Inwedo

Łódź

Opinie o Inwedo

Anonymous 2015-03-31 22:29
Praca na stanowisku junior .NET za stawkę 8zł/godzina. Do biura ciężko trafić, bo nie ma żadnych oznaczeń, że takowa firma tam funkcjonuje.
. 2015-06-30 13:06
Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą - pracuję w Inwedo od 3 lat, bardzo cenię sobie luźną atmosferę i ludzi w zespole, a nowe biuro jest mega wygodne. Mam umowę o pracę, warunki finansowe na rozsądnym poziomie + elastyczne godziny pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie praktykantów to nie mogę się wypowiedzieć, wiem tylko że wszystkie staże są płatne.
ricky 2015-10-15 19:36
Junior .NET Developer zaczyna się 2-3 miesięcznym stażem za stawkę 8zł netto/h. Potem jeśli się sprawdzisz przechodzisz na stanowisko juniora przy czym nie wiem czy zarobki wzrastają, bo zrezygnowałem ze stażu ze względu na wynagrodzenie.
Admin 2015-10-19 18:02
Uprzejmie uprasza się pracodawcę o nie zamieszczanie wypowiedzi na temat własnej firmy z tego samego IP pod dwoma różnymi nickami w odstępie kilku minut.
igor 2016-05-13 12:18
na ich stronie brak jest jakichkolwiek informacji o nowych ofertach. Jednak nie trzeba na takie czekać, bo można zgłosić się osobiście. "Prześlij nam swoje CV z krótkim listem motywacyjnym i dołącz do zespołu Inwedo" Dziwne, że list motywacyjny jest potrzebny
Joanna 2017-04-24 15:54
Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Opiekun Klienta - Customer Care. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć kandydatom rozważającym aplikację do Inwedo? Czego mogą oni oczekiwać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.
Zostaw swoją opinię o Inwedo - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwedo