Champion Gym Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Champion Gym Sp. z o.o.

lolek 2016-05-11 15:18
Witam, Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia. Uwielbiam siłownię ,a do niedawna pracowałem jako trener personalny. Mam pracę ale chciałbym dorobić. Wie ktoś może na temat Champion Gym? jakie są warunki itp. i czy zatrudniają np na 1/4 etatu. Z góry dziękuję za pomoc.
KMS 2017-01-03 07:03
Jako pracownik firmy mogę potwierdzić rzetelność oraz profesjonalność pracowników i pracodawców Champion Gym.
Przyjazna atmosfera, mili i otwarci klienci firmy oraz zaangażowany w jak najlepsze funkcjonowanie firmy sztab ludzi "od kuchni" powodują, że za każdym razem z przyjemnością wracam do Champion Gym.
Wypłata jest zawsze na czas, grafik ułożony pod pracownika, możliwość negocjacji oraz dyskusji z pracodawcą na temat warunków oraz okresu zatrudnienia. Pracodawca jest zawsze otwarty na pomysły pracowników i z chęcią je realizuje.
Polecam z czystym sumieniem.
Paula 17.11 2017-01-04 20:48
Miła atmosfera , profesjonalna obsługa , siłownia ma swój klimat , świetny sprzęt HOIST ! Rozwój Profesjonalny . Bardzo polecam wszystkim, którzy zaczynają przygodę z siłoownią jak i tym zaawansowanym z wieloletnim stażem ; DD
Champion Gym 2017-03-20 03:13
Szanowna Pani MMMM, zwolnienie dyscyplinarne to najniższy wymiar kary jakie los zaoferował...
Zamieszczanie nieprawdziwych opinii będzie zgłoszone odpowiednim organom.
Zuza 2017-03-20 03:22
Klub godny polecenia, fajny klimat, sympatyczni ludzie, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownika recepcji, wynagrodzenie podstawowe 13 zł/h plus atrakcyjne premie sprzedażowe, dodatkowo karnet pracowniczy, czekam na decyzje
Dominika 2017-07-25 09:35
@champion każdy tutaj ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat miejsca pracy czy pracodawcy - jeśli jakieś komentarze są niezgodne z regulaminem serwisu wtedy mogą zostać usunięte. Zamieszczone tutaj wpisy mieszczą się w tych wymaganiach.
Zostaw swoją opinię o Champion Gym Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Gym Sp. z o.o.