek.

Liwjja
@Wildy

Z benefitów pozapłacowych na tym stanowisku byly karta FitProfit, opieka medyczna enel medu - ale teraz jest chyba luxmed?, podarunkowa karta zdrowia na święta, wyprawka dla niemowlaka i fundusz socjalny

ellie
@Liwjja

czymś się ten enelmed od luxmedu różni?

ellie
@Liwjja

bo rozumiem że po stronie pracodawcy jest opłacenie tej opieki medycznej?

Figowiec
@ariel

a to orientujesz się może czy są jakieś nocne dyżury? głównie interesuje mnie czy można np trafić do całodobowej apteki

Figowiec
@Liwjja

oo wyjaśnisz proszę jak działa podarunkowa karta zdrowia? nie do końca umiem to sobie wyobrazić a nie korzystałem do tej pory z czegoś takiego

harris
@ellie

wiesz co tak szczerze to dla mnie nie ma różnicy żadnej. placówki są gdzie indziej, więc jak chcesz wizytę stacjonarnie, a nie jakąś teleporade to się liczysz z tym że jedziesz gdzie indziej i tyle

minuta
@Bora

pewnie po 8h nie wyobrażam sobie, żeby apteki praktykowały zmiany od 7 do 20 XD

lejdis

jak widać niezadowoleni też się znajdą, dlatego moja rada jest taka, żeby samemu się przekonać jak tu to wszystko wygląda z pierwszej ręki. a od siebie dodam, że w porównaniu z konkurencją jest naprawdę porządnie.

kwaśny smak
@lejdis

pracujesz w aptece czy na magazynie jeśli można spytać? mam kilka pytań w sumie o magazyn i nie jestem pewny czy mogę zapytać tutaj

kwaśny smak
@lejdis

głównie to zastanawia mnie jak trudno jest się tutaj dostać do pracy na magazynie i na jakie zmiany się pracuje

DD
@kwaśny smak

nie wiem co znaczy że trudno? jak spełniasz wymagania to raczej nie ma problemu, tam raczej z tego co widzę też zawsze coś na magazyn wisi u nich na stronie tylko nie wiem jaka lokalizacja

DD
@kwaśny smak

zależy gdzie ale na 2/3 zmiany się robi

@DD

u was na magazyn trzeba miec na wózki? czy bez tego też biorą?

@DD

gdzie mogę szukać tych ofert?

@Marko

Mamy swoją stronę internetową, jak na nią wejdziesz to przejdź do zakładki kariera i tam zobaczysz oferty.

madrys
@xyz

korzysta jeszcze ktoś ze strony farmacja? bardzo lubię tam interfejs i korzystam od lat, zastanawiałem sie czy odpowiadają na aplikacje przez tą stronę?

@madrys

Nie bardzo, raczej korzystam z innych portali typu pracuj czy olx. Na tej farmacji pewnie typowo stanowiska do apteki sa?

Rozumny
@madrys

Najpewniej tak, skoro udostępniają taka możliwość to pewnie po to żeby kogoś znaleźć...

Alika

Cześć, czy są teraz dostępne jakieś staże w centrali? Ile czasu trwa taki staż i czy ktoś może na takowym był i wypowie się jak to wygląda wszystko?

Alika
@Alika

Czy na stażach również oferowane są benefity? :)

pejon
@Alika

z tego co mi wiadomo na stażach nie ma benefitów przynajmniej nie w takim rzoumieniu jak to ma miejsce przy zwykłych umowach

Szakala
@pejon

Na stronie jest napisane przecież, że zapewniają jakieś benefity.. To jak to w końcu jest?

neszer
@Szakala

ogólnie masz fit profit i enel med, wyprawki i fundusz socjalny z pozapłacowych

lyczek
@neszer

No wreszcie jakaś firma, która rozumie że benfity równie ważne co pensja...

lyczek

wbij sobie na strone fit profitu to ci się wszystko wyklaruje

@Alika

na stażach są normalnie benefity jak dla każdego innego pracownika. staże są raz w roku (od lipca do lipca), większość osób zostaje. do jakich działów poszukiwani są stażyści jest wybierane co roku przed ogłoszeniem naboru.

Chan

Z jakim wyprzedzeniem staże są zapowiadane? Bo skoro zaczynają się od lipca to pewnie jest jakiś czas na to żeby wysłać swoje zgłoszenie na takowy staż?

Chan

Czy ewentualnie ma ktoś jakąś opinię na temat staży i jak to wygląda?

