Opinie o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Opole

KrisHotel

Nie polecam agencji zero organizacji ze strony całej firmy , nie polecam pracy szczególnie kobietą zdarzają się przypadki (usunięte przez administratora)w hotelu bądź pluskwy Jaka Agencja taki Hotel nic więcej dodać . Trzymam kciuki żeby firma kiedyś upadła

Wku****rzony pracownik

Witam , chciałbym się z wami podzielić swoją opinią ;) a więc , mega nie polecam !!!!! nie powiem bo gadane to mają, dom mieszkanie auto tez miałem spoko, pracowałem w vion przy mięsie ;) do pracy mialem ok 40 km, ale musiałem zjechac po paru tygodniach i stwierdzili ze nie maja mnie tam wgl odnotowanego ze pracowałem , naciągacze, przepracowałem za free !!! Uważajcie !!!!

Wiki
@Wku****rzony pracownik

(usunięte przez administratora)brat dostał pasek z wypałaty ponad 450 e zjechał do pl i ani przelewu nie ma do dziś wysyłają jakieś kary za (usunięte przez administratora) wie co znam ludzi co pracowali tam 3 na temu a teraz dostawą ja e-maile że mają zapłacić za jakieś mandaty bo oni sobie wystawili nic tylko z nimi do Sądu pracy (usunięte przez administratora). Jeszcze jedno dzwoniłam w jego sprawie do tej firmy to jak babka usłyszała że dzwonie w sprawie wypłaty która nie została wypłacona to bezczelnie się rozliczyła i zablokowała numer

Niszczyciel

Nie ma pracy na Vomarze to (usunięte przez administratora) po 30h pracujemy tygodniowo od 2 tygodni lipa jest, tylko chcą aby ludzie zarabiali na ich marne lokalizacje. Nie dajcie się nabrać.

Vomar ex worker Nowy wpis
@Niszczyciel

Pracowałem na vomarze dział kw. Często zdarza się 30h godzin na miesiąc, lipa z pieniędzmi. Planing codziennie o godzinie 18 na następny dzien

Stick Nowy wpis

Jeżeli to twój pierwszy przyjazd i pobyt w Niderlandach, to praca przez agencję Flexcraft szybko zepsuje Twój odbiór lokalnego klimatu. Pamiętaj, że po to masz smartfona aby od pierwszego dnia swojej pracy i każdego dnia pobytu robić zdjęcia tego co zmieniła lub wprowadziła nowego agencja "w brudnych butach ", a także tego czego nie zrobiłeś, a bylbyś obwiniany - zniszczeń, liczników, godzin. Zrób to nawet podczas rozmowy kwalifikacyjnej przed przyjazdem do pracy. Te informacje są niezbędne, bo musisz pamiętać, że do kilku lat po zakończeniu umowy możesz jeszcze starać się o naprawienie krzywdy, którą ci podrzuciła agencja. Jeśli w ciągu najbliższych miesięcy wejdzie nowa ustawa być może uda ci się nawet wsadzić za kratki takiego (usunięte przez administratora), jak ta agencja. Rozczarują cię warunki mieszkaniowe. Sami Holendrzy niedowierzają że tak można żyć i mieszkać (może znajdziesz gdzieś przykładowy film na YouTube). Czyli przygotuj się na mieszkanie z drugą osobą i na 2 metry kwadratowe miejsca dla siebie. Jest to niedopuszczalne, by dzielić z kimś pokój bez zgody no, ale w tej agencji tak jest na wejściu. Dlatego jeżeli się zdecydujesz na takie warunki to nie zabieraj nic cennego co mogliby ci ukraść włóczędzy, przestępcy, "junkies". Następna sprawa to pracodawca u którego będziesz wykonywał zadania. Przez tą agencję można pracować najczęściej przy produkcji - i te prace są ciężkie, ale w sumie u pracodawcy dbającego o ciebie. Natomiast jeżeli będziesz wysłany do pracy w centrum logistycznym to zastanów się nad tym bo ta firma nie obsługuje w rzeczywistości tych zakładów w sposób stały, a jedynie na wezwanie czyli możesz dzisiaj iść do pracy, a jutro możesz tej pracy nie mieć, a i takiej pewności też nie masz bo mogą przyjść i obudzić cię byś poszedł jednak do pracy. I na koniec pamiętaj że najbezpieczniej pracować w Holandii przez Ranstad lub Tempo Team - są opiekuńcze i wywiązujące się z umowy i prawa.

