Opinie o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Atos IT Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atos IT Services Sp. z o.o. w Warszawa

St

Ja aplikowałem jeszcze we wrześniu zeszłego roku na first line support i po dziś dzień nie doczekałem się jakiejkolwiek odpowiedzi. Co ciekawe jakiś czas później zgłosiłem się na jedną z akademii. Odpowiedź dostałem następnego dnia, kolejnego miałem rozmowę (techniczna, język obcy i HR) i tak minęły już trzy miesiące od zakończenia przeze mnie akademii, a tu wciąż cisza

assss

Atosa nie znam ale myślę ze 4000 netto jakom minimum.

Aleksander

Widziałem że jest stanowisko na security analyst - na jakie zarobki można liczyć ? Już miał ktoś rozmowę na tym stanowisku ? Czego mozna się spodziewać ?

bydgoszcz

Sprostowanie: Nie było żadnych nowych kontraktów ani wyrzywania się. Komentarz nieobiektywny.

Net Developer

Najpierw rozmowa z HR a potem techniczna i językowa. Rozmowa była w czerwcu. Miałem dostać odpowiedź nawet jeśli nie będzie pozytywna i zero odzewu do tej pory.

Pierwsza rozmowa była ogólna na temat doświadczeń, kolejna była techniczna i po angielsku

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Dan

Podbijam pytanie o to stanowisko "jaką kase może liczyć junior project coordinator?"

wer

Witam, na jaką kase może liczyć junior project coordinator? Wrocław

kamila

Witam wszystkich:)Jesli ktos z Was aplikowal do Atos przypadkiem na Service Now Menadzera i szuka pracy, mam b.dobry freelance projekt przynajmniej na rok w Krakowie dla szwajcarskiego klienta. Jesli ktos zainteresowany prosze o kontakt kamila_szczypior@oxfordcorp.com

Kinga

Mi się w Atosie podoba

Lled

Witam, na czym polega "Osobisty Plan Rozwoju" w Atosie? Firmy rekrutacyjne dają to na pierwszym miejscu w ogłoszeniach. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

A
@Lled

To kłamstwo, nie ma czegoś takiego przynajmniej we Wrocławiu

Atosowiec
@Lled

Na tym, że ślicznie wygląda na papierze

gorzki

prosze bardzo, napisałem cała prawde o Atosie i ludziach, i wyrzucili mój post...brawo, nawet krytyki sie ktoś tu boi.....

netto

hej, mam pytanie dotyczące egzaminu z akademii. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat ? głownie chodzi mi o pytania, czy jest to teoria, znajomość komend konfiguracyjnych, odczytywanie tablic itd.. proszę o jakiekolwiek informacje

Cez
@netto

Zależy od akademii. Ale przed egzaminem wszystko szkolący Ci wyjaśnią co będzie potrzeba zrobić żeby zdać. Ale pamiętaj ocena z egzaminu to tylko część, pod uwagą są brane wszystkie wejściówki także.

Paula

@DevOp Super, a orientujesz się może jakie widełki powinnam podać, by nie przesadzić ale też nie pokazać, że siebie nie doceniam? Przez tel mówili mi, że na rozmowie padnie takie pytanie ile chciałabym zarabiać ale nie jestem pewna, czy to pytanie nie będzie się tyczyło również stażu...

@DevOp

Super, a wiesz może jakie podać widełki, by nie przesadzić ale też nie pokazać, że mało siebie cenimy? Przez tel powiedzieli mi, że będę musiała na rozmowie podać ile chcę zarabiać i zastanawiam się, czy nie tyczy to się także stażu...

DevOp

@Paula Staż na stanowiskach programistycznych jest płatny.

kali
@DevOp

zapraszam na staże do firmy Natek http://natek.eu/pl/, sama skończyłam taki staż i jestem już w firmie piąty rok:)

Paula

Ma ktoś jakieś informacje na temat stażu w Atosie? Podobno ma być płatny, ktoś się orientuje, proszę o pomoc :)

obiektywny

W każdej firmie trzeba się narobić aby awansować. Tu nie jest tak źle, są benefity, premie i można wyjść wcześniej jak trzeba. Praca z domu. I spokój jak masz opanowany service. W każdej pracy trzeba byc odpowiedzialnym.

nick

Masz juniora w umowie a wykonujesz pracę na poziomie managerskim (odpowiedzialność/ trudność/zaawansowanie) a płacą Ci jak juniorowi...byle najmniej. Obowiązki rosną tylko nie pieniądze. Tylko mgmt awansuje i dostaje podwyżki.

Staż

Słuchajcie a takie pytanie jaką stawkę (widełki) podać w przypadku stażu wakacyjnego w Atosie, który ma być płatny (Network Trainee) oraz ile zarabiają osoby na najniższym stanowisku w Networkingu? Proszę o odpowiedź :)

Coco_jambo
@Staż

3 koła brutto

Jeżeli już ktoś zdecyduje się tu pracować, to błagam - wołać jak najwięcej na start, nawet, jeżeli wyda się to Wam kuriozalne. Kiedy tu przyszłam już sporo czasu temu, to wydawało mi się, że to korpo to eldorado. Pensję dostałam dużo większą niż w poprzedniej pracy, obietnice rozwoju, podwyżka po roku... I cóż... Czas zleciał, okazało się, że pensję mam jedną z najniższych w zespole, kto był butny na rozmowie to dostał więcej, pomimo mniejszego doświadczenia, szkolenia są non stop odwoływane, bo "freez", a podwyżki jak nie było, tak nie ma - bo też "freez". Zmiany w kontraktach i toolach dzieją się poza świadomością wszystkich naokoło. Doświadczeni pracownicy non stop siedzą na jakiś durnych callach, nie mają czasu nikogo przeszkolić. Kadra zarządzająca myśli tylko o własnym nosie. Nowi pławią się w gie, a jest ich coraz więcej, bo firma idzie na ilość. Brak informacji to choroba, która niesie się jak pleśń - nikt nie wie nic o wszystkim. Rozwiązywanie problemów polega na tym, że czekasz tygodniami, aż ktoś Ci na coś odpowie/da dostęp/znajdzie czas na spotkanie. Można tylko dostać hermoroidów z frustracji. Szczerze nie polecam. Jeszcze rok temu bym poleciła. Ale impreza firmowa raz do roku i benefit nie są warte zmarnowanego czasu.

św Mateusz

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie. (Mt 11:28-30)

Zostaw merytoryczną opinię o Atos IT Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atos IT Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atos IT Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Atos IT Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Atos IT Services Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Atos IT Services Sp. z o.o.