Warsaw Plaza Hotel

Opinie o Warsaw Plaza Hotel

Zik 2014-11-17 20:37
Super praca, mila atmosfera, dobra kasa - polecam. Dyrektor Generalna super babka konkretna, duza wiedza, miedzynarodowa.
Fric 2014-11-17 20:40
Zgadzam sie kobieta doswiadczona, konkretna! Niesamowicie asertywna - nie flaki z olejem. Dobrze placi ale wymaga. Jestez zaszczycona pracujac w Warsaw Plaza Hotel
Edee 2014-11-17 20:47
Pani Dyrektor Generalna niesamowite doswiadczenie w hotelarstwie. Bardzo asertywna, stanowcza, ale ludzka. Dobrze placi potrafi motywowac pracownikow. Pracownicy niedoswiadczeni otchodza jesli nie znaja branzy hotelarskiej bo dla Pani Dyrektor jakosc uslug i Zadowolony Klient to podstawa. Polecam!
aleksa262 2015-01-31 20:14
Do tej pory żałuję ,że zrezygnowałam z tej pracy. Było ciężko ,ale atmosfera i ludzie super, pieniądze dobre. Pani Dyrektor wie czego chce. POLECAM!
Czeslaw 2015-04-15 21:57
Przepraszam, ucielo pol wypowiedzi !
Dolaczyl do nas Kierownik restauracji, baru i konferencji <- pozycja na ktora aplikowalem. Jak przytoczylem na jaka pozycje zlozylem aplikacje, troszke sie chlopina zdziwil. Ogolnie, Pan Dyrektor zgrywal najwazniejsza osobe na calym swiecie, a siedzielismy w otoczeniu brudnych stolikow,(usunięte przez administratora)
Ciao 2015-04-22 08:08
Zal jeden wielki zal
tosiewytnie 2015-05-13 00:59
ostro cenzurują...
AWP 2015-08-05 01:45
Hotel przejety przez nowych wlascicieli, wiec jest nadzieja ze bedzie lepiej. Poprzednia, nieudolna dyrekcja uciekla niczym szczury z tonacego okretu bez slowa pozegnania. To tylko swiadczy o kulturze i o tym miedzynarodowym pseudo doswiadczeniu w kierowaniu ludzmi jakimi na kazdym kroku sie chwalila. Traktowanie ludzi jako potencjalnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczucie jeden na drugiego, plotki i pomowienia, wywyzszanie kapusiow - to metody kierowania zespolem ludzi przez osobe chwalaca sie miedzynarodowym doswiadczeniem hotelarskim. Dobrze ze sie skonczylo, szkoda ze tak dlugo trwalo.
AWP1 2015-08-07 09:29
zgadzam się w 100% z opinią powyżej. Wreszcie spokój i brak afer.
Najmądrzejszy 2015-08-14 15:13
Ja też mam nadzieję, że nowi pracodawcy wprowadzą zmiany i wezmą się szczególnie za takich autorów bałwochwalczych postów ( jako osoba powyżej), którzy zamiast zająć się pracą, wychwalają sami siebie w necie, albo siedzą na fajce pod hotelem. Życzliwy
recepcjonista 2015-08-19 14:52
Nowi właściciele, nowy zarząd - a pensji w terminie jak nie było tak nie ma:(
nadzieje zaczynają pryskać.....
adell 2015-08-19 16:57
Wiedza międzynarodowa - żal. Tam nie było rozmowy tylko wielki krzyk i zastraszanie ludzi. A intrygi królowały i to się nazywa zarządzanie.
Gość 2015-09-08 02:54
Hahaha! Ania Warmus Pavone, na forum też robisz błędy!! Głupoty nie ukryjesz!
Łysy 2015-09-27 22:23
Do naczelnego lizusa z przeszczepionymi wlosami - uwazaj, i ciebie tez posuną :-)
Uczciwy 2015-10-02 20:57
Przyszła i robi smród, a przecież jest z rzeźni. Uśmiech od ucha do ucha a z oczu bije wredota. Zastanów się dziewczyno co robisz i do czego to doprowadzi!
