Opinie o Blue House s.c. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Blue House s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Blue House s.c. o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue House s.c. w Szczecinek

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Blue House s.c.?

Alicja
@Wioletta

Nikt nie dostaje w tej firmie umowy o pracę, na czarno lub umowa śmieciowa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Blue House s.c.?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Blue House s.c.?

Wioletta Nowy wpis

Tak, najczęściej zaczyna taka osoba od stażu z późniejszym zatrudnieniem na umowę o pracę.

Alicja Nowy wpis
@Wioletta

Nikt nie dostaje w tej firmie umowy o pracę, na czarno lub umowa śmieciowa

Czy pracownicy Blue House s.c. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wioletta- pracownik

Oczywiście jest wiele spotkań integracyjnych. Nie tylko w Szczecinku ale również w Sopocie :-)

Orsonek

Firma jest ok. Pracownicy uśmiechnięci i kompetentni. ( nie mowie o stażystach lub pracownikach którzy "wiedza wszystko" po 2 miesiącach pracy). Informacje o zarobkach i sposobie zatrudnienia sa znane, kasa na czas . Czasem jest zamieszanie ale to dlatego ze ludzie jak w każdej firmie sie zmieniają.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Blue House s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Zadowolony klient

Moja firma realizowala szkolenie w firmie Blue House. Jestem bardzo zszokowana wcześniejszą opinia. Szkolenie było w 100٪ dofinansowane. Zrealizowane na najwyższym poziomie. Trenerki profesjonalne a organizacja na najwyższym poziomie. Panie w biurze zawsze były pomocne, nawet gdy miałam problemy w urzędzie pracy z dokumentami. Polecam Blue house i szkolenia z nimi. W tym roku również chętnie skorzystam!

Krzysztof
@Zadowolony klient

u mnie było dokładnie tak samo, wszystko w jak najlepszym porządku. Szkolenia praktyczne - tego potrzebowaliśmy najbardziej.

@Zadowolony klient

To strona z opiniami pracowników. A widzę szefostwo robi sobie tu reklamę jak to "niby" Klient jest zadowolony ze szkolenia. Czemu administracja strony na to pozwala? Co ma ten komentarz wspólnego z praca w tej firmie?

Izabela
@Ala nie Alicja

No a to przypadkiem klient nie jest jednym z elementów firmy? Przecież dzięki temu kandydat będzie miał pogląd z kim może mieć do czynienia w trakcie pracy. Dodatkowo stosunek szefa wobec klienta pozwala przypuszczać podobną relację pracownik - pracodawca. Wszędzie można odszukać ciekawe sygnały, tylko trzeba nauczyć się patrzeć szerzej. ;)

@Izabela

Bardzo ciekawe. Że relacja z klientem ma coś wspólnego z relacja z pracownikami. Odpuście już sobie tłumaczenie się. Proponuję zatrudnić nowych ludzi i im kazać pisać opinie jako niby klienci to może nie będzie chamsko widać kto pisze ;)

@Izabela

Stosunek klientów do firmy jest taki że jak tylko usłyszą "blue house" To każą spadać I nie dzwonić już nigdy. Bardzo budujące.

