Opinie o AG+ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AG+. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AG+ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AG+ w Warszawa

Nie polecamy tej firmy nikomu AG+ z jakiego powodu na początku płacą dobrze nowej osobie przes trzy miesiące a potem nie płacą tygodniuwek trzeba sie prosić o swoje wypracowanie pieniądze.

PomocKuchniElżbieta
@anonymous

Same oszczerstwa, pracuję w tej agencji ponad rok i nie miałam takich problemów jak ty. Może się wykłócałeś, wmawiałeś im jakieś brednie lub potwierdzałeś zlecenie, a nie chodziłeś to dostałeś karę... Proste i logiczne.

@PomocKuchniElżbieta

Napisałaś, że współpracujesz z AG+ i wnioskuję po Twojej wypowiedzi, że nie masz większych zastrzeżeń do niej. Możesz napisać, co konkretnie wpływa na Twoje zadowolenie z pracy w tej agencji? Jakie warunki są podstawą Twojego zatrudnienia? Uargumentowanym wpisem zainteresujesz innych użytkowników forum.

Konrad
@Monika

Widziałem, że szukają do pracy w gastronomi. Ktoś powie, czy warto aplikować? Praca niby w Warszawie.

jfk Nowy wpis
@PomocKuchniElżbieta

To, że ty nie miałaś problemów z firmą, nie znaczy, że inni nie mogli mieć. Dorosła baba, a egocentryczna jak małe dziecko.

Nie dostałem wypłaty za listopad, pojechałem do ich biura w wyznaczonym terminie ale biuro w Warszawie było zamknięte , nie odbierają telefonu , nie odpisują na SMS , nie polecam tej agencji oszukają ludzi

Brednie i oszczerstwa. Jak nie pilnujecie swoich godzin i dni pracy to co się dziwicie... ja tam mam zawsze kasę na czas i nie narzekam

Timur

Również nie dostałem

@Timur

JAK NIE PILNUJECIE GODZIN TO TAK MACIE! Jak mnie to wkur@#$ gdy przychodzę odebrać pieniądze a tam kolejka bo ludzie nie pilnują swoich godzin i robią awantury nie mając racji... Czytać umowę, słuchać co koordynator mówi i będzie porządek. Dla mnie wszystko jest ok. I polecam :)

jfk Nowy wpis

Pilnowanie godzin nie ma nic do rzeczy. Podmiot, który zatrudnia ma obowiązek prowadzić ewidencję czasu pracy. Ja uciekłam z tej "firemki" bardzo szybko. PIT do dziś nie dostałam.

Tomek Nowy wpis

Żadnej wypłaty terminowo

Milena Nowy wpis

@JKF a co wg Ciebie aż tak leży w organizacji tej firmy?

JKF

Pracowałam parę lat temu z nimi, umowę którą podpisałam mam do dziś. Jednoznacznie odradzam - organizacyjnie porażka. Zachowanie niektórych koordynatorów również śmieszne.

Goha

Firma ag+ podpisuje fikcyjne umowy. Nie mogę liczyć na świadczenie postojowe. Za połowę marca nie otrzymałam kasy.Szef tłumaczy się koronawirusem.Ogólnie masakra

Kielner

Firma AG Została sprzedana z tego co wiem i nie istnieje już. Podobno jest nowy właściciel który wykupił wszystko z tej firmy i otworzył coś nowego. Koordynatorzy są ci sami, są nowe numery tel itp. Pisali do mnie SMS.

@Kielner

Czy to potwierdzone informacje? Posiadasz może jakieś żródło, które potwierdzałoby to, co napisałeś? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Darka
@Kielner

A co z pitem?

Montw

Lecą sobie w ch*ja na każdym kroku., napierw mówili że wypłata po 2 tygodniach, potem ze do 15, ostatecznie zapłacili 23 i to jeszcze tylko za jeden dzień, mówiąc że jestem na liście tylko raz. Czekam do jutra i zgłaszam do Państowej inspekcji pracy

Również nie dostałem wypłaty pomimo próby kontaktu z agencją , nie polecam tam pracować

BlackMamba

Jak na agencję to bardzo fajnie. Malutkie biuro, szef wypłaca zawsze gotówkę więc nie ma problemu. Zlecenie od koloru do wyboru, mają dużo zleceń więc jeśli ktoś jest chętny do pracy to Polecam! Stawki mają całkiem przyjemne. Piątka!