Sonia

Czyli trzeba trafić na moment z tymi stażami? A to dla studentów tylko czy bez studiów też można? Długo w ogóle taki staż trwa ?

farmazone
@Sonia

staż w ramach studiów robisz wiedziałbyś gdybyś serio był tym zainetresowany

@farmazone

Ogolnie to chce sie dopytac o inne stanowiska. Czy dzialy marketingu obecnie prowadza jakies rekrutacje?

parking
@Wizz

tak, jest dużo ofert wystarczy sprawdzić na stronie

Rozumny
@farmazone

Może dopiero jest na początku swoich studiów i się próbuje zorientować w temacie? taka rada - najlepiej nie wyprzedzać faktów, jak będzie się zbliżał termin rozpoczęcia stażu to uczelnia powinna dawać studentom jakiś wykaz miejsc ewentualnie inne wskazówki jak taki staż zrealizować

XB

Witam, dzisiaj została dodana oferta dla Programisty Oracle. Nie ma poddanych nawet widełek, więc czy możecie się co do nich ustosunkować jak również do atmosfery na dziale? planuje aplikować i ciekawi mnie przy tym w jaki sposób przeprowadzany jest proces rekrutacyjny

kapusniak
@XB

podbijam pytanie i dodatkowo mógłby ktoś powiedzieć jakie u was pracownicy mają benefity? dzięki, pozdrawiam

Regio

Dobre wynagrodzenie, atrakcyjne premie, rewelacja przełożeni i całość to praca marzeń

Ludzie w centrali w większości przyjemni, atmosfera generalnie okej, biuro w miarę wygodne, ale na tym plusy się kończą. Niskie płace, ogromne wymagania, zerowa elastyczność (żeby wręcz nie powiedzieć "beton"), system premiowy i awansowy bynajmniej nie wygląda tak, jak przedstawia to HR podczas rekrutacji, a na koniec jeszcze można zaliczyć "dywanik" za to, że człowiek odbija kartę magnetyczną kilka minut przed upłynięciem równych ośmiu godzin pracy – niezależnie od tego, czy swoje zadania wykonuje dobrze czy źle.

JU

Cześć, jak wygląda sytuacja w trakcie pracy młodszego menadżera regionalnego? Nie piszecie ostatnio o tym stanowisku a akurat oferta jest wystawiona. Nie ukrywam, z rozwój mnie interesuje, jakiego mogę się spodziewać po samym zatrudnieniu? Jak przekłada się na zarobki?

Margo

Na ile może liczyć technik farmacji, realna płaca na rękę bez żadnych? Bo nigdzie nie ma takiej informacji? Pozdrawiam

lego
@Margo

myśle, że tutaj też się za bardzo nie dowiesz, najlepiej się z pracodawcą kontaktować w takich sprawach

Jaca_praca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam jakie są stawki dla techników w innych województwach, czy tak samo jak na śląsku minimalna plus ochłapy okolo 3500 pln? Co jest żałosne

Witam, rozważam aplikowanie na stanowisko młodszego managera aptek w Katowicach. Macie jakieś spostrzenia, sugestie, opinie ? Polecacie?

why not
@Kandydat

Ja od siebie mogę polecić pracę. Co prawda pracuje tutaj dopiero kilka miesięcy i może nie doświadczyłam jeszcze wszystkiego, ale przed rekrutacją czytałam tutaj sporo nieciekawych opinii - które jak się później okazało nie miały nic wspólnego z tym jak jest naprawdę

why not
@Kandydat

Ale koniec końców, musisz sie sam przekonać czy to praca dla ciebie. Gdybys mial jeszcze jakies konkretne pytania to dawaj :)

QO

To nie wiem już po tych opiniach, aplikować na ten dział zakupów czy nie? mam doświadczenie ale nie jakieś super duże. Ofertę teraz niedawno wystawili, wiec jest dylemat. Tak dla pewności od razu mogę być na umowie o prace? cos pisali o zleceniu na początku

Mea
@QO

ja na twoim miejscu bym sie nie sugerowala opiniami ludzi tutaj - pamietaj ze wiekszosc negatywnych komentarzy pisza osoby ktore zostaly zwolnione czy cos, i w duzej mierze to jak wygladala ich sytuacja w pracy zalezala od nich samych

sad

niestety tak to wygląda, a pozniej nie mozna sie dokopac do przydatnych info typu benefity, warunki itp.....

MF
@Mea

A czemu zwalniają pracowników? W sensie, czy powody są jakieś duże czy małe, bo ja naprawdę nie w jednym zakładzie pracowałem i widziałem różne sytuacje. Wypowiedzenie w ogóle przysługuje jak coś? Dla pewności też spytam.

Glan
@MF

Odkąd tu pracuję to przy mnie nikt nikogo jeszcze nie zwalniał, raczej była to kwestia końca umowy i prywatne powody odejścia, np przeprowadzka do innego miasta. Jak jesteś dobrym pracownikiem to się nie martwisz o to czy cię zwolnią, tym bardziej jak pracujesz na umowie o pracę.

magazynier jak ta lala

czesc orientuje sie ktos jak wyglada praca na magazynie tutaj? moglby ktos przybliżyć temat? z góry dzięki

brokatowy
@magazynier jak ta lala

ja nie narzekam, praca jak praca na magazynie wg mnie one się niespecjalnie między sobą różnia, masz jużza soba jakieś doświadczenia jako magazynier?

harris
@brokatowy

na magazyn chyba często bez doświadczenia przyjmują

Bire
@magazynier jak ta lala

kompletujesz towar, sprawedzasz czy wszystko z nim dobrze, odbijasz itd, typowa praca magazynowa. robisz na dwie trzy zmiany w zależności od tego gdzie jesteś, wymagaja uprawnien na wózki doświadczenia jako tako mieć nie musisz

Bire
@magazynier jak ta lala

jak coś to przjyjęcia są na ich stronie ogłoszenie wisza tam tez pewnie wiecej szczegołow co do tego co na poczatek ci oferuja bedzie. powodzenia

@Bire

po odpowiedziach sie domyslam, ze chyba tu pracujesz... moglbys opisac jak atmosfera wygląda w pracy?