Ala nie Alicja

Na wstępie chciałam zaznaczyć... Co najśmieszniejsze, wszystkie opinie dodane miesiąc temu były przez aktualnych pracowników. Szef na zebraniu nakazał pracownikom wejść na ten serwis I wystawić mu pozytywną opinie, opowiadał jak pozwie wystawiających negatywne komentarze, już pisze pisma do serwisu! O wydanie danych osobowych i nie odpuści tym ludziom. Opowiadał też jak to ten serwis wydzwania do niego żeby zapłacił to usuną mu wszystkie negatywne komentarze.Jako były pracownik potwierdzam każda negatywną opinie tu. Co do słowa. Zostaje się po godzinach za darmo. Płacą 1000zl miesięcznie za 4h dziennie od poniedziałku do piątku. Daja wyłącznie zlecenie. Na rozmowie rekr. dowiadujesz się że nie ma szans na żadna umowę o pracę. Nie jest to nawet najniższa godzinowka I jest to nie zgodne z prawem pracy! Oczywiście z każdej godziny rozliczają. Jak? Dziela 1000 na dni I tyle wychodzi ci w danym miesiącu za 4h pracy. Jak siedzisz dłużej bo notorycznie do tego zmuszają to ch, za to dostaniesz. A zwalniać się radzę po wypłacie.Ja brałam tygodniówki. Jak poszlam po ostatnia już po zwolnieniu to dowiedziałam się że ja mam im oddać pieniądze a nie oni mi! Tak naprawdę wiszą mi 450 zł. Byłam w biurze. Dowiedziałam się takich cudów. Mimo że wcześniej w domu liczyłam sprawdzając 10razy. Wychodziło 450 równe. Umowilysmy się z szefowa że w domu wejdę w raport jeszcze spojrzę. Wchodzę do domu I już mam zablokowany do niego dostęp. Więc. Spisane na kartce miałam wyłącznie pełne dni bez tych robionych bezpłatnie nadgodzin. Więc wysłałam ta mniejsza liczbę. Wychodzilo im do oddania mimo wszystko ok 100zl. (Mimo że wiem że 450 licząc całość było na bank. Ale odpuściłam nie potwierdzę nie mam przed oczami bo zmienili mi hasło) co mi odpisała pani Karolina? Że mogę przyjść (ponownie) do biura to omówimy to. Są wręcz (usunięte przez administratora) Byłam tam kilka godzin wcześniej. Księżniczka wyliczyła twierdząc że ja im wiszę I koniec! Szczerze? Zgrywa mi się to z opowieścią szefostwa o tym czemu mają tu negatywne opinie. Podobno wypisywala je dziewczyna która chciała naciągnąć na kasę. Zwalniala się I wypłacili jej więcej niż powinni. Z dobrego serca. A ona jeszcze napisała że na kasę ja (usunięte przez administratora) szok. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Ich powinna nauczyć liczyć inspekcja pracy I skarbówka bo są za cwani. W każdym miesiącu to wychodzi mniej niż najniższa dopuszczalna prawem stawka za te 4h. Nie wspominając o tym że żeby pracować po 4h to trzeba się tłumaczyć czemu. Wypłatę dostawałam bardzo śmiesznie, za tydzień - 50zl za dzień przepracowany conajmniej(!) 4h może być I 11h. A ten poniżej mimo że pracowałam -nic. I po takim (usunięte przez administratora) Na kasę na koniec słyszę że ja mam im oddać coś... Żałosne. Problem ma nawet z tym 100zl mimo że tak naprawdę powinni wypłacić mi 450 zł. A stałym 1000? Bo to słyszałam mówiąc że nie mogą tak płacić za godziny. Twierdzili że nie mogę tego przeliczać na godziny bo 1000zl jest za miesiąc stały I tyle. Tyle dostałam jeden raz! Więc w takim razie powinni mi wypłacić 800zl w tym momencie. Żeby wyrównać każdy miesiąc do tego stałego tysiąca. Skoro tacy są czyści tak wszystko robią zgodnie z prawem pracy. Wiec teraz o tym na czym polega praca. Robisz jako telemarketer bierzesz numery z ogólnodostępnej bazy I wydzwaniasz do wszystkich oferując szkolenia. Uczą Cię odpowiedzi na każde NIE. Wiadomo sprzedaż. Ale wciskając szkolenie managerskie hydraulikowi robisz z siebie (usunięte przez administratora) wiadomo... Pracując słyszysz wieczne pretensje. Czy masz dobre wyniki czy złe. Mało mało mało. Szef (usunięte przez administratora)żyje w innym świecie. Niby ci coś mówił a nie mówił... Mówi jedno zaraz całkiem na odwrót I robi z ciebie (usunięte przez administratora). Szefowa (usunięte przez administratora)z czymkolwiek się czepisz to odsyła do niego. On do niej. I takie koło. Nikt tu nie jest winny że ludzie są wykorzystywani. Pracujesz do 14 za tyle masz płacone (a nawet nie, I nie bądź pewny że ta kasę dostaniesz bo w grudniu np nie mieli kasy, czasu I wszystkiego na raz a na koniec zgonili sprawę na biedna pracownice do której ze wszystkim odsyłają) I chcesz wyjść o tej 14.. To szef robi spotkanie o 14 I (usunięte przez administratora) Mówisz że musisz odebrać dziecko I musisz wyjść! Mówisz o tym rano. Facet siedzi w biurze kręci się z kawa prosisz żeby spotkanie przełożył. Ma cie w (usunięte przez administratora) Jeszcze zrobi kolejne jutro również o 14 I masz być! Dostajesz (usunięte przez administratora) wypłatę. Dostepna pod telefon jesteś praktycznie dużo więcej godzin. Pracować masz więcej bo co masz do roboty. Pod koniec roku dzwonisz do ludzi którzy dwa tygodnie wcześniej kazali spadać I jest to wpisane. Gorzej niż fotowoltaika. Ale terminów mało. Dzwon może zmienili zdanie.. Ta praca naprawdę mogłaby byc fajna. Gdyby nie wizję szefa. (usunięte przez administratora) Zła organizacja jeśli w ogóle można ją tak nazwać. Plusy? Pracownicy. O nich nie mogę powiedzieć złego słowa. Zawsze pomogą doradza. Żeby wszystkim szło dobrze. Mile kobiety. Mimo że z całego zespołu dwie pracowały dłużej niż 3miesiace. Na typowego konsultanta nikt więcej niż od listopada. Rotacja ogromną. Nie dziwi mnie to.

