Inwedo Sp. z o.o.

Opinie o Inwedo Sp. z o.o.

PO

Praca w Inwedo jest naprawdę miłym doświadczeniem. Wszyscy są dla siebie pomocni, wspierający. Ze swoimi problemami/pytaniami nie zostaje się samemu. Wsparcie projektowe można dostać w zasadzie od każdego. Ja osobiście chyba to najbardziej cenię. Ponadto można się tu naprawdę wiele nauczyć. Praca jest rozwojowa, kreatywna. Ludzie są profesjonalni, niektórzy z dużym doświadczeniem więc jest od kogo czerpać wiedzę :) Inwedo zadbało też o ciekawą grupę klientów. Szczerze polecam pracę w tej firmie, szczególnie jeśli chodzi o atmosferę i możliwość rozwoju :)

Dev

Muszę przyznać, że ostatnie miesiące w Inwedo to czas ogromnych zmian. Widać gołym okiem, że dużo się dzieje. Firma postawiła na jakość na wielu płaszczyznach. Dużo zadziało się w kwestiach "wellbeingu", ale także tego co dzieje się w projektach. Widać też działania na zewnątrz firmy. Jedną z najlepszych rzeczy jaka przytrafiła się firmie w ostatnim czasie jest nowy Head of Development, który drastycznie zmienił kierunek firmy.

Kamila Wadas

Przychodząc do firmy przeżyłam szok kulturowy - i to w bardzo pozytywnym sensie. Firma funkcjonuje jak jedna wielka rodzina, ludzie są kontaktowi, uśmiechnięci i chętni do pomocy. Wszyscy dbamy o dobrą atmosferę i udziela się to każdej nowej osobie w firmie - celebrujemy więc wspólnie urodziny czy inne ważne wydarzenia z naszego życia ;) Jeśli chodzi o organizację pracy każdy z nas ma dużo samodzielności, jest duże pole do rozwoju osobistego, który przyczynia się tez do rozwoju firmy. Panuje otwartość, kultura dawania i przyjmowania konstruktywnego feedbacku indywidualnie oraz wewnątrz w projektach. Skupiamy się na tym w czym jesteśmy dobrzy, ale też wspólnie jako firma wciąż pracujemy nad obszarami, które warto poprawic. Zdecydowanie najlepsze środowisko pracy w jakim się kiedykolwiek znalazłam (a znalazłam sie w niejednym!) ;)

Pracuję w tej firmie od pół roku i jest to zdecydowanie najlepsze miejsce, do jakiego mogłam trafić jako studentka. Mimo specyficzności mojego stanowiska w administracji, godziny pracy podczas roku akademickiego mam dostosowane do zajęć, tak więc nie muszę z niczego rezygnować na niekorzyść drugiego. Team przyjął mnie bardzo miło, atmosfera jest niesamowicie przyjemna i ciepła, a ludzie uśmiechnięci i pomocni. Wśród moich pracujących w wielu różnych miastach znajomych, mało kto może się takim zespołem i przyjazną aurą pochwalić. Jesteśmy doceniani na każdym kroku, a benefity sprawiają, że nie czujemy się czasem jak w pracy! W razie trudności zawsze znajdzie się pomocna dłoń od bardziej doświadczonej osoby, lub chętne poszukiwanie rozwiązania w nieznanym obszarze. Do tego biuro znajduje się w samym sercu Łodzi, dzięki czemu mogę dojeżdżać bez problemu z każdego zakątka miasta. :)

Synyster Nowy wpis

Bralem udział w rekrutacji na stanowisko Product Owner. Pierwszy etap jeszcze przed rozmową z HR - zadanie. Ok, zrobione. Przed kolejnym etapem z Head of Process - zadanie. Ok - zrobione. Rozmowe miałem w czerwcu, feedbacku z tych rozmow do dzisiaj nie otrzymałem. Firma duuuuuuzo mowi o feedbacku na swoim kanale na YT, jest nawet caly odcinek 50-minutowy poświęcony feedbackowi (prowadzi go wspomniany Head of Process), także pozdro 600 za trzymanie się wartości które się tak promuje i sprzedaje. Nie polecam, poświęcone łącznie 4 godziny by nie otrzymać żadnego feedbacku.

Nowy wpis

@Synyster

Cześć! Bardzo Cię przepraszamy za brak kontaktu z naszej strony. Popełniliśmy błąd w procesie rekrutacyjnym, dlatego nie skontaktowaliśmy się z Tobą. Przyjmujemy Twój feedback w 100% oraz dołożymy wszelkich starań, żeby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości (poprawimy nasz proces rekrutacyjny). Jednocześnie też dzisiaj wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z feedbackiem dot. tej rekrutacji. Maciek/Head of Processes

Czy Inwedo Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pracodawca Nowy wpis

Niestety obecnie nie realizujemy praktyk / staży studenckich. Polecamy śledzić naszą stronę https://inwedo.com/careers/ - tam w przypadku rozpoczęcia takiej rekrutacji pojawiły się więcej informacji.

asia

Fajne możliwości rozwoju, czytelny sposób komunikacji z pracownikami. Zdecydowanie polecam.

