logo Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Harvey Nash Technology Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 05:17:41
Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Harvey Nash Technology Sp. z o.o. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.
Javadev 2016-02-03 20:16:22
Bardzo konkretna firma, stale szukajaca developerow w ujeciu kontraktingowym. Swietny kontakt z rekruterami, szybko prowadzone rekrutacje, zawsze mozna liczyc na informacje zwrotne
rola 2016-02-04 09:36:12
Z tego co widzę, Harvey Nash w Polsce nie prowadzi tylko i wyłącznie projektów IT.
Mają również procesy rekrutacyjne w marketingu, czy finansach. Wiem, bo sama aplikowałam :) skutecznie!
łez 2016-05-06 08:22:23
A wiadomo czy oferta pracy na starszego analityka biznesowego jest jeszcze aktualna? Prowadzenie analiz biznesowych na potrzeby rozwoju modułów Reconciliation / Settlements będących cześcią bankowej platformy software’owej może być dużym wymogiem, ale sa za to dobre zarobki.
Zostaw swoją opinię o Harvey Nash Technology Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harvey Nash Technology Sp. z o.o.