Opinie o ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa Postępu 17B

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. w Warszawa Postępu 17B

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. zatrudniani są obcokrajowcy?

Co jaki czas w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

employee Nowy wpis

Zapomnij! Podwyzke dostajesz "inflacyjna" tylko, ale od 2 lat juz ponizej stopy inflacji, a tak poza tym żadnej nie dostaniesz. Chyba, ze zmienisz stanowisko lub rzucisz papierem - wtedy to nawet podwyzke i awans spod (usunięte przez administratora)wygrzebia. Niestety, zarobki w Zoetis sa juz mocno ponizej rynku, w nowych SSC mozna dostac az 50% wiecej PLN, wiec warto poszukac swojej podwyzki gdzie indziej:)

Nika

Zasadniczo nie wiadomo kiedy, co i jak. Nigdy nie mają pieniędzy, dopiero jak rzucisz papierem to łaskawie ich "poszukają", ale wtedy jest już z reguły za późno.

Ktoś tam Nowy wpis
@Nika

To chyba w każdej firmie tak jest...

Aneta Nowy wpis
@Nika

W Twoim przypadku doszło do wspomnianego "rzucenia papierem"? Skoro padło stwierdzenie, że z reguły jest już za późno to rozumiem, że przez Ciebie miejsce pracy zostało już pożegnane? Jak sądzicie, czemu firma dopiero w tak podbramkowej sytuacji zaczyna reagować na potrzeby finansowe pracowników? Nie ma według was żadnego innego sposobu, żeby załatwić sobie ewentualną podwyżkę?

Jaka umowa obowiązuje w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. podczas okresu próbnego?

Zoetis Polska

Okres próbny to co do zasady 7 miesięcy.

Ilona
@Zoetis Polska

Dziękuję za reakcję, okres już znam, ale jaka umowa jest oferowana w trakcie jego trwania? To tego głównie dotyczyło pytanie.

@Zoetis Polska
@Ilona

Pierwszą umowę o pracę oferujemy na okres 7 miesięcy, o kolejnej decyduje bezpośredni przełożony.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Jonasz

Jakieś podpowiedzi jaka jest atmosfera i czy firma w ogóle rekrutuje teraz?

Aga

Odczucia można mieć różne, generalnie firma jet dobra , pewnie nie dla każdego.

Jajo

Pracowałam tam kilka lat temu. Odeszłam jak wielu innych doświadczonych senior specjalistów... Nie wiem jak tam jest teraz, ale sentymentów nie mam. Czego mi brakowało? Organizacji, meritum.. dobry start dla juniorów.

Ziemowit

+Możliwość przechodzenia pomiędzy działami +Roczna premia w wysokosci 8-14% rocznych zarobków +Prywatny fundusz emerytalny (nie ten państwowy) +Ekspres do kawy, dystrybutor wody, herbata, owoce itp +Ogólnie przyjazna atmosfera -Podwyżka co najwyżej symboliczna - 1-3% rocznie -Niejasne zasady na podstawie których mozna otrzymać podwyżke -Awansowałem (poziomo ale jednak) lecz nie wiązało sie to z żadna podwyżką Ogólnie mimo wszystko raczej polecam. Nie spotkałem się z żadnym poniżaniem czy wywyższaniem się przez przełozonych raczej z nastawieniem koleżeńskim. W moim byłym dziale (wolę go zachowac dla siebie) moglismy liczyć na bezproblemową pomoc menagerki. Fajnie mi sie tutaj pracuje. Zoetis niedawno zaczął starać się mocno zatrzymywać pracowników oferując im przejście wewnętrzne jednak nie wiążące się z podwyżką (tylko niektóre osoby dostają propozycje podwyżki zeby zostac w firmie)

Kola

Świetna firma, fajnie się pracuje można spokojnie polecać.

Wciąż w Zoetis

Średnia firma. Dużo zależy od Teamu i szefa, są super zespoły i takie gdzie każdy odchodzi.

Patrycja

Dawno nie pojawiły się na forum nowe wypowiedzi dotyczące pracy w ZOETIS POLSKA w Warszawie. Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Może jednak ktoś z Was zechciałby podzielić się z innymi swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania komentarzy!

Alejajestm

No dwa lata to nie jest dużo w takiej branży i na takim stanowisku @fpreg. W sumie bym się dziwił gdyby nie wymagali żadnego.

admin

Uważasz, że o firmie ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOETIS POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.?

ZOETIS POLSKA SP. Z O.O.