Justyna
@asia

A jakie są te możliwości rozwoju? Macie jakieś szkolenia?

@Justyna

Cześć Justyna. Tak mamy kilka możliwości rozwoju: - Budżet szkoleniowy - 3500 PLN rocznie na wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju w obszarze swojej specjalizacji. Kursy, szkolenia, warsztaty, książki, materiały, języki obce, etc. - Spotkania – Tech, QA, PO - Wymiana wiedzy, doświadczeń i umiejętności dla wszystkich od wszystkich. - Marka osobista - Pomożemy Ci zbudować Twoją markę. Wesprzemy w publikowaniu artykułów czy udziale na konferencjach. - Program mentoringowy - Nasi mentorzy pomogą Ci rozwinąć Twoje umiejętności i mocne strony W razie pytań pozostajemy do dyspozycji

ex

Osobiscie nie polecam, poziom dev jest bardzo slaby. Pracy nie polecalbym nawet dla juniora, chyba ze chce nabrac zlych praktyk.

Net Developer

Całkiem niedawno miałem przyjemną rozmowę o pracę. Dostałem dużo informacji zwrotnej i co ważne nie było testów psycholoicnzych XD. Tak - ostatnio się z nimi coraz częściej spotykam.

Nie ma tragedii, raczej pytają o to co jest w CV i trochę o używane technologie. W trakcie wykonywania zadania testowego nie było typowej przepytki, a raczej wspólna konwersacja na temat użytych metod.

Czy w Inwedo Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Oczywiście., współpraca na zasadach B2B jest możliwa. Informacja o tym kogo aktualnie poszukujemy znajduje się na stronie: https://inwedo.com/careers/

PO

Wiecie, czy Inwedo Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Oczywiście! Każdy z nas otrzymuje sprzęt do pracy. Nawet jeżeli nie ktoś nie może pojawić się w biurze po jego odbiór, wówczas wysyłamy go kurierem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Inwedo Sp. z o.o.?

Grzegorz

Są jakieś szanse na podwyżki w Inwedo w najbliższym czasie? Dlaczego piszesz że atmosfera jest kiepska, możesz to jakoś uzasadnić? Czekam na Twoją wiadomość, liczę że niedługo mi odpiszesz.

@Grzegorz

W Inwedo mamy jasno zdefiniowane ścieżki rozwoju dla każdego stanowiska. Oprócz tego każda z osób, która u nas pracuje otoczona jest opieką mentorską. Dzięki temu zna swoje mocne strony, wie jak się rozwijać i tym samym kiedy wejdzie na wyższy poziom. Każdy wejście wyżej to dodatkowa, stała gratyfikacja finansowa w postaci podwyżki.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Inwedo Sp. z o.o.?

Pierwsza umowa jest na okres próbny, który wynosi trzy miesiące. Kolejna zawierana jest na rok czasu. Następna jest umową na czas nieokreślony. Gdybyś miał jakieś dodatkowe pytania zapraszamy Cię do kontaktu

Czy to prawda, że zwalniacie masowo ludzi? :(

@Tomek

Absolutnie nie. Wręcz przeciwnie. Mamy też bardzo małą rotację. Cały czas rośniemy i się rozwijamy. Nasze aktualne ogłoszenia o pracę znajdziesz na stronie: https://inwedo.com/careers/ Serdecznie zapraszamy!

Foley

Firma tylko na start w której spotkasz w większości przypadków studentów lub osoby świeżo upieczone po technikum informatycznym. Brak doświadczonych specjalistów, osób które wdrożą Cię w projekt i przekażą rzeczowo zakres prac oraz swoje doświadczenie. Wynagrodzenie przeciętne co do warunków rynkowych. Duża rotacja. Atmosfera w firmie porównując inne organizacje bardzo przeciętna.

Dev

Kamila Wadas

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Inwedo Sp. z o.o.?

Inwedo

Cześć :) Super, że tak jak my uważasz, że atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Zawsze zwracamy na nią dużą uwagę ponieważ jesteśmy przede wszystkim zespołem. :) Często spędzamy ze sobą czas również poza pracą, a w pracy? W ramach dbania o atmosferę mamy wspólne integracje, kanały gdzie dzielimy się tym co u nas słychać mimo pracy zdalnej oraz mamy wiele możliwości i okazji do dawania feedbacku, na który jesteśmy otwarci. Pozwala nam to dbać nie tylko o atmosferę, ale daje mnóstwo informacji co na nią wpływa. Jeżeli miałbyś / miałabyś jeszcze jakieś pytania to pisz do nas śmiało: careers@inwedo.com. Pozdrawiamy!