Stick Nowy wpis
@Stick

Nie zapomnij zrobić zdjęcia oferty pracy, którą przedstawiła ci agencja. Jeśli podczas kontaktu z rekruterem widzisz braki w informacjach pytaj o to tak by ci odpowiedział w mailu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Wku****rzony pracownik

NowAy
@Wku****rzony pracownik

Jak to możliwe ze robiles za free jak mieli system tygodniowy i co tydzień miałeś pieniądze. Flexcraft to okropna agencja ale wyplaty były na czas. Nie wciskaj kłamstw.

Wiki
@Wku****rzony pracownik

Firma FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Order picker dla sieci sklepów spożywczych - bez znajomości języka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Czy zarobki w firmie FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

@ANONIM

Powiem tak jeżeli chodzi o tą agencje to jest jedną wielką masakra ludzie na salatkach na niektórych działach pracują pod wpływem alkoholu nieraz się zdarza że piją nawet w czasie pracy a już nie wspomnę o hotelu warunki na nim nie są godne żeby płacić taka kwotę jaką wy chcecie ja bym za te walunki tylko ewentualnie 80 euro zapłaciła nie dość że w pokojach nie ma łazienek to jeszcze jest zimno na pokoju bo ogrzewanie nie działa nie polecam tej agencji . Na hotelu są (usunięte przez administratora) alkoholicy i nic po za tym tylko zamknac ta agencje .Agencja została zgłoszona w odpowiednie miejsce .

Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat pracy w tej agencji.Pracowałem dla niej 7 miesięcy na projekcie w firmie vion w Boxtel. Generalnie agencje oceniam pozytywnie oprócz pewnego wyjątku, mówię tutaj o koordynatorze (tzw:pączek,głupi rumun) który był bardzo problemowy,wszystko musiało być jak sobie wymyślił nawet jeśli nie było to logiczne.Ja np uczciwie powiedziałem agencji kiedy planuje zakończyć prace w powodu studiów i kazdy w biurze wiedział kiedy chce odejść i cały czas wszystko było ok aż do momentu około dwóch tygodni do zakończenie pracy.Powyższy pan(celowo z małej litery ponieważ na szacunek ta persona nie zasługuje) nagle nie chciał dać urlopu co w sumie nic dla niego nie zmieniało ponieważ i tak to byłby dla mnie koniec kariery w tej firmie ale nie bo nie ponieważ tak sobie wymyślił przez co musiałem zakończyć prace szybciej a na koniec jak chciałem z nim porozmawiać i powiedzieć w dużym skrócie ze jest delikatnie mówiąc niekompetentny ulotnił sie z niej szybciej.Ale o tym Panie dużo by pisać taki człowiek nie powinien dostać jakimś decyzyjności ponieważ władza źle na niego wpłynęła.Prawdopodbnie leczył w ten sposób jakieś kompleksy ze szkoły , mały grubasek wiec wiadomo jak w etapie szkolnym mogło być.Co do samej pracy zarobki słabe , nie było godzin przez dwa miesiące, a praca sama w sobie ciężka.Mówię o dziale Krojownia , nie mam pojęcia jak jest na innych działach ponieważ pracowałem tylko tam lecz praca ciężka wszędzie.Lokacja w Velp myśle ze ok ,bardzo blisko do arnhem dużo sklepów przy lokacji stacja benzynowa lecz trzeba dodać ze Polacy jak chodzi o poziom iq mniej więcej małpa i to nie tylko wśród pracowników ale tez osób pilnujących tam porządku a konkretnie u jednej taki typowy dres Aka Patus Nw jak taki człowiek może mieć taka funkcje .Ćpuny na każdym kroku wśród młodych Polaków mniej więcej 19-28 lat kryształ jest główną wartością odżywcza dla nich.Chciałbym dodać ze jak chodzi o pracowników agencji w biurze w boxtel jak najbardziej pozdrawiam spoko chłopaki ,zero problemów tylko ten Paczek (Adreij czy jakoś tak miał na imię ).Wiec jak chodziło Holandię vion w boxtel to opcja na biede jak nic innego nie ma.

