IQInstal Sp. z o.o.

Żory

Opinie o IQInstal Sp. z o.o.

Automatyk 2016-01-31 23:05:08
Wszystkie obrończe wypowiedzi pachną mi niezastąpioną i jakże światłą i wszechstronnie uzdolnioną Panią szanowną D.M.D. Pozdrawiam.
Serwisant 2016-02-02 21:34:24
Agemo. Bsk. Helper24. To jeden twór zarządu Iqinstal. Firma jest nie wypłacalna i w upadłości
Znajomy 2016-02-03 21:04:38
Nie polecam i przestrzegam wszystkich uciekajcie od tej pseudo firmy na pieniadze czekalismy i ze zgryzota dostalismy po jakims czasie bogacze za 5 groszy a tak ogolem to orew i wykonczyl i oczywiscie tombud od tomka nasetpna sciema
Kochanka Z Dzierżoniowa 2016-02-04 21:14:02
Firma nie płaci pracownikom bo takie jest widzi mi się zarządu spółek którymi kieruje MM. i DMD. teraz zatrudniają ludzi na umowy śmieciowe lub bez tak jak ostatnio szukali praktykantki do biura żeby pracować za darmo.
SOS 2016-02-12 13:54:40
Odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą, która jest typowym geszeftem. Na kasę czekałem kilka miesięcy. Właściciele to zwykli bałaganiarze, wystarczy spojrzeć na plac wokół firmy przypomina wysypisko śmieci i skład odpadów. No ale czego wymagać od Państwa Właścicieli skoro podobny bałagan panuje w samej firmie.
Branżowy 2016-02-15 15:16:28
Firma niewypłacalna, wystarczy sprawdzić w KRD lub poszukać na internecie można kupić ich dług.
Łukasz1 2016-02-22 11:03:21
To po co, P....cie tam trzy lata siedziałeś, jak było Ci tam tak źle!?!?
Branżowy 2016-03-16 12:03:05
Tak się składa, że mi wiszą kilkadziesiąt tysięcy...
IQ oszust 2016-04-01 16:16:06
"Branżowy" zgadzam się z tobą we wszystkim. Mnie wiszą 13 tyś od grudnia za jedno zlecenie w listopadzie. Jeżdżenie tam i słuchanie ich bajek i tej ściemy zakrawa o kpinę. Łysy i ta cwaniaczka która ciągle pisze historyjki że nie ma prezesa i umowa nieważna bo nie mam protokołu odbioru. Sk.... Daleko od nich.
A propos pracy i współpracy to ciągły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robienie kaszany bo tak trzeba.
Niestety niema na takich w prawie paragrafu i tak się stacza nasza Ojczyzna.
Pozdrawiam
Johny 2016-04-04 17:45:40
Po pierwsze Łysy nie ma pieniędzy, czyli wam nie zapłaci, a jeśli już ma to jeździ do DISNEJLENDU lub Białki na Termy. Po drugie jak już całkowicie nie ma to naciąga zus, pefron i fundusz świadczeń Gwarantowanych. Po trzecie system 500+ się przy nich załamie, bo jak głupi pyknie to od razu jest dziecko. A tak wogóle to Łysy wcale nie jest gruby tylko całą kasę trzyma pod sfetrem. Poza tym Łysy wie co robi że nie inwestuje w starą, bo jak nie widać różnicy to po co przepłacać.
Kolezanka z szkolenia 2016-04-04 18:08:39
A stara go zaraz posci raz tak zrobila to i drugi raz zrobi kwestia czasu az mu sie kasa skonczy i bedzie sie sypać z nastepnym pseudo prezesem a ten znów zostanie sam i bedzie szukal winnych puszczalstwa swej lubej i jego niepowodzeń
Były instalator 2016-04-04 18:31:47
Ha ha ha!!! Kto by te stara raszple chcioł?
Damian 2016-04-04 18:56:14
Wielka szkoda, że Państwo polskie pozwala funkcjonować takim takim firmą,a raczej pozwala zarządzać ludziom takim jak wspomniany niejednokrotnie powyżej Łysy i jego hmm nawet nie wiem jak ją nazwać, zostańmy przy takim określeniu - Glisda bleee. Poszkodowanych jest wielu byłych pracowników etatowych, którzy na święta Bożego Narodzenia zamiast kupić karpia za ciężko zapracowane pieniądze to jedli zdjęcie ryby z gazetki promocyjnej tesco, a dzieciom tłumaczyli, że tak wszyscy mają, że to jest NORMALNE. Podwykonawcy? Ci, którym udało się uzyskać zapłatę za wykonana prace, powinni się czuć jakby trafili 6tkę w lotka. Prawdopodobieństwo zapłaty jak 1:39 564 021. O innych dziwnych praktykach i historiach nie wspominam. Informacji wystarczyłby na "przepiękną" biografie firmy IQInstal. Odradzam!!