Jar

O tej firmie możnaby napisać książkę i nie byłoby w niej zbyt wielu pozytywów. Panowie szefowie myślą chyba, że pracownicy dostają jedzenie i mieszkania za darmo, bo z pensji w tej firemce raczej trudno się utrzymać. Proponują i wymuszają samozatrudnienie przy stawkach 3k na fakturze, jak nie to umowa śmieciowa na x miesięcy z perspektywą podwyżki rzędu 1 zł 50 groszy na rok. Stawki są grubo poniżej rynkowych, z tego też powodu nie podają nigdzie widełek. Lubują się w studentach i tych, którzy się zasiedzieli z jakiegoś niezrozumiałego powodu, doświadczonych ludzi tam nie znajdziesz. Wszyscy wartościowi pracownicy odchodzą po mniej więcej roku. To czego się tu możesz nauczyć to jak zaraportować jak najmniej godzin na budżet projektowy, bo większość projektów to bieda utrzymaniówka z minimalną ilością godzin. Budżet szkoleniowy i benefity które w innych firmach są normą i podstawą tu nie istnieją.

@Jar

Cześć! Dziękujemy za Twój komentarz i za feedback, którym się z nami dzielisz. Nie ukrywamy, że jest on dla nas dość bolesny. Chcieliśmy się jednak do niego odnieść. Jeżeli chodzi o rodzaj umowy to każda osoba, która dołącza do Inwedo ma możliwość wyboru rodzaju umowy, w oparciu o którą podejmujemy współpracę. Czy pracują u nas również studenci? Jasne, że tak - nie chcemy się zamykać na tylko osoby z dużym doświadczeniem komercyjnym. Projekty, które prowadzimy w większości to projekty nowe, które tworzymy od podstaw bądź rozbudowujemy o kolejne funkcjonalności i moduły ze względu na rozwijającą się, partnerską relację z naszymi klientami. Jeżeli chodzi o budżet szkoleniowy oraz benefity - przyznajemy, jest to obszar, nad którym od jakiegoś czasu pracowaliśmy jednak ze względu na panującą pandemię oraz niepewną, nową rzeczywistość ich wdrożenie było wstrzymane. Z szerokiego kontekstu wnioskujemy, że jest szansa, że z nami współpracowałeś / współpracowałaś. Przykro nam, że masz taki obraz firmy, wierzymy jednak, że zostały również jakieś pozytywne odczucia. Gdybyś chciał / chciała podzielić się z nami osobiście jeszcze jakimś feedbackiem, napisz do nas. :)

Czy pracownicy w Inwedo Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Inwedo

Cześć :) Chyba najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie fakt, że przede wszystkim jesteśmy jedną drużyną i spędzamy ze sobą czas często nie tylko w biurze, ale też poza nim! Mamy tutaj fanów planszówek, łyżew czy gotowania, którzy chętnie dzielą się swoimi pasjami z całym zespołem. Ale żeby nie być gołosłownym - zajrzyj na nasz profil na Facebooku, wstawiamy tam zdjęcia z naszych integracji, może Cię to zainteresuje :) Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania to śmiało. Pozdrawiamy!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Inwedo Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Inwedo

Cześć, Już odpowiadamy :) Jeżeli chodzi o liczbę etapów to przewidujemy 3 w każdym procesie rekrutacyjnym (rozmowa telefoniczna, spotkanie w biurze z osobą techniczną, spotkanie z jednym założycieli Inwedo). W zależności od procesu może się zdarzyć, że akurat dana rekrutacja będzie miała dodatkowy etap bądź zadanie. :) Staramy się żeby każdy proces trwał jak najkrócej, pomiędzy każdym z etapów wracamy z informacją zwrotną do tygodnia, maksymalnie do dwóch tygodni. Jeżeli będą jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości pisz do nas śmiało: careers@inwedo.com. Pozdrawiamy!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Inwedo Sp. z o.o.?

Inwedo

Cześć, jak najbardziej odbywają się u nas spotkania / imprezy integracyjne. Stawiamy na atmosferę i na pracę zespołową a to zawsze świetna okazja żeby spędzić ze sobą trochę czasu i móc jeszcze lepiej się poznać! Gdybyś miał dodatkowe pytania to pisz do nas na: careers@inwedo.com i oczywiście zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi rekrutacjami: http://inwedo.com/careers/ .

Adrian

Firma prowadzi może teraz rekrutację?

@Adrian

Cześć Adrian! Tak, obecnie prowadzimy rekrutacje, podsyłamy link do naszej zakładki Careers z aktualnymi procesami: http://inwedo.com/careers/ . Jeżeli pojawiłyby się z Twojej strony jakieś pytania to pisz do nas śmiało na adres: careers@inwedo.com.

Zostaw merytoryczną opinię o Inwedo Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Inwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwedo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inwedo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inwedo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inwedo Sp. z o.o.