brak logo

Ale Domy

Wrocław

Opinie o Ale Domy

buhaj 2014-06-25 15:31:57
czy właściwie agenci nieruchomości w Ale Domy sprzedają jakieś mieszkania? bo słyszałem, że są problemy właśnie w tej kwestii
Poldek 2015-01-29 15:17:50
Sprzedają wszystkie mieszkania, ale tylko we Wrocławiu i okolicach.
artur 2015-04-02 18:32:54
Odradzam zdecydowanie pracę za 22% netto na śmieciową umowę. Właścicielka ciągle kombinuje w szarej strefie, zmusza pracowników do tego, by nie ewidencjonować przychodów. Biuro stanowi wypożyczony stół i cudze plastikowe krzesła za 200 zł miesięcznie w sali tańca. Wstyd i żenada. Pracownicy potrzebni są do tego, by za swoje pieniądze i swoimi samochodami i za darmo zdobyli jej klientów, a ona za to nic nie płaci, czyli żeruje wykorzystując naiwnych bezrobotnych. Mówi: tylko nic nie podpisuj, że wziąłeś pieniądze, bo ci odliczę zus i podatek. Dlatego ciągle szuka pracowników, wszyscy w końcu odchodzą. Sama robi wszędzie wpisy, że tak sprzedaje i ją polecają, zwykła kłamczucha. Nieuczciwa, szara strefa, płaci 1/5 tego, co zarobisz dla biura. A jak rozpisuje o sobie na fejsie i wszędzie, to są kłamstwa, buractwo i działanie na szkodę klienta.
345t6y 2015-10-08 17:17:52
@artur no trochę szkoda że czyta się takie rzeczy na temat firmy Ale Domy, bo akurat chciałem tak sprobować podjąć pracę na jakimś stanowisku bo widziałem że kiedyś szukali, ale niestety nie podawali tam zbyto dużo informacji ani o zarobkach ani o atmosferze, więc może ktoś z was mógłby mi coś na ten temat napisać..
beata 2016-04-27 10:53:45
Włąsnie widziałam, wczensiej jakieś oferty pracy do ttego biura nieruchomosci, zastanwiałąm sie czy nie alikować ale jak mają zlecenie to raczej odpada.
Właścicielka Ale Domy 2016-09-19 16:55:36
Artur, szkoda, że nie piszesz pod imieniem lub nazwiskiem, bo chętnie poznałabym osobę, która bruździ na moim podwórku. Czyżby konkurencja? :)

Jestem właścicielką biura nieruchomości Ale Domy. I nie mam nic do ukrycia. Coś u Ciebie dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele.

W związku z tym, że nie jestem Vatowcem to wygląda to trochę inaczej niż w innych firmach. Czyli tak naprawdę pracownik zarabia o 23% więcej niż gdziekolwiek indziej. A Vatu się nie odlicza, bo go po prostu nie ma.

Co do umowy, to podpisujemy umowę zlecenia tak jak większość biur we Wrocławiu. I nigdzie się z tym nie kryjemy. W każdym ogłoszeniu jest to wyraźnie napisane. Są też takie biura, które dają podstawę, ale tam z kolei trzeba zapłacić z góry za drogie szkolenia. My nie dajemy podstawy dla osób, które dopiero co się uczą. Prowizja zaczyna się od 35% dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia (a po pierwszej transakcji jest podwyżka na 40%) i potem w zależności od tego jak dana osoba pracuje ma mniejsze lub większe podwyżki i zarobki.

Mamy biuro coworkingowe, a większość czasu spędzamy w terenie. Klienci wolą spotykać się na mieszkaniach przy okazji oglądania nieruchomości.

Każdego sprzedającego prosimy o opinie na e-maila i je dostajemy. Wszystkie wpisy na facebooku i stronie www Ale Domy są od klientów. Wszystko mam udokumentowane w e-mailach. Każdy klient, który jest zadowolony bez problemu wysyła nam taką opinię. Czemu miałby tego nie robić, skoro sprzedaliśmy jego nieruchomość? Mieliśmy kiedyś jednego niezadowolonego klienta. Ten przypadek był na tyle interesujący, że poświęciłam mu osobny wpis na blogu. Tytuł wpisu: "Jak sprzedałam mieszkanie w 3 miesiące, które było w sprzedaży od 3 lat". Zachęcam do poczytania ;)

345ty6y odpowiadając na Twoje pytania o atmosferę mogę w skrócie napisać, że jest przyjacielska i wesoła. Tak jak biuro nieruchomości :)

To, że lubię się chwalić (bo mam czym) to akurat prawda ;)
Na rozmowie kwalifikacyjnej chętnie opowiem o recampie, największych w Polsce branżowych warsztatach nieruchomości, których jestem współorganizatorką, o Spotkaniu Liderów (tak, jestem liderką) organizowanym przez otodom czy niesamowitych transakcjach przeprowadzonych w ekspresowym tempie przeze mnie lub przez moich współpracowników. Wystarczy wejść na stronę mojego biura czy fanpage Ale Domy i samemu ocenić zdjęcia, oferty i ogólny całokształt. A najlepiej mnie poznać i przekonać się samemu jaka jestem, co robię i dlaczego u nas warto być.

Katarzyna Stachurska-Rexha
Zostaw swoją opinię o Ale Domy - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ale Domy