SZYMO 2016-04-04 22:27:51
Jak jesteś taki bohater, to dlaczego anonimowy, jesteś CIENIARZ widocznie miałeś 2 lewe łapy do roboty, a kasa czy się leży czy się robi 2 tysiące się należy. Jestem ciekawy czy we własnej firmie każdemu po 5 tysięcy na rękę, wtedy twój koszt minimum 9 tys. Dobrze się dzieli z cudzego portfela półmóżdżku.
henio tesco 2016-04-04 22:30:48
WŁAŚNIE OSTATNIO.... wszystko na ten temat
Andres 2016-04-05 00:05:36
"Jak jesteś taki bohater" - dobry wieczór panie prezesie!a pan czemu nie podpisał się z imienia i nazwiska? Druga sprawa..wypłata 5 tyś. Zł to wg pana 9 tyś. Zł? Patrze na pita kturego dostałem od pana i nie wiem jak pan to liczy? Bo mi pan wyplacal najniższa krajowa ma umowie a reszte pod stołem albo "delegacją".
Kochanka 2016-04-06 12:02:03
Naszczescie zycie zamo zweryfikowalo pseudo prezesa jego umowy na najnizsza nie placone zusy od tych umow i jego dwie prawe rece do roboty wiec teraz widac te jego umiejetnosci zarzadzania i pracy jak firma preznie idzie do przodu. A wakacje joz nie dlugo ciekawe za co teraz pseudo prezes poleci do usa jak nie ma joz tylu pracownikow do oszukania
Agusia 2016-04-06 12:35:51
Mariuszku nie oszukuj sie nikomu nigdy nie dales 5tys na miesiac zarobic nawet z polowa tego bylo ciezko a nie mowiac o uczciwych umowach. Ale naszczescie pracownicy sobie poradzili jak ich bez kasy na swieta zostawiles a teraz sie dziwisz ze oni ciebie zostawili
Łukasz1 2016-04-07 14:28:02
może trzeba zająć się tym, co uciekł z firmy i leczy się u psychiatry, bo nie dał sobie rady z krecią robotą
nick1 2016-04-07 14:47:12
a może zajmiecie się robotą, bo z tego co widzę, to niektórzy piszą w godzinach pracy. chyba że bezrobotni - sfrustrowani. no to co tu robić... zamiast szukać pracy lepiej pisać bzdury na necie, trzeba się jakoś podnieś na duchu... patałachy
Kryseu 2016-04-08 11:23:01
Było dobrze do pewnej chwili , zatrudnili panią D'og o dzisiejszym pseudo Mamba , Kobra a nawet Źmija . Roztyłkowała Helper i Iqinstal i tyle prawdy. Zarobki minimalne nie terminowo wypłacane. Zatrudniony nie musi wiedzieć jakie koszty ponosi firma ,,,,zatrudniłeś więc płać i to na czas.
En88888 2016-04-12 13:48:53
a czy IQ jeszcze działa, zatrudnia ?
elektronik 2016-04-14 23:14:44
Nie działa jako IQ ale powstała nowa spółka AGEMO, która próbuje znaleźć kolejnych jeleni. Nie ma jej w bazie przedsiębiorców więc nie można o niej ostrzegać ludzi. Tu nie chodzi o to żeby komuś na złość robić czy coś takiego. Trzeba zadbać o to żeby już nikogo nie oszukali. Wszystko co tu jest napisane o tej firmie i prezesie jest prawdą niestety. To smutne ale tak jest. Ja nie wiem jak tacy ludzie mogą patrzeć w lustro. No ale cóż żyje się dalej. Pamiętajcie!!! Nie pozwólmy żeby Mariusz dalej oszukiwał ludzi!!!
elektronik 2016-04-14 23:31:24
Agemo wystawiło kilka ofert np na NUZLE. Ma ktoś pomysł jak ludzi przestrzec przed tymi krętaczami?
En88888 2016-04-15 09:32:56
czy biuro IQ było tam gdzie obecnie jest Agemo ? mnie sa winni ogromne pieniądze i nie pozostaje mnie nic innego jak prokuratura
elektronik 2016-04-15 18:41:34
Tak dokładnie tam gdzie IQ czyli Wodzisławska 225. Tylko tam się nie dostaniesz raczej. Zawsze wszystko pozamykane i AZOR pilnuje. A niedługo to pewnie jeszcze zasieki postawią. Słyszałem, że szanowny Pan Prezes symuluje niedowład nogi żeby rentę z ZUS-u wyszarpać bo krucho z kasą.
SZCZERY 2016-04-26 16:15:16
Wejście do firmy jest ale od tyłu tylko trzeba uważać aby nie przewrócić się o sterty blach i desek, które są na całej posesji. Azorów nie ma - Pan Łysy jest zbyt wygodny i oszczędny aby dbać i karmić psy ( przy jego podejściu bidule pewnie by zdechły z głodu ).