@BlackMamba

Firma oferuje wynajem pracowników na różnie zlecenia. Jak w takim przypadku wygląda wynagrodzenie i umowa?

BlackMamba
@Mikołaj

Witam umowa jest o dzieło, co do wypłat zawsze są raz w miesiącu. Jeśli mają zlecenie płatne wcześniej to informują.

Nikita

Bardzo przyjemna agencja, jak w każdej agencji czasem są zgrzyty, ale nie ma tragedii. Można się dogadać i wszystko wyjaśnić.

@Nikita

To super! Bardzo miło czyta się komentarze o właśnie takim charakterze. Byłoby teraz jeszcze lepiej, jakbyś powiedziała nam coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia, jakie w AG+ oferuje się pracownikom. Na początek interesowałoby mnie jednak to, czy firma ma obecnie jakieś oferty pracy tymczasowej? Wiesz coś o tym? Mamy sezon letni, a więc dlatego zapytałam o tę kwestię.

Nikita
@Monika

Witam, pracę można podjąć dorywczo lub na stałe. Umowa jest cywilnoprawna inaczej o dzieło. Co dla mnie było plusem bo nie była ona nigdzie zgłaszana. ( Umowa wewnętrzna) Dla osób stałych oferują umowę zlecenie. Ogólnie polecam.

@Nikita

Fajnie, że jest możliwość podjęcia pracy dorywczej. Docenią to osoby, które poszukują dodatkowego zajęcia. Wiesz może, czy pracując za pośrednictwem firmy AG+ można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Jak wyglądało to w Twoim przypadku? Mam nadzieję, że opiszesz tę kwestię.

Gregor

Skoro firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to musieli na to zapracować!

AG+ to Agencja Pracy, ale z tego co widzę mają na tą chwilę jedną ofertę pracy. Podaję link http://agplus.com.pl/oferty-pracy.html Kto napisze jak przebiega rekrutacja? Ile jest etapów?

Jarek
@Monika

Jak widać w linku, który Pani przesłała ofert jest aż 5 (Kelner, Kucharz, Pomocnik Kucharza, Osoba zmywająca, Pokojówka).

Klaudia

Byłam na rozmowie, Pan rekrutujący bardzo miły, wyjaśnił mi na jakiej zasadzie działają, jakie oferują stawki. Podpisałam umowę i biorę od nich kilka zleceń w miesiącu by sobie dorobić. Bardzo fajnie się z nimi współpracuje, polecam. :)

PomocKuchniElżbieta

Praca w tej agencji jest jak najbardziej ok. Stawki mają dobre, moliwosc odbierania tygodniowek. Wyplaty zawsze na czas, mili ludzie fajne zlecenia. Atmosfera w biurze jak najbardziej na + Polecam dla osób które chcą dorobić. Moje sugestie dla AG+: Bardzo dobra Agencja Pracy. Polecam Elżbieta Lubię atmosferę w AG+ za: Latwy kontakt z pracownikami biura Mozna sie dogadac ze wszystkimi mili ludzie po prostu

@anonymous, to poważne zarzuty. Przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc informacje, które zamieszczasz powinny być zgodne z prawdą. Czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce? @Tomasz, czy jesteś pracownikiem w AG+? Jeśli tak to zachęcam Cię do tego, abyś wyraził opinię na temat pracy w tym miejscu.

Tomasz

Wierzyć się nie chce. Konkurencja inspiruje do takich wpisów?

czarnaa

Wszystko super - Polecam !

Jakie zlecenia najczęściej oferuje firma? Na stronie AG+ jak na razie widnieje ogłoszenie dla kucharzy oraz kelnerów, podsyłam link: http://agplus.com.pl/dla-pracownika.html Kto jeszcze wypowie się o firmie? Rozumiem, że jeśli chodzi o umowę to tylko zlecenie?

Jaro

Bardzo fajne koordynatorki. Łatwy kontakt i fajne zlecenia :D

Zostaw merytoryczną opinię o AG+ - Warszawa

• Jak się pracuje w AG+?

Zobacz opinie na temat firmy AG+ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AG+?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AG+?

Kandydaci do pracy w AG+ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AG+