Opinie o Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock w Warszawa

Marek Nowy wpis

Czy teraz szkoła działa tylko zdalnie ?

Joanna K. Nowy wpis

Rekrutacja przebiega bardzo przyjemnie. Nauczyciele rekrutujący do przedszkola muszą się liczyć z faktem, że będą musieli przeprowadzić zajęcie próbne, które ocenia dyrektor i właściciel przedszkola. Pobory są wypłacane w dwóch transzach ale zawsze są płacone w danym miesiącu za dany miesiąc. Pracownicy nie są zwalniani. Zwolnienie pracowników nastąpiło w 2014 roku, ale związane to było ze zmianami organiazyjnymi w przedszkolu, ponieważ odeszły do szkoły 3 grupy zerówkowe. Pozostałe zwolnienia wynikają tylko i wyłącznie z woli samych pracowników, którzy otrzymują pracę w innych placówkach bliżej swojego miejsca zamieszkania. Przedszkole jest bardzo dobrze wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne dla nauczycieli.

Joanna

Opinie @ewa i @nauczycielka śmieszą mnie. Wszystko co piszą obie panie zakrawa o krypto reklamę. Pensje od 2 lat nie są w terminie. Cała stara kadra została zwolniona bo takie było widzi mi się właścicielki. Obecni pracownicy co chwila się zmieniają. Przedszkole leży..grup coraz mniej. Upadłość to kwestia czasu.

Matka

Jakie dobre opinie?.? Skąd? Wystarczy spojrzeć na obecną "kadrę" i wiadomo, że tam dobrze nie jest. Właścicielka zalega z płatnościami, zatrudnia swoje koleżanki, atmosfera gęsta. Gdyby było dobrze to cała poprzednia kadra nie zrezygnowała by, przedszkole by rozrastało się, a nie kurczyło, coraz mniej dzieci, ludzie już nie chcą tam wysyłać swoich pociech. Myślę, że to jest początek końca tego przedszkola.

unknown Nowy wpis
@Matka

Poczatek konca to doskonale okreslenie. Szczerze odradzam wszystkim rodzicom, ktorzy rozwazaja to miejsce, a tym ktorych dzieci juz tam chodza, polecam rozejzenie sie za inna placowka (w najblizszej okolicy jest kilka fantastycznych opcji). Po bardzo niemylych doswiadczeniach zabralam dziecko a teraz powaznie zastanawiam sie czy nie zorganizowac kilku kontroli od BHP zaczynajac.....

Zatara Nowy wpis
@unknown

Nie ma takiej potrzeby. Przedszkole już nie istnieje. Zakończyło działalność z końcem września.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
nauczycielka

Rekrutacja bardzo przyjemna.Wypłaty na termin.Pensja dość wysoka.Polecam. Przyjemna praca oraz właściciele.

Czekoladka

ŻENADA! Nie polecam tego przedszkola jako miejsca pracy. Właścicielka oszukuje pracowników i nie wypłaca całych należnych pieniędzy. Opóźnienia w wypłacie pensji 2 tygodnie.

Werka

rekrutacja wygląda różnie....czasem po jednym zdaniu można stwierdzić, że ta osoba jest tą której się szuka:)

admin

Jak wygląda rekrutacja w firmie NIEP. PRZEDSZKOLE SPANGLISH GARDEN S.C. M. BOLESZCZUK, M. JAROCK? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock - Warszawa

Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.

Niep. Przedszkole Spanglish Garden s.c. M. Boleszczuk M. Jarock