Anonimouse 2016-05-09 10:06:08
Ooo. Widzę,że się Łysy obudził i do pracy zszedł. Jak zwykle złote góry obiecuje bo CV nie spływają
Malgorzatka 2016-05-17 15:53:54
Premie byly zawsze ale tylko slowne zmiana firanek w burdelu nic nie pomoże
vons 2016-05-24 12:58:20
Śmieszna firma, Państwo M. o ile są jeszcze razem to para krętaczy i oszustów. Praca bez umowy, niepłatne nadgodziny, śmieszne wypłaty płacone ratami, a Państwo sobie willę kosztem frajerów budują, nie polecam
kleks 2016-06-09 12:26:18
czy ktoś wie, gdzie wykonywali, albo wykonują jakieś prace?
kil 2016-06-27 14:18:17
Szefostwo usunęło konto na facebooku:) Chyba ktoś się ludzi boi...
Iwonka 2016-06-27 21:52:10
Dog nie wiedziała jak zmienić status związku na Facebooku i się jej konto usunęło. Ciekawe ile osób im złożyło życzenia na nowej drodze życia:)
Malutka 2016-06-27 21:54:56
Konta nie usunęła tylko zmieniła nazwę wpisz sobie Do MA
kil 2016-06-28 18:15:21
Iq instal jeszcze instnieje? Pracuje tam ktoś ze starej gwardii?
Automatyk 2016-06-28 23:13:48
Podobno budują wille w Orzeszu
BS 2016-06-29 07:27:29
A stare wypłaty popłacili? Pieniążki w kopertach? Jeżeli tak to nic się nie zminiło
BS 2016-07-05 20:45:59
kilkutygodniowe się zdarzały :)
Weroniczka pierwsza i jedyna miłość łysego 2016-07-07 16:07:53
opóźnienia kilku miesięczne do dzisiaj łysy nie popłacił pracowników bo na waciki musiał azorowi dać , a firmę sprzedał koledze żorskiej firmie na elt w nazwie ale w sumie to za długi bo przyjacielowi by nie oddał co razem tego samego azora na spacer wyprowadzali.
der 2016-07-07 16:36:52
O jakiego azora chodzi :)
wasew 2016-08-09 17:13:00
Jechałem ostatnio przez Korfatnego i widziałem, że firmy nie ma, podobnie omegi koło policji. Zbankrutowali oszuści? Ktoś coś wie?
der 2016-08-19 17:51:06
To prawda, na korfatnego są garnitury a koło policji nic nie ma. Chyba, że się gdzieś przenieśli, ale samochodów z logiem iq też nie widać
andzia 2016-08-19 22:27:02
padli padli tak ze dziurę jeszcze będą łysego wnuki zasypywać a on sam wybył żeby jak to stwierdził od prezesowania musi odpocząć
fred 2016-08-24 16:43:59
Andzia a prowadzą jakąś działalność czy uciekli za granice?
go 2016-08-31 13:48:02
IQ nie ma - a reszta to bzdury!
@andzia idź się leczyć. albo zmień informatora.
goandziago 2016-08-31 15:38:51
IQ nie ma - a reszta to bzdury!
@andzia idź się leczyć. albo zmień informatora.
albo poczytaj kodeks spółek - zamiast pisać bzdury.
wstyd. zamknij się w piwnicy i nie wychodź, bo mój śmiech cię zmiecie
don't go andzia 2016-09-02 20:10:22
Widzę, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] złodzieja broni . Prawdą jest, że firma ma zaległości finansowe w stosunku do firm z którymi współpracowali, a także w stosunku do pracowników, których zatrudniali. Wypłaty nie były płacone na czas, a bardzo często były w kopercie. Rotacja ludzi bardzo duża, pracowali tam nawet niepełnosprawni umysłowo i ruchowo, bo nikt zdrowy już nie chciał tam pracować:)
romek 2016-09-04 19:42:56
Na takim wykonawstwie kutych ogrodzeń metalowych dobrze się sprawują, bo ich usługi są doceniane nie tylko przez klientów podejmującymi z nimi z współpracę, ale również przez pracowników, skoro normalnie się u nich utrzymują. Ale jaka jest wypłata? Dzięki
NICK 2016-11-03 10:45:12
Czy ktoś wie, gdzie IQINSTAL wykonywał lub wykonuje jakieś prace?
Adwokat 2016-11-18 06:46:58
Jakiekolwiek roboty były to należności z nich wynikające najpewniej zagarnal. Spakowal manatki żeby uciec od odpowiedzialności do Australii.
Zostaw swoją opinię o IQInstal Sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQInstal Sp. z o.o.