Inwedo

Łódź

Opinie o Inwedo

Anonymous 2015-03-31 22:29:55
Praca na stanowisku junior .NET za stawkę 8zł/godzina. Do biura ciężko trafić, bo nie ma żadnych oznaczeń, że takowa firma tam funkcjonuje.
. 2015-06-30 13:06:08
Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą - pracuję w Inwedo od 3 lat, bardzo cenię sobie luźną atmosferę i ludzi w zespole, a nowe biuro jest mega wygodne. Mam umowę o pracę, warunki finansowe na rozsądnym poziomie + elastyczne godziny pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie praktykantów to nie mogę się wypowiedzieć, wiem tylko że wszystkie staże są płatne.
ricky 2015-10-15 19:36:58
Junior .NET Developer zaczyna się 2-3 miesięcznym stażem za stawkę 8zł netto/h. Potem jeśli się sprawdzisz przechodzisz na stanowisko juniora przy czym nie wiem czy zarobki wzrastają, bo zrezygnowałem ze stażu ze względu na wynagrodzenie.
Admin 2015-10-19 18:02:28
Uprzejmie uprasza się pracodawcę o nie zamieszczanie wypowiedzi na temat własnej firmy z tego samego IP pod dwoma różnymi nickami w odstępie kilku minut.
igor 2016-05-13 12:18:02
na ich stronie brak jest jakichkolwiek informacji o nowych ofertach. Jednak nie trzeba na takie czekać, bo można zgłosić się osobiście. "Prześlij nam swoje CV z krótkim listem motywacyjnym i dołącz do zespołu Inwedo" Dziwne, że list motywacyjny jest potrzebny
Zostaw swoją opinię o Inwedo - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwedo