Organics Beauty Concept

wielkopolskie

Opinie o Organics Beauty Concept

hellgirl 2016-03-13 19:13
moja znajoma pracuje w tej firmie. Najlepiej jest mieć własny samochód, z tego co mi mówiła, ale zwracają za paliwo. Praca bardzo przyjemna, kontakt 24/h z właścicielkami, możliwość rozwoju, wprowadzania własnych pomysłów i praca w bardzo rodzinnym i fajnym zespole, żadne korpo. Ogólnie na plus :)))
Łonder 2016-05-16 21:02
Można wysłać cv na stanowisko przedstawiciela handlowego. Poszukują energicznej, otwartej i komunikatywnej osoby łatwo nawiązującej relacje, która jest także pozytywne nastawienia na sukces oraz posiada entuzjazm powiązany z pasją do zawodu handlowca. Ważne też by posiadała doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży związanej z branżą fryzjerską lub kosmetyczną.
Agata 2017-08-04 13:36
@hellgirl - rozumiem, że Twoja znajoma poleca pracę w Organics Beauty Concept - a wiesz może, czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników/przedstawicieli handlowych? Wiesz może, jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku?
Zostaw swoją opinię o Organics Beauty Concept - wielkopolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Organics Beauty Concept