AK
@Ala nie Alicja

Ala nie Alicja z Twojej wypowiedzi nic nie wynika, jeden wielki bełkot i wylewanie żali. Może coś bardziej konkretnie i merytorycznie?

@AK

Tyle macie do powiedzenia? To gratuluję. Nadal czekam na swoje pieniądze.

dp

Szczerz mnie dziwi ta opinia. Szkolenia są dofinansowane i tłumaczone jest każdemu klientowi z osobna na jakich warunkach. Atmosfera w pracy jedna z lepszych. Pracowałem w wielu miejscach i z plotkowaniem ma się do czynienia wszędzie bo to zależne od ludzi a nie firmy. Szef zainteresowany pracą i pracownikami. Cały czas stara się motywować i zmieniać na lepsze. Nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się, że "podobno" atmosfera w pracy jest zła, bo słyszał to od ciotecznej siostry wujka. Trochę sprawdzania informacji by się przydało. Ja mogę polecić pracę w tej firmie, duży plus, że można zdalnie w domu pracować.

@dp

Pracowanie zdalnie wygląda tak że "przyjedź dziś jutro I pojutrze. Za każdym razem szefowi tłumaczysz się czemu masz być z domu dziś i czemu tylko tyle godzin za ile masz zapłacone. Zawistnych plokar tak żadnych nie spotkałam to fakt. Może ktoś ma kija w (usunięte przez administratora) że tak to ujmę I przejmuje się że ktoś coś o nim a nie przy nim wspomniał. Ale "praca z domu" to nawet jak masz nie sprawne auto, chore dziecko, covid to jest "wymówka" żeby nie przyjechać ;) Szef zainteresowany na zasadzie -gdzie są wnioski na szkolenia?! Gdzie klienci?! Jak to powiedział nie zadzwon znowu. Żadnej innej pomocy od niego nie otrzymasz. Masz mieć wyniki. TERAZ. NIE ZARAZ. To nic że klient poprosił o czas do jutra. Telemarketer dzwoni i odpowiedź ma mieć na już. ???? Od szefa jedyne co można dostać to pretensje. A jak się upomnisz o najniższa krajowa chociaż to usłyszysz "będziesz mieć wnioski to pogadamy" Pierw że pierwszy potem że niby mówił że po drugim. I nie doczekasz się żeby zarabiać choćby najniższa stawkę. Pozdrawiam komentującego. Nie wiem czy szefowa, szef czy pracownicy każecie. Wiemy że siedzicie na tej stronie bacznie pilnując opini. Pozdrawiam. Ala. Kontakt żeby wypłacić mi w końcu ostatnia wypłatę macie. Bo czekam drugi tydzień. I spotkamy się w końcu w sądzie pracy.

Ala nie Alicja

Nie ma żadnego pakietu medycznego. Będziesz się cieszyć jak dostaniesz wypłatę

dp

Można, jak w każdej innej pracy jest możliwość wykupienia dodatkowego pakietu medycznego.

Jaka umowa obowiązuje w Blue House s.c. podczas okresu próbnego?

HR

Zawsze umowa o pracę, nie zatrudniamy do biura na inne umowy.

an
@HR

kłamstwo!!

