Antidotum

Poznań

Opinie o Antidotum

Marta 2015-04-09 19:26:49
Jak na razie jestem zadowolona. Przejrzyste warunki zatrudnienia, sympatyczne Panie w siedzibie, elastyczny czas pracy :)
marek 2015-05-04 15:20:14
dno.pozyskiwanie bazy danych za darmo lub szukanie klientów.lipna firemka z niekulturalnym właścicielem..ja na nich robił nie będe. reklamę zresztą piszą sami sobie.
Emanuela 2015-05-21 21:58:40
Brałam udział w kilku zleceniach przez Agencję Zatrudnienia Antidotum w Poznaniu. Panie pracujące w biurze bardzo sympatyczne, a przede wszystkim ludzkie.
Umowa, karta pracy, wszystko czarno na białym. Konkretnie, bez owijania w bawełnę.
A dodatkowo wynagrodzenie wpłynęło na moje konto 4 dni przed terminem, co nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się u innego zleceniodawcy.
Nie mogę powiedzieć złego słowa, więc polecam każdemu poszukującemu zatrudnienia :)
jasiu92 2016-06-10 13:24:59
Bardzo fajna agencja, miłe panie przedstawiły mi różne oferty pracy, chyba zdecyduje się na oferte pracy na produkcji w Skórzewie - fajne warunki i można się wcześniej spotkać z pracodawca.
kaśka 2016-10-03 14:28:44
rzeczywiście bardzo miłe panie tam pracują, i odpowiadają na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnią. pracę znalazłam szybko dzięki nim. i pierwsze wynagrodzenie też było szybciej niż zapowiadano. no i zawsze jest z nimi kontakt w razie pytań.
Zostaw swoją opinię o Antidotum - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antidotum