Mobile Cash Kraków Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków

Opinie o Mobile Cash Kraków Sp. z o.o. Sp. k.

Tomasz 2014-07-02 19:27:29
Opinia o firmie Mobile Cash.

Byłem umówiony na rozmowę o pracę o godzinie 18:20.
Uprzedzałem Panią sekretarkę, że jadę z drugiego końca miasta.
O godzinie 18:24 stojąc na przeciwko budynku, zadzwoniłem do Pani sekretarki z zapytaniem, czy to tutaj. Potwierdziła i podała numer pokoju 104.

Firma mieściła się w pokoju nr 401 (a nie 104), a w środku nikogo nie było. Po moim drugim telefonie, w którym powiedziałem, że wydaje mi się, że nikogo w biurze nie ma, Pani sekretarka obiecała, że zaraz to wyjaśni i oddzwoni. Za chwilę oddzwoniła i poinformowała mnie, że szef wyszedł o 18:26...

Pierwszy kontakt i jasna opinia: dno dna. Totalnie nieprofesjonalna firma. Nie polecam!
Tomasz 2014-07-02 19:28:16
Opinia o firmie Mobile Cash.

Byłem umówiony na rozmowę o pracę o godzinie 18:20.
Uprzedzałem Panią sekretarkę, że jadę z drugiego końca miasta.

lkj 2016-05-16 22:43:17
no lizyc to i ja licze @amad, ale niestety ofert jak nie było tak nie ma
Zostaw swoją opinię o Mobile Cash Kraków Sp. z o.o. Sp. k. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobile Cash Kraków Sp. z o.o. Sp. k.