KJL Sp. z o.o.

Opinie o KJL Sp. z o.o.

Arczi 2015-04-16 20:17:56
Pracowałem w KJL w Warszawie przez okres 3 miesięcy. Praca polegała na tym, że trzeba było chodzić od domu do domu i sprzedawać jakieś umowy związane z energią. Delikatnie mówiąc te umowy nie były zbyt korzystne dla klientów. Prezes firmy nie jest osobą zbyt przyjemną i na pożegnanie oszukał mnie. Po prostu wśród handlowców nie ma dobrej opinii. Obietnice jak zaczynasz pracę są wyborne obiecuje zarabianie dobrych pieniędzy, a gdy przychodzi okres rozliczeniowy te obietnice nie sprawdzają się. Umowy które podpisaliśmy z klientami znikają nikt nie wie o co chodzi. Firma płaci jak im się podoba kombinuje z płatnościami za podpisane umowy. Obiecują spore pieniądze za podpisaną umowę, a dostaje się połowę tego albo i nie. Zarabiają godziwe pieniądze tylko ludzie którzy znają prezesa rodzina i przyjaciele którzy pracują w biurze tzw.administracji. Rekrutacja z tego co wiem trwa tam od czerwca 2014 roku, a nikt z handlowców nie pracował tam dłużej niż 3-4 miesiące. Z moim doświadczeniem podpisywałem bardzo dużo umów ale to nie przekładało się na zarobki. Organizacja pracy jest tragiczna każdy przychodzi do pracy o której chce ale wrócić już nie może o której chce ponieważ Pan Prezes :) ma pretensje, że nie podpisaliśmy odpowiedniej ilości umów i musimy pracować, aż to zrobimy choć i tak za ten nasz wysiłek nie będzie docenienia i nie będzie odpowiednio nagrodzony. Dziwne jest to, że firma nie chce z nikim podpisać umowy o pracę ani dać żadnej podstawowej pensji mimo, że obiecują ją dać po upływie 3 miesięcy. Ja byłem jednym z najlepszych handlowców a nie doczekałem się na nic pozytywnego ze strony firmy dlatego się zwolniłem. Na odchodne dowiedziałem się, że dostane wynagrodzenie o ponad połowę mniejsze niż te na które umawiałem się z Panem Prezesem do dziś nie wiem dlaczego tak było. Nie chce nic mięć już więcej z nimi wspólnego. Oszukiwanie i obiecywanie złotych gór to jest metoda tej firmy na zatrudnianie nowych ludzi. Uważajcie na te całe KJL.
OLI 2015-04-19 13:30:01
Prawda ten cały szef KJL przy nowobersteck** to oszust umawia się z handlowcami na jedne stawki za podpisane umowy później oszukuje i płaci dwa razy niższe kpina. Uważajcie !
Nati 2015-04-26 22:34:47
Ta firma to jakaś pomyłka jest, jedna wielka ściema. Na początku wszystko fajnie wyglądało po czasie zauważyłam, że w tej firmie pracują i zarabiają normalne pieniądze tylko znajomi szefa. Zwykłych pracowników nikt nie szanuje i olewa się nich. Znajomi szefa donoszą na wszystkich. Masakra jakaś. Nie polecam
Inga 2015-05-04 16:19:33
Potwierdzam porażka. Długo tam nie pracowałam ale to jeden wielki żart ta firma cała.
rysiek 2015-05-27 14:56:56
To oszuści byli w Warszawie przy ul Nowoberestecka, czy ktoś wie jak się teraz nazywają i pod jakim adresem
Kiaa 2015-06-24 15:30:54
haha juz zwineli interes ? Nie cały rok temu tam pracowałam ... z perspektywy czasu uważam, zę to była śmieszna firma tylko szkoda że kazali ludzi w butelke nabijać. Jak zrozumiałam o co tam chodzi to od razu uciekłam. Pan Menager S.. to był dopiero oszust haha ktoś cos wie czy oni istnieją jeszcze ?
azik 2016-04-18 21:26:31
5rtg, teraz niestety ogłoszeń nie mają, ale co jakiś czas się zdarza, że szukają nowych przedstawicieli handlowych. Co jest tu istotne, że zatrudniają na pełen etat, czyli są umowy o pracę, jak i zapewniają niezbędne narzedzia pracy.
Zostaw swoją opinię o KJL Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJL Sp. z o.o.