@HR

Kłamstwo. Wyłącznie zlecenie I już na rozmowie info że żadnej umowy o pracę nie będzie

Matylda

to nie jest szkoła językowa! zajęcia online to była jakaś kpina. Wieczne problemy z siecią, odwoływane zajęcia. Zbieranie grupy trwało pół roku. Widać że ludzie od nich uciekają i przenoszą się do konkurencji.

@Matylda

Problemy z siecią potwierdzam. Pracując w biurze ciągle były... Nie dało się praktycznie żadnej strony otworzyć czasem... Już sama nie wiedzialam czy przez starego jak świat laptopa czy zamulony internet...

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Blue House s.c. odbywa się w siedzibie firmy?

Ała nie Alicja

Tak. Rozmowa odbywa się w siedzibie firmy. K(usunięte przez administratora) Ogłoszenie wystawione na specjalistę do spraw sprzedaży na pół etatu. Na początek umowa zlecenie po trzech miesiącach możliwość dostania umowy o pracę. Na rozmowie rekrutacyjnej dostajesz informacje że żadnej umowy o pracę nie będzie. Pytania z (usunięte przez administratora) pani (usunięte przez administratora)poczuła się rekruter na dyrektora korporacji chyba. A nie przyjmując telemarketera na śmieciowa umowę. Przyjmują wręcz wszystkich. A chętnych jakoś nie ma ???? Ciekawe czemu... Na rozmowie nie dowiedziałam się prawdziwej stawki. Tylko że pół etatu ok 1000zl. Biorąc pierwsza wypłatę się zdziwiłam.

Przedszkole

Odbyliśmy właśnie jedno ze szkoleń oferowanych przez firmę Blue House. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkolenie bardzo merytoryczne i bardzo przydatne dla nas, dużo się rozjaśniło i teraz inaczej będziemy podchodzić do niektórych spraw. Trenerka, mega kobieta, z niesamowitą życzliwością, ciepłem i przede wszystkim wiedzą. Polecam każdemu.

Uczęszczałam przez dwa lata na zajęcia z j. Angielskiego w blue house. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, zawsze na czas, czy to stacjonarne czy online. Odwołanie zdażyło się może ze dwa razy z powody choroby lektora. Dzięki zajęciom poprawiłam poziom znajomości języka. Polecam

Wioletta

Polecam współpracę z firmą Blue House. Pracuje w firmę od 15 lat i jest to firma stabilnie działająca na rynku i dająca wiele możliwości rozwoju. Firma działa w różnych dziecinach dlatego osoby chcące pracować w firmę powinny lubić się rozwijać. Nadal pracuje i polecam ;) W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego w firmie :) Pozdrawiam, Wioletta

Wiktoria

Uczęszczam do szkoły już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Pani nauczycielka zawsze miła i przygotowana. Panie w biurze życzliwe i pomocne. Polecam serdecznie :)

Kasia - zadowolony klient :)

Mamy za sobą pierwszy rok indywidualnej nauki j.ang. online w Blue House. Pani Urszula terminowo i ciekawie prowadzi zajęcia. Syn bardzo zadowolony i na pewno będziemy kontynuować w nowym roku szkolnym.

ania1cz

Brak kontaktu z osobą decyzyjną. Brak możliwości uzyskania konkretnych informacji. Brak płatności za wykonaną usługę gastronomiczną na szkolenie. Kompromitacja. Nie polecam

Tes
@ania1cz

Czy udało się otrzymać płatność? Mam podobny problem :(

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Blue House s.c.?

Rekruter

Witam, na jakie stanowisko chciałaby/chciałby Pani/Pan aplikować?

aguszek

Nie polecam nikomu podjęcia stażu/pracy w tej firmie. Co dziwne PUP w Szczecinku ciągłe daje ogłoszenia na stanowisko do blue house, gdyż rotacja jest tam ogromna, chociaż wiedzą co tam się dzieje. Dziewczyny przychodzą i odchodzą jedna za drugą. A oto dlaczego: atmosfera w pracy jest nie do zniesieni(usunięte przez administratora)Zostaje się po godzinach, oczywiście za darmo. Oprócz nauki języka zajmują się również szkoleniami(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Blue House s.c. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Blue House s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue House s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blue House s.c.?

Blue House s.c.