logo Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.

Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.

Rety 2015-06-20 10:55:49
Nie warto.
pia 2015-09-02 13:14:34
Syf, nie polecam, bałagan, podkopywania- jak dobrze wchodzisz w d....to masz miło, jak masz tylko ciut honoru i własne zdanie- polecam uciekać jak najprędze, jedynie finansowo są wydolni i jak uda Ci się na start wynegocjować dobrą stawkę, to tak zostanie...aaa..i można jeść te ich produkty
Rotacja 2016-02-08 12:28:44
Az mnie dziwi, ze nikt nie napisal tutaj o sporej rotacji pracownikow - byly miesiace, gdzie 6-7 osob odchodzilo, co na firme z ~110 pracownikow jest spora iloscia...
DANCE 2016-04-07 07:22:49
Z dedykacja dla firmy

"Im bardziej jest dokręcana "śruba" pracownikom, tym gorzej dla firmy. Niestety nie wszyscy menedżerowie zdają sobie z tego sprawę."
krania 2016-10-13 14:40:23
Znalazłam ofertę pracy do nich: Coordinator Facilities and Office, czy ktoś może mi napisac, czy warto aplikowac? jak duża rotacja jest na tym stanowisku, jak aatmosfera w pracy?
Z góry dziękuję
Msti 2016-10-13 21:41:13
Firma jakis dramat ! Rotacja jest bardzo duża. Traktują pracownikow jak śmieci. Wynagrodzenie tez nie rekompensuje strat wynikających z tego ze sama sie zwolnisz po roku albo oni Cie zwolnią - bo to ich stała praktyka. - w każdym dziale.
Z daleka od tej firmy
Zdegustowana 2016-10-15 22:10:48
Krania, zlej te firmę. Absolutnie nie warto. Ja otrzymałam tekst, że "księgowość trzeba czuć", jakoś w mojej obecnej firmie nikt nie narzeka na mnie i moje kompetencje. Unikaj tej firmy.
spirk 2016-11-23 08:43:55
Nie polecam! Kompletny nieprofesjonalizm. Zarobki sa male, pracy jest bardzo duzo. Praca jest bardzo nudna i meczaca. Nawet jako dla pierwszego doswiadczenia - nie polecam!
Zostaw swoją opinię o Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife EMEA Finance and Operations Service Centre Sp. z o.o.