brak logo

Stokki Sp. z o.o.

Rumia

Opinie o Stokki Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 06:59
Nie słuchaj plotek o firmie Stokki Sp. z o.o., cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj.
1
Asia 2015-11-19 00:27
Zdecydowanie nie polecam. Wyzyskują ludzi, śmieszna firma i niepoważni ludzie, którzy zarządzają. Chyba nie mieli do czynienia z prawdziwą sieciówką i nie znają podstawowych przepisów prawa pracy. Owszem polecam iść na rozmowę kwalifikacyjną, zobaczyć jak wygląda przedstawiciel firmy, ale nad podjęciem pracy się poważnie zastanówcie.
ALA 2016-12-01 11:42
Byłam na rozmowie o pracę, ogólnie OK - trochę anons się nie pokrywał z tym co oferowali na rozmowie pracy nie dostałam - tylko szkoda że pomimo mojej prośby nikt mnie o tym nie poinformował .... i jak tu poważnie traktować drugą stronę
Konrad 2017-07-10 00:24
Wysłałem aplikację na ich ogłoszenie (kierownik magazynu w Poznaniu) i pomimo upływu kilku tygodni zero odpowiedzi. Podają tylko jakiegoś niefirmowego maila, bez numeru telefonu, strony internetowej itp. Ogłaszają się jedynie przez urząd pracy i oferują umowę zlecenie (na stanowiskach kierowniczych!). dziwna to firma.
Zostaw swoją opinię o Stokki Sp. z o.o. - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokki Sp. z o.o.