KrisHotel

goodman@consultant.com

(Witam wszystkich poszkodowanych z strony firmy) zapraszam do kontaktu z nasza firma "Bedrogen op het Werk(oszukany w pracy),ze względu na dużą ilość oszukanych osób na terenie NL podejmujemy kontakt z urzędem pracy NL dzieki temu mamy możliwość wglądu w wasze realne wynagrodzenia- nie to co przedstawia pracodawca za granicą. Możecie odzyskać swoję utracone pieniadzę z nawiązką wystarczy napisać. Kontakt e-mail; goodman@consultant.com

Maria
@goodman@consultant.com

Jak mniemam nie jest to post oferujący charytatywną pomoc a zwykła oferta handlowa. Wiedz zatem, że nie reklamujemy swoich usług pod postem danej firmy. Nawet wówczas, gdy wydaje nam się, że możemy znaleźć tu potencjalnych klientów. Wszystkie informacje dotyczące korzystania z forum znajdziesz w regulaminie GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Jacoplaco
@goodman@consultant.com

W tej firmie podobnie jak w (usunięte przez administratora) mają prezesa Jarosława który robi ludzi w (usunięte przez administratora) Do puki pracujesz i się nie odczuwasz jest ok ale jeśli zwrócisz się do niego w jakiejś sprawie to cię oleje i spławi głupią gadką.

Witam dlaczego o 14 ktos schodzi do samochodu i drugi kolega go odbija o 16 pilnujcie tego ludzie bo (usunięte przez administratora)na umor amfe i w dodatku jest kierowca w zyciu bym nie wsiadl do tego samochodzi chodzi o firme ams

W odpowiedzi dla Sofka i innych ciekawych. W 2021 pralnia w Eindhoven nie przyjmuje pracowników zatrudnionych przez Flexcraft. 36h to standard i nie było nigdy tak, że brakowało godzin, nadgodziny zdarzały się bardzo często, soboty, czasami nawet niedziele. Praca była dość ciężka, szczególnie na dziale "brudnym" gdzie były wysokie normy, ciśnięcie przez majstro-operatora DD. o tę normę jakby zależało od tego całe życie, no ale jak ktoś popracował już dłużej to dało się to znieść wszystko. Ogólnie zapiernicz i norma ponad wszystko, tak czy siak fajnie spędzony czas. Trochę jak (usunięte przez administratora) dla chętnych. Jeśli sprząta się na domku, jest się w porządku i nie opuszcza pracy to firma jest ok.

Ola

Hej, czy możesz napisać ile miesięcznie wyciągałeś w euro?

Sofka

Witam, czy ktoś kto pracował w pralni w Eindhoven może napisać ile godzin pracy jest w tygodniu? Jest szansa na nadgodziny? Czy to tylko przywilej dla wabrańców?

Viola
@Sofka

Nie polecam pracy w pralni w Eindhoven. Praca jest 36h w tyg na początek od 6-16.potem każą przyjeżdżać na 4:30 rano i odmowa jest źle widziana to samo odmowa pracy w sobotę. Jest tam polska brygadzistka która nie jest osobą z którą byście chcieli mieć do czynienia zapewniam Was. Dodatkowo ta pani ma swoje ulubione panie stare pracownice 5-6szt które również donoszą na nowych pracowników i obserwują jak inni pracują. Atmosfera okropna. Pani Brygadzistka nie dopuści nikogo do holenderskich szefów osobiście tam wszystko trzeba załatwiać przez nią bo wtedy ma pewność że nie nagadacie czegoś na nią. Jeśli jesteś Polką to na bank trafisz na dział do niej A nie na dział gdzie team liderem jest Holender. To jest tak skonstruowane poprostu. Czasem są przyjmowani Holendrzy z innych agencji też i jak trafia na dział poszew i przescieradel i powłoczek na poduszki to ich pobyt w tej firmie wynosi srednio 2-4 dni. Normę wrzuconych sztuk w magiel oblicza komputer nie zrobicie 95% normy na dzień wylatujecie.i to jest tak skonstruowane żeby wciąż wyrzucać ludzi i przyjmować nowych. Na strefie brudnej przy segregacji pracują tylko faceci i tam jest podobnie tylko brygadzista jest facetem Polakiem. Nie polecam pracy w pralni w Eindhoven. Tylko i wyłącznie mogę to miejsce polecić jeżeli ktoś szuka pracy na 1 mc do 6 tyg. Pozdrawiam

