Opinie o DELCARGO Transport Międzynarodowy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DELCARGO Transport Międzynarodowy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DELCARGO Transport Międzynarodowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELCARGO Transport Międzynarodowy w Warszawa

mat

Ludzie słuchajcie uważajcie !!!!!!!!! Przewoze samochód Anglia-Polska Trwa to już miesiąc!! Gdzie miało trwac 4dni Max, firma kompletnie nie odpowiada mi na maile, wogole do mnie nie raczą zawitać, byliśmy z firma umowieni w konkretny dzień na dostawę i brzydko mówiąc polecieli w (usunięte przez administratora) Ludzie uważajcie na nich nie korzystajcie z tej firmy jest to najgorsza firma jaka kolwiek spotkałem przysięgam! Czekam już miesiac na auto , poczekam jeszcze tydzień i Oczywiście założenie sprawy w sądzie przede mną pozostaje. NIEEEPOLECAM OSZUCI

@Jaro

Ile się to u ciebie już ciągnie? Masz cały czas kontakt z firmą? Z kim konkretnie masz ten kontakt ? Z jakimś pracownikiem?

mat

@mat

Hej czy dostarczyli ci auto?ja czekam ponad miesiąc juz i mam dość!tez Anglia Polska.jaka firma?

@Norbert

Mi wiezie dell cargo transport limited z Anglii i czuje ze trzeba to zglosic.mial ktos z nimi do czynienia?

Angelika Nowy wpis
@mat

Jeśli był to zakup online proszę o kontakt . Również kupiłam tak auto i zostałam (usunięte przez administratora) Jeśli będzie nas więcej może uda się dotrzeć do osoby po drugiej stronie .

Kuba Nowy wpis
@mat

I jak dowieźli ten samochód do ciebie? Czy jednak sprawa w sądzie

Jaro Nowy wpis
@Norbert

ja miałem, również czekam na auto i tylko co chwila wydłużają termin dostawy

@Jaro

Czy DELCARGO Transport Międzynarodowy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rafał

Właściciel zabiera dowody osobiste u ludzi dla wypisania umów i nie odaje żeby darmowo na niego pracowali. Ukraińcom wogóle nie płaci nic i mają ich jak (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Rafał

miałby im kompletnie niczego nie płacić i by dalej pracowali? jaki to by mogło mieć sens? do dziś też występują tu jakieś problemy z kasą?

Adrian Klient

Zapraszam na grupe na FB: (usunięte przez administratora) przez DELCARGO GRZEGORZ KUBISZEWSKI

Witam, chcem przewieść auto z Anglii i chcę wykorzystac tego przewoźnika https://www.dellcargo.co.uk/index-en.htm, jaka jest ich opinia i do jakiego portu transportuja towar..i jak można o link do umowy do tego przewoźnika w języku polskim,./

P.Z.

UK DELLCARGO ( www.dellcargo.co.uk ) to legalna i legalna firma. to poważna firma i polecam z nich korzystać

ma

Nawet nie myśl aby skorzystać w tej sprawie z ta firma zostaniesz oszukany i okradziony

ma
@P.Z.

Zastanów się co napiszesz i później napisz;) Korzystam z ich usług i doczekać się nie mogę i raczej już nie doczekam. Nie polecam bo zostaniesz okradziony lub oszukany:)

Aleksandra
@ma

Na jakiej podstawie tak mówisz? Osobiście bym się nie obraziła za jakieś argumenty, zwłaszcza że zastanawiam się czy się nie skontaktować z firmą w sprawie pracy. Nie chciałabym zrezygnować na marne. Także jak coś się dzieje, to napisz.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DELCARGO Transport Międzynarodowy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jacek

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem kierowcy?

Grzegorz
@Jacek

Zainteresowana jak będziesz zadarma pracować!!!

Karbez

Mam pytanie czy ktoś poleca ta firmę transportowa jako klient/kupiec?????

Jakie narzędzia pracy zapewnia DELCARGO Transport Międzynarodowy? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bronisław

Warto jednak pomijać wszelkie wulgaryzmy względem innych osób. Co do pracy- skoro tak nie polecasz firmy, to może powiesz co konkretnie sprawiło, że masz o niej takie zdanie? Liczę na Twoją odpowiedź!