Marko 2015-10-07 21:21
Wszystkich obgaduje jak leci, dlatego tak duzo gada. Ale to kwestia czasu i wszyscy sie sami przekonaja.
poprostu 2015-10-26 09:15
Nowa spółka miala przynieść zmiany na lepsze a jak widac poprawy nie ma. żadnych szans na podwyżkę czy chocby normalna umowe-nie mam tu na mysli smieciowek. Ze o awansie to juz nie wspomne.hotel zatrudnia nie kompetentne osoby bez doswiadczenia ktore nie moga znalezc nic ciekawszego. Ogólny upadek. Zero perspektyw
Leo 2015-10-29 23:03
Ta z rzezni, to dopiero ................ Kobieto, mniej mow wiecej pracuj. Wyjdzie, to wszystkim na dobre.
name 2015-12-06 21:18
Jako były pracownik nie polecam! Nowy zarząd zamiast zatrudniać zwalnia i obcina pensje bez wcześniejszej informacji. Dla wszytskich nie polecam, bo poniżają i źle traktują ludzi i nikt nigdy nie poklepie po ramieniu tylko jeszcze obrazi. Uważajcie na wszystko i na wszystkich.
rew 2015-12-15 09:07
Zdecydowanie odradzam.
Lolloo 2016-01-14 18:18
@diament. Slyszec a doswiadczyc to 2 inne sprawy....
Perfekcjonista 2016-06-12 09:45
Miałem aplikować do Hotelu bo podobno polepszyło się. Jakieś dziwna umowa podstawa najniższa krajowa a druga połowa wynagrodzenia na umowę zlecenie. Myślę, że to kolejny szwindel aby "zamglić" mózg potencjalnym pracownikom. Pójdę do innego hotelu nawet za kilka złoty mniej ale będę miał umowę o pracę. Świadczenia to podstawa. Nie ma problemu z zatrudnieniem w stolicy.Kiedy Oni się przebudzą z letargu ? Podejrzewam - Nigdy.
szef 2016-06-14 16:16
Hurra !!!! Wreszcie pogonili listonosza ! Ten rudy na niczym się nie znał, otaczał się głupimi harcerzami, co włazili mu w pachę. Warszawa się nie dała. My znamy się na hotelarstwie i ludziach.
B. 2016-09-19 08:53
umowa o pracę jest na najniższą krajową......reszta na zlecenie....co kto lubi.
Fyryfyy 2016-09-29 15:14
Na niejednej rozmowie bylem i wiekszosc pracodawcow owszem plaze kojarzy ale niestety nie w pozytywnym swietle. Wiec nie wiem czy warto
Horacy 2016-11-15 14:39
Smutne ze znikaja negatywne komentarze dodane w ostatnim miesiacu. Jednak w gastronomi przeplyw info jesy ogromny wiec wszyscy wiedza jak jest.
Paulina 2017-04-05 13:07
@rew, dlaczego? Powiesz więcej na ten temat?
ToJa 2017-04-05 23:51
Chocby to ze w ostatnim czasie gina wszystkie negatywne komentarze daje troche do myslenia...
Paulina 2017-05-05 11:27
@ToJa jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl
Szokkkk 2017-05-06 09:51
Od siebie moge dodac tylko ze te 12 godzin bez jedzenia. Chyba ze ktos przynosi swoje kanapki bo od hotelu nie mozemy liczyc na sucha bolke
Nie jest zle 2017-05-14 20:44
Niby są zasady, a tak naprawdę ich nie ma... Jest jak jest... praca przejściowa. Jeżeli chodzi o płace nic nad zwyczajnego... można sie zachaczyc na miesiąc góra dwa. Napewno nie na dłużej, bo poprostu zajeżdżają ludzi. Chyba, ze ktoś nie ma życia osobistego to praca idealna.