@Bire

w sensie chodzi mi o to czy ludzie są normalni, czy w razie czego są pomocni, czy nie ma jakiegos (usunięte przez administratora) czy czegos takiego...wiem ze na magazynch roznie to bywa

@Bire

w sensie chodzi mi o to, czy ludzie sa normalni, czy sa pomocni w razie czego, czy nie ma (usunięte przez administratora) i wgl... wiem ze na magazynach to roznie bywa

mkt

Jak wygląda praca w dziale marketingu? Zaobserwowałem, że bardzo często są rekrutacje. Czy jest duża rotacja? Z czego wynika? Czy jest możliwość pracy zdalnej chociaż raz w tygodniu?

Ktoś
@mkt

Rotacja, ponieważ jest za dużo obowiązków, to nie 1 etat tylko co najmniej 1,5, a do tego są niskie wynagrodzenia, brak zdalnej i ogólnie elastycznego podejścia.

Kisa

Jestem po rozmowie o prace i podczas rekrutacji padło kilka ciekawych informacji, szczególnie w mojej sytuacji życiowej bardzo zainteresowała mnie idea tego DOZ Camp. Z różnych przyczyn nie dopytywałam na rozmowie, więc czy mógłby ktoś mi tutaj dokładnie wyjaśnić jak można wziąć w tym udział i jak to w praktyce wygląda?

Kisa
@Kisa

Może też ktoś od razu dorzucić kwoty wyprawek dla niemowlaka? Z góry wszystkim dziękuję :)

Sonia
@Kisa

Jak ja tam pracowalam (2 lata temu) to musialam dogadac to z pracodawca - kwalifikacje byly gdzies w kwietniu wedlug wskazan medycznych, a sam turnus w sierpniu. Razem z dzieckiem przebywa sie 2 tyg w specjalnym ośrodku, gdzie jest ulozony plan zajęć dla dziecka i rozne inne atrakcje.

GT

Hej, pomoże mi ktoś? Coś tam tu pisano o awansach w centrali, a jak to jest w aptekach? Szukają magistra farmacji, jest realna szansa, aby potem zostać kierownikiem w danej placówce? Nie wymagają doświadczenia, ale czy jako osoba która je ma, mogłabym liczyć na wyższą stawkę? I padło tu ciekawe pytanie o system premiowy, niestety bez odpowiedzi. To jak to w końcu wygląda?

@GT

Każą ci sprzedawać markę własną i jak sprzedasz określoną przez nich ilość zależną od obrotów apteki (dla małej około 1000 sztuk miesięcznie) to dostaniesz jakieś 200 - 300 zł premii, jak sprzedasz mniej niż określony cel to nie dostaniesz ani grosza

RJ

Była taka oferta kiedyś na magistra farmacji, we wrześniu ją zdjęli chyba. Wciąż liczę, że coś się trafi jeszcze w przyszłości takiego, bo szukam pracy w okolicy. Wiadomo, ile doświadczenia wymagają ogółem? Bo ja to właśnie zwlekałem, świeżo po studiach jestem i nie wiem, czy mnie tak wezmą od razu na pełen etat gdzieś.

Idymarcowe
@RJ

Ofert na magistra farmacji jest całkiem sporo na ich stronie, a nawet jak nie ma to możesz się zgłaszać przez formularz aplikacyjny do nich :)

Idymarcowe
@RJ

Co do doświadczenia nic nie musisz mieć, byle wykształcenie było i oczywiście prawo do czynnego wykonywania zawodu

@RJ

Wezmą cię, wezmą. Łapią każdego farmaceutę który się zgłosi bo od nich ludzie stadnie odchodzą do innych sieci gdzie dla magistra płacą okolo 1 tysiąc zł na rękę więcej niż w DOZ

Patrząc z perspektywy pracownika mgr farmacji w aptece DOZ przełożeni typu dyrektor operacyjny czy manager są pozbawieni elementarnych zasad kultury i dobrego wychowania. Na podania czy zapytania pracowników przesyłane pisemnie w ogóle nie reagują. Lekceważąco nie odpowiadają na nie.. I z tego co wiem z innych aptek DOZ jest to normą. Całkowity brak poszanowania pracownika. Zapominają chyba że to MY pracujemy na nich.

Zostaw merytoryczną opinię o DOZ S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOZ S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DOZ S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOZ S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 10 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOZ S.A.?

Kandydaci do pracy w DOZ S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOZ S.A.