Viola
@Viola

Zapomniałam dodać ile tam zarobicie. 36h w tygodniu to 320e netto w tym są już pieniądze za dojazd własny czyli preferowane są osoby posiadające własny transport. Ja osobiście do pracy i z powrotem miałam plus minus 50km. Takze musicie sami stwierdzic czy Wam soe opłaca.Soboty są płatne 150% . Na kasie nie (usunięte przez administratora) i wszystko jest wypłacone ale normy są nie do przyjęcia i nie do wyrobienia dla normalnego człowieka który jest przyzwyczajony do normalnej pracy w dużym mieście w Polsce.wiec jeżeli pracowaliscie w Polsce w sklepach czy na recepcji czy w ochronie bądź w biurze lub w Niemczech w opiece prywatnej w domu lub w hotelu to nie poradzicie sobie w tej pralni.Jezeli natomiast pracowaliscie na produkcji gdzieś lub przy hodowli lub w rolnictwie to spróbujcie bo jest większa szansa że dacie sobie radę. Jeszcze jest kwestia chamskiego i ponizajacego traktowania przez Polkę brygadzistkę może po innych jej inwektywy spłyną bo gdzie indziej byli poniżani i są przyzwyczajeni. Ja niestety do tych osób nie należę. Aha przerwy sa wyznaczane gongiem co do minuty nie mozna siedziec dłużej.Pralni w Eindhoven nie polecam.

Tymon

Z zasady praca za granicą jest ciężka bo tam liczy się wydajność a w tej kwestii mamy spore braki! Firma ok dobrze organizują pracę, polecam.

Oszuści

Cześć nie polecam nikomu tej firmy. Stali pracownicy mają chody. Nowi ani nawet gęby nie mogą otworzyć bo dostajesz opr za rozmowy "nie gadać robić " Mówię oczywiście o pracy na miesie. Zakwaterowanie super hotel Laiderdrop. Gadają o tygodniowych zaliczkach 50 euro? Guzik prawda. Z koleżanką przywieźliśmy z Polski jedzenia na tydzień (starczy po 50 e każdej na następny tydzien). Guzik nic nie dali. Tylko siedzieć w zimnym i ani słowa bo lincz. Tą całą kierowniczka hali EMILKA to zwykła prostaczka. Ci co jej pupę wylizali mają chody a swiezaki zlykle śmieci. Nie polecam jeśli chcesz się czuć jako niewolnik i nawet słowem nie możesz się odezwać. Koordynatorka ma w głębokim poważaniu to że nie masz kasy na jedzenie. A obiecywali po tygodniu 50e a po dwóch reszta. Zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze nic więcej .

Feliks

Czy na wątku dowiem się coś o pracy za pośrednictwem tej agencji? Może ktoś miał już okazję popracować?

Czy jest dobrze tu pracować i dlatego nie piszecie?

Maja

Czy ktos pamieta jaka jest nazwa portalu do logowania na iflex , chwile tam praowalam , musze dokument sciagnac .

Adi
@Maja

flexwrapp.com

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak można załatwić sobie pracę w szklarni?

Tymon

Może zamiast pisać na forum to wyjaśnij cała sytuację? W agencji pracują ludzie i może ktoś się po prostu pomylił?

@Tymon

Pytam , bo widocznie jej nie uzyskalam ! Nie wiem po co sie wtracasz skoro nie masz nic ciekawego do wniesienia !

@Maja

Pytalam , nie uzyskalam odpowiedzi . Zreszta to okropna firma .

Eugene

Pracowałem dla tej agencji...kolorowo nie jest ale źle też nie... zależy jak się trafi...

AgaK

Witam. Czy ktoś wybiera się do pracy przez tą agencję od stycznia? Ja planuje z nimi współpracę lecz tak samej jechać to trochę sie obawiam. Pozdrawiam

Rena
@AgaK

Hej AgaK, również planuję współpracę. Czy wiesz już coś więcej - miejsce, stawka itd.? Dziękuję i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Opole

• Jak się pracuje w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FLEXCRAFT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