Ala 2017-05-17 20:59
wygląda na to, że jest co raz gorzej. szkoda - bo miejsce miało ogromny potencjał.
Ł 2017-08-01 20:45
dobra zmiana trwa. szkoda miejsca.
Zadowolona 2017-08-21 11:57
Oj nie ładnie panie Piotrze pan mówi prawdę ja tez
Teodor 2017-08-30 13:54
Pracowałem tam tuż po otwarciu. Już wtedy hotel nadawał się do remontu! Totalna fuszerka!
Za Warmusowej stosunki w pracy były bardzo przyzwoite. Teraz nie wiem, co tam słychać, bo załoga wymieniła się, więc nawet nie mam z kim pogadać.
Żenada 2017-09-02 20:53
Po co sie skarżycie na portalu?! A może poprostu zmieńcie prace ? Nie podoba mi sie -idę do innej i tyle... przez wypisywanie problemów na stronie nic nie zmienicie.
TrueStory 2017-09-03 17:39
Gdyby wszyscy pracownicy tak twierdzili to juz nikt by tam nie pracowal bo to droga krzyzowa-Stacja trzecia
Kelner 2017-09-07 09:56
Mi się podoba, kasa ok, grafik do ustalenia, dobry klimat.
John 2017-09-19 15:05
Pracuję od kilku tygodni i nie narzekam. Jest zniżka na inne hotele tej sieci, fajnie...
Paulina 2017-09-21 17:01
@John czy powiesz coś więcej? Z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w Warsaw Plaza Hotel? Czy są jakieś benefity pracownicze? Wszelkie informacje będą pomocne dla osób, które będą w przyszłości chciały się zatrudnić w firmie.
Paulina 2017-10-03 11:20
@Tadam jeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Dlatego warto zapoznać się z nim przed pozostawieniem opinii http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Warsaw Plaza Hotel?
Halina 2017-10-03 22:27
Wszystko było ok, do czasu. To, że trzeba pracować za kilka osób, niestety prawda. Jeżeli pokażesz, że ogarniasz, masz murowane ogarnianie 40 rzeczy w ciągu zmiany. Kasa byłaby ok, gdyby faktycznie dostawało się za te 3 osoby, za które się robi, a nie za 1. ( usunięte przez administratora ) Długo by pisać, ale do myślenia daje, że nikt tu nie chce pracować, albo zwalnia się po tygodniu, dwóch...
Paulina 2017-10-05 15:56
@Halina rozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w Warsaw Plaza Hotel , gdyż jest jej dużo. A czy nie ma szansy na jakąś podwyżkę skoro tyle obowiązków mają pracownicy? Czy wiesz dlaczego atmosfera między działami nie jest dobra?
Halina 2017-10-07 19:38
@Paulina podwyżka podwyżką, ale muszą być ludzie, z którymi można pracować i nimi kierować. To jasne, że lepiej pracuje się z premią, niż bez premii.
Wiadomo 2017-10-08 01:13
A ja uważam, że najlepsze wyniki pracy osiąga się mając stały, zgrany zespół, gdzie nikt nie musi nikim kierować, bo każdy wie, co ma robić i robi to dobrze, takich ludzi brakuje w WPH, może przez to, że nie zatrzymuje się ich w jakiś zachęcający sposób... hotel na tym traci, lepiej płacić więcej solidnym ludziom niż szukać tanich i byle jakich.. miejsce jest fajne i moim zdaniem godne polecenia, tylko pojawia się frustracja z przeładowania obowiązkami i wrażeniem "niedoceniania", co jest do ogarnięcia
Tadam 2017-10-08 11:16
Od jakiegos czasu wszystkie negatywne komentarze ,,naruszaja'' regulamin. Pomimo tego ze nie jest w nich zawartego nic co bylo by sprzeczne z regulaminem serwisu. Sa poprostu niewygodne
Zostaw swoją opinię o Warsaw Plaza Hotel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Plaza Hotel