Geger Sp. z o.o.

Opinie o Geger Sp. z o.o.

54himem 2014-09-10 06:13:46
Spółka Geger należy do EEC Sp.zo.o. i tworzy grupę firm specjalizujących się w wytwarzaniu kompozytów polimerowych. Strategią Geger jest dostarczanie swoim klientom wartości dodanych oferowanych przez innowacyjne konstrukcje kompozytowe. Celem natomiast jest zajęcie znaczącej pozycji na rynku jako dostawcy rozwiązań i wyrobów opartych o kompozyty polimerowe, głównie na bazie włókien bazaltowych i matryc żywicznych różnego rodzaju w zależności od przeznaczenia i zastosowania gotowej konstrukcji.
zdzisiu 2014-10-14 23:44:00
firma krzak i tyle nie polecam
były pracownik 2015-05-14 15:07:01
Nie płacą na czas. warunki pracy urągaja człowiekowi. nie zapłacili mi wszystkich pieniędzy. praca przy szkodliwych substancjach.
Micki 2016-04-21 11:45:08
Wiecie co, powiem Wam tak, że Geger Sp. z o.o. obserwuję już od parenastu tygodni, bo chcę zająć się pracą właśnie na pełen etat (teraz tylko zlecenia) i mówie Wam szczerze, że patrząc na te opinie tutaj to jest całkiem nieźle, podoba mi się system i kasa
Zostaw swoją opinię o Geger Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geger Sp. z o.o.