Grzegorz
@Bronisław

Właściciel to TROGLODYTA wrzeszczy na pracowników, wyzywa i ubliża nazywając pracowników debilami, nierobami, (usunięte przez administratora) i wiele innych. Jego żona czasem pracuje w biurze, gdy popełni jakiś błąd, to natychmiast zwala winę na innych. Jego bachor biega po podwórku i po pomieszczeniach biurowych i non stop wydziera ryja. Mógłbym jeszcze wiele napisać. Niech to wystarczy, bo szkoda mojego czasu, aby wracać do tak beznadziejnych wspomnień. Od serca życzę mu wszystkiego najgorszego. Pracowałem tam ok miesiąc, nie dostałem umowy ani wypłaty.

karol
@Grzegorz

zacznij od siebie najpierw ty musisz być w porządku a dopiero wymagaj

Mateusz

NIE POLECAM JAKO PRZEWOŹNIKA!! Wykonując transport na trasie Węgry - Polska nałożono na niego mandat za przekroczoną masę całkowitą pojazdu (waga ładunku zgodna ze zleceniem transportowym). Pan Grzegorz uznał że to nasza wina i nie zwróci nam ładunku dopóki nie pokryjemy kosztów mandatu. Towar został odzyskany dopiero po interwencji policji która zatrzymała samochód. W związku z jego wyczynami straciliśmy ponad 3000 Euro. Sprawa w sądzie. Uważajcie na tego oszusta.

Kochanka

À moze firma ktora zakladala sprawy w sadzie kìerowca wkoncu padla 'no narescie huraaaaaa !!!!!!!!!!

Maja

@obrońca a czy Ty jesteś zainteresowany pracą w DELCARGO Transport Międzynarodowy i dlatego zaglądasz na ten wątek czy może już pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Jeśli to drugie to może chciałbyś podzielić się z nami swoimi przemyśleniami odnośnie tej firmy? @Greg czy możesz napisać coś więcej na temat sytuacji panującej w firmie? Twoje informacje pochodzą ze sprawdzonego źródła? Osoby zainteresowane zatrudnieniem w DELCARGO Transport Międzynarodowy chętnie dowiedzą się więcej o tym miejscu.

obrońca

Czy przypadkiem nie przesadzacie z tą krytyką?

Waldi

Zastanawiająca jest ta cisza?

Greg
@Waldi

Cisza dlatego bo nie ma pracowników. Siedzi tylko ksiegowa. Od 4 mcy nie wypuścili ciężarówki....

Norbert

Idealnych firm nie ma. Ale chyba przesadzacie w swoich opiniach.

Okradziony

Dla czego to jeszcze istnieje proszę pokrzywdzonych o kontakt zrobimy z tym porzdek

@Okradziony

Podawaj go do sądu. Ja wygrałem sprawę.

Maja

@GK rozumiem Twoje wzburzenie i emocje, którymi się kierujesz ale chciałabym przypomnieć, że na forum obowiązuje regulamin. Znajdziesz go tutaj:https://www.gowork.pl/regulamin . Zaznaczam, że nie można obrażać drugiego człowieka, a na forum obowiązuje kultura dyskusji. Mam nadzieję, że obraźliwe słowa nie będą już przez Ciebie używane. Mimo, że na stronie internetowej nie widzę nowych ofert pracy, to wolę zapytać obecnie pracujących w DELCARGO czy prowadzona jest w tej chwili jakaś rekrutacja? Chętnie dowiem się też, jak wygląda taki proces, rozmowy i na co warto się przygotować.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kamyk
@Czarek

NA PEWNO :-) , BO CO POWRÓT SZUKA NOWYCH KIEROWCÓW

Izydor

Konkurencja nie śpi tylko ciężko pracuje na forum!! Ja nie narzekam na prace w firmie!!

Kierowca
@Izydor

To nie konkurencja a pokrzywdzeni pracownicy. Może za krótko tam pracujesz żeby zaznać kultury i uczciwości właściciela tej firmy ale nic straconego jeśli faktycznie jesteś pracownikiem to sam się przekonasz jak jest.

Biuro

Same negatywy o tej firmie ze strony spedytorow i kierowcow. A ja mam pytanie jak sa tam traktowni inni pracownicy np asystentki bracownicy biurowi?

Maja, jeśli to co powyżej napisałem nie jest dla Ciebie merytoryczne, to wybacz, ale do bardziej łopatologicznego poziomu już nie chcę schodzić. Skoro tam pracowałem, a jest tam tylko jedno biuro, to siłą rzeczy widziałem i słyszałem co się dzieje, oraz miałem kontakt z oszukanymi osobami, co powinno być dla Ciebie oczywiste. Wielokrotnie była dyskusja żeby zaniżyć mi pobory pod wieloma pozorami, ale nieugięcie obstawałem przy swoim, a to też wynikało z tego że był uzależniony ode mnie, ponieważ inny spedytor się zwolnił. Nigdy nie usłyszy tam nikt słowa pochwały, natomiast krytyka często bezpodstawna to standard. Jeżeli lubisz merytoryczne argumenty, to tam ich nie uświadczysz nigdy. Masz ochotę trafić do zoo, to idź tam, ciekawe doświadczenie...

Maja

@Ja - piszesz, że nie zostałeś oszukany przez DELCARGO Transport Międzynarodowy - skąd zatem informacje o innych oszustwach? Czy możesz merytorycznie opisać warunki zatrudnienia na stanowisku spedytora? Te informacje będą pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DELCARGO Transport Międzynarodowy - Warszawa

DELCARGO Transport Międzynarodowy