Champion Gym Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Champion Gym Sp. z o.o.

Beata 2014-11-05 01:51:26
Nie polecam współpracy szczególnie z prezesem tego klubu, wręcz przestrzegam, Pan (usunięte przez administratora) nie jest osobą kompetentną i nie wypłaca należnego wynagrodzenia,a o premii nie wspomnę.
lolek 2016-05-11 15:18:29
Witam, Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia. Uwielbiam siłownię ,a do niedawna pracowałem jako trener personalny. Mam pracę ale chciałbym dorobić. Wie ktoś może na temat Champion Gym? jakie są warunki itp. i czy zatrudniają np na 1/4 etatu. Z góry dziękuję za pomoc.
CHgym 2016-11-05 01:34:30
Pani Beato,
proszę nie zamieszczać niesprawdzonych informacji dotyczących rozliczeń z pracownikami firmy,
nie była Pani zatrudniona w naszym klubie, jeśli zna Pani inne fakty proszę o wiadomość na firmowy adres mail, rozwiejemy wątpliwości w możliwie najszybszym terminie

EXPRACOWNIK 2016-11-14 11:59:17
Nie polecam współpracy z obecnym szefostwem siłowni. Pan Piotr Lizak mija się z powołaniem prowadząc siłownie, nie zna się na tym, wymaga od pracowników większych kompetencji niż sam posiada, przystaje na lewiznę innych pracowników, tylko dlatego że kolejne zwolnienia stawiałyby go w ciężkiej sytuacji związanej z poszukiwaniem nowych pracowników. Poza tym spóźnia się z wypłatami, albo w ogóle ich nie wypłaca, mówi jedno, a wymaga drugiego, wiecznie coś mu nie pasuje. Sam fakt, że co chwile ktoś się zwalnia z Championa mówi sam za siebie. SZCZERZE ODRADZAM!
OLA 2016-11-15 22:20:32
POTWIERDZAM wcześniejsze wypowiedzi! Powinno się tam również pojawić słowo "mobbing".
Wypłaty nie na czas albo wcale i wieczny problem jaka to ma być kwota. Najgorsza siłownia i najgorsze miejsce do pracy!!
Izaura 2016-11-16 18:46:49
Odradzam współpracę z tym Panem. Praca jedynie dla osób o silnych nerwach. Wieczne wysłuchiwanie pretensji, wymagania wygórowane, oszczędność na każdym kroku, brak bądź spóźnienia z wypłatą, obmawianie poprzednich pracowników to tylko kilka negatywów jakie mozna napotkać po drodze rozpoczynając swoją "karierę" na tej siłowni. Dodatkowo unikanie odpowiedzialności przez pana Lizaka nie pozwala na traktowanie go jako poważnego pracodawcy.
Kasia 2016-11-27 20:40:29
potwierdzam wszystkie negatywne wypowiedzi!
Zostaw swoją opinię o Champion Gym Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Gym Sp. z o.o.